Dodaj do ulubionych

Podziękowania dla Władz Warszawy!!!

03.03.09, 22:25
Jak można :
1.Wiedząc od kilkunastu lat,że wiadukt się sypie
2 Znając termin zamknięcia wiaduktu przy Dw Gdańskim
zamknąć ulicę nie przygotowawszy wcześniej nowej przeprawy ???
Wiadukt już zamknięty ,a jeszcze nie został ogłoszony przetarg czy
też wybór firmy która go wykona .
Znając sposób załatwiania spraw w Warszawie to Miasto wyda
pieniądze ,a wiadukt zostanie oddany do użytku kilka dni przed
zakończeniem remontu ,bądż kilka dni po jego zakończeniu.
Podobno budowa ma trwać 6 tygodni
Tylko że :
-ekolodzy
-podważenie przetargu
-protesty
Pożyjemy zobaczymy
Obserwuj wątek
    • Gość: Moko Re: Podziękowania dla Władz Warszawy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 23:01
      niestety HGW wiaduktami sie nie przejmuje. Dla niej o wiele ważniejsi są
      napływowi nowowarszawscy "pseudospadkobiercy" niby "właścicieli" nieruchomości,
      które podobno "zagrabiono" dekretem Bieruta. Stara się im zrobićdobrze - vide
      sprawa bazarnika, który nawet nigdy nie był właścicielem kamienicy na NŚ a
      twierdzi, że ma ustny testament (swoją drogą co za ordynarne łgarstwo - też mogę
      powiedzieć, że mam ustny testament na dom powiedzmy w Al. Róż).

Takie problemy jak mosty, drogi i wiadukty ją nie obchodzą.
        • Gość: Moko Re: Podziękowania dla Władz Warszawy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 20:22
          Kwestionowanie testamentu byłoby podważeniem sensu mojej wypowiedzi. Właśnie
          chodzi o to, żeby BYŁ testament albo spisany (wedle przepisów wystarczy jeden
          egzemplarz zdeponowany u notariusza) albo,jeśli to testament ustny, to przy
          świadkach. A bazarnik nie ma świadków i wciska wszystkim tezę o istnieniu
          testamentu ustnego (bez świadków !!!!!!!!!!!. Druga kwestia to rzekomo zagubione
          księgi wieczyste. Nie chce powtarzać tego, co napisałem na wątku dot. bazarnika
          ale księgi wieczyste są - wskazałem nawet gdzie. Poza tym jest jeszcze
          dokumentacja Biura Odbudowy Stolicy, stwierdzająca kto de facto poniósł koszty
          odbudowy. Wiem, że lokatorzy tej kamienicy też nie są w porządku ale to nie
          powód aby każdego "kwaterunkowego" traktować gorzej niż psa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka