Dodaj do ulubionych

Nie będzie pomnika KL Warschau

IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.07.09, 11:31
No i bardzo dobrze...
Obserwuj wątek
   • Gość: jood Re: Nie będzie pomnika KL Warschau IP: *.md4.pl 20.07.09, 18:54
    Tych komór na pewno tam nie było. Rzekoma instalacja do podawania gazu to, jak jest napisane niżej, powojenna wentylacja. Ale nie trzeba być inżynierem, żeby to zrozumieć. Wystarczy pomyśleć logicznie. W największym obozie śmierci na terenach Polski - w Treblince - zginęło około 900 tysięcy ludzi. Byli mordowani przez rok w sześciu komorach, za pomocą spalin z silnika dieslowskiego. Ciała palono w kilku specjalnie przygotowanych paleniskach. Smród i dym widać było z wielu kilometrów. Wg sędzi Trzcińskiej, w KL Warschau miało zginąć 200 tysięcy ludzi - jest absolutnie niemożliwe, żeby takie masy ludzkie (jedna trzecia Poznania!) zamordować w środku miasta tak, żeby nikt o tym nie wiedział. A jeszcze bardziej niemożliwe jest to, żeby pozbyć się takiej ilości zwłok w sposób niezauważony. Nie ma żadnych wiarygodnych relacji o transportach ludzi do tunelu przy Dworcu Zachodnim, czy też o smrodzie palonych ciał, którego nie można pomylić z niczym innym. Nie w takim mieście, jak Warszawa, którego bali się wszyscy Niemcy, którzy tam mieszkali, i gdzie ruch oporu wiedział o swoim wrogu bardzo wiele.

    Dyrdymały opowiadane przez Marię Trzcińską, to żałosna próba umniejszenia skali Holokaustu (to podkreślanie, że w KL Warschau ginęli głównie POLACY!!!), prostacka antysemicka opowiastka obliczona na proste umysły.
    • Gość: fanpanajurka Re: Nie będzie pomnika KL Warschau IP: 94.254.191.* 20.07.09, 19:23
     Gość portalu: jood napisał(a):
     Dyrdymały opowiadane przez Marię Trzcińską, to żałosna próba umniejszenia skali
     Holokaustu (to podkreślanie, że w KL Warschau ginęli głównie POLACY!!!), prostacka antysemicka opowiastka obliczona na proste umysły.
     Twoje dyrdymały o "próbie umniejszania skali"
     są równie prostackie i hucpiarskie jak rojenia pani Trzcińskiej.

  • warszawiakkk "komora" to instalacja wentylacyjna z 1972 roku 10.07.09, 12:53
   Trzcińska to nawiedzona oszustka, od 20 lat wiadomo, że ta "komora gazowa" to instalacja wentylacyjna z 1972 roku a jej "dowody" to rezultat szantażowania świadków i fałszowania protokołów zeznań. Warszawa jest ośmieszana przez marginalną grupę z którą w ogóle nie powinno się rozmawiać, a jeśli już, to przy pomocy prokuratury!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka