Dodaj do ulubionych

Oddział dermatologiczny szpitala w Międzylesiu ...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 10:13
Ja i większość moich kolegów lekarzy z pracy jeździ do szpitala w Międzylesiu
z Warszawy (z Mokotowa, Ursynowa, Woli, Żoliborza, a nawet Łomianek i
Pruszkowa), część z nas jeździ komunikacją miejską i jakoś dajemy sobie radę,
więc argumentacja, że lekarze pracujący do tej pory na Lesznie nie chcą
jeździć do Międzylesia trochę mnie denerwuje jako powód całej "afery" wokół
przeniesienia dermatologii. Na pocieszenie mogę powidzieć, że jak się jedzie
rano z centrum Warszawy do Międzylesia to nie stoi się w korkach (dojazd z
Mokotowa czy Ursynowa samochodem 20 min, autobusem 40 min), to samo dotyczy
godzin popołudniowych gdy wraca się z pracy do domu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Dr.DRE Re: Oddział dermatologiczny szpitala w Międzylesi IP: *.adsl.inetia.pl 08.03.07, 11:16
      Tez mi sie wydaje to za smieszny powód przeciez personel ktory pracuje w
      pobliskim Instytucie Kardiologi na Alpejskiej i CZD tez jakoś musi dojezdzac z
      całej Warszawy i okolic .Jakoś nie płacza i dajasobie rade.Przecierz
      Miedzylesie to nie Radom tylko dzielnica Warszawy ktora jest jako tako
      skomunikowana z reszta miasta.Dojazd z Centrum nie jest taki kłopotliwy choc do
      idealnych tez nie nalezy.Tym lekarzom i pielegniarkom to sie juz w dupach
      poprzewracało,za to do strajkowania i protestów to pierwsi .A naczelnym dobrem
      powinno byc dobro pacjenta.
      • Gość: Kalina Przychodnia dermatologiczna dla dzieci? IP: 193.41.113.* 09.03.07, 09:00
        Mój syn ma rzadką chorobę dermatologiczną. Były problemy z jej zdiagnozowaniem
        nawet na Lesznie, ale się udało i do 12 lat jest pod opieką tamtejszych
        lekarzy. Gdzie po likwidacji przychodni na Lesznie bedę z nim chodzić? Jeździć
        do szpitala w Międzylesiu z Bemowa??? Na Leszno jadę z Bemowa 30-40 minut.
        Przecież wiadomo, ze szpital pracuje w godzinach pracy normalnych ludzi, którzy
        także pracują i płacą składki na jego utrzymanie. To moze wezmę urlop i
        przyjadę z dzieckiem do Międzylesia. Akurat się zejdzie cały dzień. Tylko po
        co, jak tam i tak nie będzie przychodni.

A moze ktoś widział tych ludzi o podejrzanym wyglądzie w przychodni dla
        dorosłych? Gdzie oni teraz pójdą ze swoimi chorbami wenerycznymi, czy innymi?
        Może pojadą do Międzylesia? Bardzo śmieszne.
    • Gość: pacjentka Re: Oddział dermatologiczny szpitala w Międzylesi IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.18, 17:54
      Leżałam niedawno na oddziale dermatologicznym szpitala w międzylesiu, przeżyłam szok. Na 8 sal po 3 łóżka jest tylko jedna łazienka z dwoma kabinami, zagrzybionymi. Są dwie toalety jedna męska druga dla kobiet, brudno ohydnie brak wentylacji. Chce dodać, że połowę sal jest dla kobiet a połowę dla mężczyzn. Sprząta się tu "po łepkach" czyli jednym mopem kilka sal. Personel z małymi wyjątkami bardzo nieuprzejmy. O wszystko trzeba dopytywać. Dziwię się, że sanepid dopuszcza aby w takich warunkach leczono ludzi. Omijajcie szerokim łukiem ten oddział i lekarzy tam pracujących.
      • Gość: Zapisana Re: Oddział dermatologiczny szpitala w Międzylesi IP: *.centertel.pl 09.07.20, 10:00
        Czekałam na wizytę pół roku aż wreszcie przyszedł czas żeby jechać i odbyć wizytę w przychodni dermatologicznej w szpitalu czyli dzisiaj 09.07.2020 o godzinie 9.15 i ku mojemu zdziwieniu przepisano mnie bez mojej zgody i bez powiadomienia mnie na godzinę 13.00 nie biorąc pod uwagę że mam pracę i się zwolniłam z pracy na parę godzin żeby być na czas i nie mogę czekać do 13.00 bo muszę wrócić do pracy .Pani Doktor okazało się również że przyjmuje id godziny 10.00 i stąd ten cały galimatias Widzę że pacjenci są dla Pani doktor i muszą się dostosować a nie odwrotnie .Nie ma żadnej etyki lekarskiej nie wspomnę o szacunku do pacjenta i jego czasu widzi tylko siebie i przychodzi do pracy jak chce a że pacjent z godziny 9.15 zostaje przepisany na godzinę 13 .00 bo recenzja nie hest zorganizowana łącznie z Panią Doktor to nikogo nie obchodzi. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka