Dodaj do ulubionych

Przyszlosc Izraela

07.06.10, 19:51
Patrzac obiektywnie na rozwoj wypadkow, mozna jedynie dojsc do wniosku, ze
Izrael kopie sobie wlasny grob. Tradycyjnie silne lobby proizraelskie w
Ameryce jest conditio sine qua non dla przyszlosci panstwa zydowskiego.
Tymczasem widocznie slabnie nie tylko to lobby; slabna zauwazalnie Stany jako
panstwo. Jestem prawie pewien, ze panstwo izraelskie moze przejsc do historii
jeszcze za mojego zywota, a najmlodszy juz nie jestem...

k-r
Obserwuj wątek
    • donnerbalken A dlaczego prowokujesz Januszka? 07.06.10, 20:03

A dlaczego prowokujesz Januszka?

Takie tematy zamiatamy ładnie pod dywanik...

Spytaj się Zbycha.

Takimi tematami zajmują się osobnicy z klinicznymi zaburzeniami psychiki...

Ot co...

PS

Wie ktoś może dlaczego Polakom nie dają wizy do USA?
    • ja.nusz Re: Przyszlosc Izraela 07.06.10, 20:04
      koelscher napisał:

> Patrzac obiektywnie na rozwoj wypadkow, mozna jedynie dojsc do wniosku, ze
      Izrael kopie sobie wlasny grob...

No to patrzysz raczej subiektywnie. Izrael z całą pewnością nie kopie własnego
      grobu - o to dbają już inni.
      I też nie wykluczam, że wykopią go szybciej niż nie jednemu się wydaje.
    • zbyfauch Re: Przyszlosc Izraela 07.06.10, 21:26
      Aczkolwiek nie uczestniczę zasadniczo w tematach jewrejskich (poza wyrazami
      protestu wobec skurwiania wątków) przytoczę wypowiedź mieszkańca Izraela (z
      innego forum), pisze on, że na stare lata (czyli niedługo) zamierza opuścić
      Izrael. Ma po prostu dość życia w miejscu otoczonym przez samych wrogów, w
      sytuacji permanentnego zagrożenia, w stanie bezustannej wojny.
      Nie chcę tu wnikać w politykę czy historię (czyli "kto winien"), za
      cienkim...ot, cytat wydaje mi się symptomatyczny.
      • koelscher Re: Przyszlosc Izraela 08.06.10, 21:41
        To juz mielismy. Powtarzam: nie ma najmniejszego znaczenia, kim byli.
        KAZDY, kto zostanie zaatakowany (tu: na wodach miedzynarodowych) ma prawo do
        obrony. Twierdzenie, ze izraelsc zolnieze musieli sie "bronic" jest
        przekroczeniem wszystkich mozliwych szczytow cynizmu. To nie oni zostali
        znienacka zaatakowani.
        k-r
        • jureek Re: Przyszlosc Izraela 08.06.10, 21:44
          koelscher napisał:

> To juz mielismy. Powtarzam: nie ma najmniejszego znaczenia, kim byli.
          > KAZDY, kto zostanie zaatakowany (tu: na wodach miedzynarodowych) ma prawo do
          > obrony.

Bez przesady. Z tego wynikałoby, że okręty wojenne polujace na piratów koło
          Somalii (ale na wodach międzynarodowych właśnie) działają bezprawnie?
          Jura
            • jureek Re: Przyszlosc Izraela 08.06.10, 21:59
              koelscher napisał:

> Kto niby dowodzil tymi "piratami"" - moze Henning Mankell, czy parlamentarzysci
              > z kilku krajow Europy?

Sam pisałeś wcześniej, że takie szczegóły są nieistotne, bo ważna jest zasada
              nieatakowania żadnych statków na wodach miedzynarodowych.
              Jura
            • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 10.06.10, 11:51
              koelscher napisał:

> Kto niby dowodzil tymi "piratami"" - moze Henning Mankell, czy parlamentarzysci
              > z kilku krajow Europy?
              > k-r

Dwie parlamentarzystki z Bundestagu, z ramienia Die Linke: Annette Groth i Inge
              Höger ktore za te akcje nalezaloby z Bundestagu wykluczyc. Naiwne idiotki ktore
              chcialy sobie zafundowac rejs all inclusive po Morzu Srodziemnym i do tego
              zdobyc punkty dla wlasnego lewackiego c.v.
              Z Mankellem jest wywiad w ostatnim Spieglu. Mankell wie jak straszliwie jest w
              Gazie, ale nigdy tam nie byl. Wie ze Palestynczycy sa w Izraelu obywatelami
              drugiej kategorii, a wie to stad, ze byl zaproszony na festiwal literatury
              palestynskiej w Hebronie
              . Ze analogiczny festiwal literatury hebrajskiej w
              Gazie nie powstanie i dlaczego nie powstanie, tego nie mowil.
              Byl zaproszony do Teheranu, ale odmowil bo tam intelektualistow do wiezienia
              wsadzaja a pozatym jego obecnosc moglaby byc tam wykorzystana instrumentalnie.
              Na pytanie czy nie pomyslal ze jego obecnosc we "Flotylli Wolnosci" nie bedzie
              wykorzystana instrumentalnie odpowiedzial bez sensu.
              Acha, i jeszcze jedno- byl na statku "Sofia", ale wiedzial dokladnie ze
              izraelscy zolnierze mordowali bezbronnych na "Mavi marmara".

Rece zalamac nad takimi yntelektualystami.
                • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 10.06.10, 13:21
                  lepian4 napisał:

> Masz racje, Die Linke zbyt czesto obraca sie w tych rejonach. Nie upowaznia to
                  > jednak Izraela do strzelania do nich. Nawet jesli maja noze w kieszeni i kije
                  > pod reka.

Zadnemu Die Linke ani zadnemu innemu europejskiemu pozytecznemu idiocie wlos z
                  glowy nie spadl bo to nie oni chcieli zlinczowac izraelskich zolnierzy.

Hamas, Hizbollah czy inni "islamisci-jihadysci" zawsze chronia sie za ludnoscia
                  cywilna. Tym razem zrobili sobie tarcze z creme de la creme europejskiego
                  oszolomskiego lewactwa moze wlasnie liczac na to ze paru z nich od Izraelczykow
                  oberwie a wtedy konflikt EU z Izraelem gotowy i nowe pieniazki z EU dla tych
                  biednych, biednych, ciemiezonych przez Izrael Palestynczykow w Gazie.
        • ja.nusz Re: Przyszlosc Izraela 08.06.10, 23:57

koelscher napisał:

Twierdzenie, ze izraelsc zolnieze musieli sie "bronic" jest
          > przekroczeniem wszystkich mozliwych szczytow cynizmu. To nie oni zostali
          > znienacka zaatakowani.
          > k-r

Nikt nie został zaatakowany z nienacka - była łączność radiowa ze statkiem i
          załoga dobrze wiedziała w co się ładuje. Ot tacy desperaci w słusznej sprawie -
          słusznej jednak tylko częściowo.
          • jureek Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 00:05
            ja.nusz napisał:

> załoga dobrze wiedziała w co się ładuje. Ot tacy desperaci w słusznej sprawie -
            > słusznej jednak tylko częściowo.

Lenin mówił o takich "pożyteczni idioci". Ich protest przypomina mi protesty
            przeciw stacjonowaniu perszingów, przy zupełnym ignorowaniu ss-20.
            Jura
            • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 20:46
              jureek napisał:

> Lenin mówił o takich "pożyteczni idioci". Ich protest przypomina mi protesty
              > przeciw stacjonowaniu perszingów, przy zupełnym ignorowaniu ss-20.
              > Jura

Dzieki, Jurek za przypomnienie tych protestow przeciw perszingom, pamietam je bo
              bylo to moje pierwsze zderzenie z "pacyfistami"
              • jureek Re: Przyszlosc Izraela 10.06.10, 11:27
                maria421 napisała:

> Dzieki, Jurek za przypomnienie tych protestow przeciw perszingom, pamietam je b
                > o
                > bylo to moje pierwsze zderzenie z "pacyfistami"

Ja wtedy byłem jeszcze w Polsce i dziwiłem się, jak można być tak ślepym w tm
                antyamerykaniźmie, żeby zagrożenia z SS-20 nie widzieć.
                "Pacyfistom" wygarnąłem, co o nich myślę, gdy protestowali przeciw pierwszej
                wojnie irackiej za prezydentury Busha seniora. Spytałem ich wtedy po prostu,
                czemu nie protestowali, gdy Irak napadł na Kuwejt.
                Jednak największą plamą pacyfizmu jest Srebrenica, gdy "pacyfistyczni"
                holenderscy żołnierze schowani w koszarach przyglądali się, jak serbskie bojówki
                mordują muzułmanów, ktorzy schronili się w Srebrenicy wierząc naiwnie
                międzynarodowej wspólnocie, że tam będą bezpieczni.
                Jura
                  • jureek Re: Przyszlosc Izraela 10.06.10, 11:51
                    lepian4 napisał:

> Najwieksza plama pacyfizmu jest utworzenie Kosowa!

Pacyfizm utworzył Kosowo? Wydawało mi się, że byli to wojownicy UCK, a im chyba
                    daleko do pacyfizmu, wręcz przeciwnie.
                    Jura
                • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 10.06.10, 13:28
                  jureek napisał:

> Ja wtedy byłem jeszcze w Polsce i dziwiłem się, jak można być tak ślepym w tm
                  > antyamerykaniźmie, żeby zagrożenia z SS-20 nie widzieć.
                  > "Pacyfistom" wygarnąłem, co o nich myślę, gdy protestowali przeciw pierwszej
                  > wojnie irackiej za prezydentury Busha seniora. Spytałem ich wtedy po prostu,
                  > czemu nie protestowali, gdy Irak napadł na Kuwejt.
                  > Jednak największą plamą pacyfizmu jest Srebrenica, gdy "pacyfistyczni"
                  > holenderscy żołnierze schowani w koszarach przyglądali się, jak serbskie bojówk
                  > i
                  > mordują muzułmanów, ktorzy schronili się w Srebrenicy wierząc naiwnie
                  > międzynarodowej wspólnocie, że tam będą bezpieczni.
                  > Jura

Protesty przeciw wojnie o Kuwejt to bylo moje drugie zderzenie z pacyfistami.
                  Bogo dziekowalam ze takich "pacyfistow" nie bylo w roku 1944 ....
          • koelscher Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 00:10
            Podziwiam Twoj dostep do wiarygodnych (?) zrodel...
            "Lacznosc radiowa" powiadasz... Z kim to konkretnie?
            Poza tym: jesli zostaniesz zaatakowany z uprzedzeniem, odbiera Ci to prawo do
            obrony?
            k-r

ja.nusz napisał:

>
            > koelscher napisał:
            >
            > Twierdzenie, ze izraelsc zolnieze musieli sie "bronic" jest
            > > przekroczeniem wszystkich mozliwych szczytow cynizmu. To nie oni zostali
            > > znienacka zaatakowani.
            > > k-r
            >
            > Nikt nie został zaatakowany z nienacka - była łączność radiowa ze statkiem i
            > załoga dobrze wiedziała w co się ładuje. Ot tacy desperaci w słusznej sprawie -
            > słusznej jednak tylko częściowo.
      • donnerbalken Report Mainz 09.06.10, 07:23
        zbyfauch napisał:

> www.ardmediathek.de/ard/servlet/content/3517136?documentId=4645752
        ==========================================
        Nu,

Za czasów Goebbelsa propaganda była jednak bardziej profesjonalna...

Ot co...
    • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 13:01
      Przeczytalam caly watek i tym razem musze sie postawic po stronie Janusza i Jureeka.

To nie panstwo Izrael kopie sobie grob, to Hamas wspomagany przez islamskich
      oszolomow i lewackich pozytecznych idiotow ten grob mu kopie a swiatowa opinia
      publiczna siedzac w papciach przez telewizorem lub komputerem to kopanie grobu
      dopinguje sie nim podnieca.
      • lepian4 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 13:16
        Pewnie dlatego mozna spuszczac na neutralnych wodach uzbrojone po zeby jednostki
        elitarne. Bo Hamas Izraelowi grob kopie!!! Polacy tez napaddli na radiostacje w
        Gliwicach! Powinni z tego tytulu placic Izraelowi odszkodowania.
        • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 14:01
          lepian4 napisał:

> Pewnie dlatego mozna spuszczac na neutralnych wodach uzbrojone po zeby jednostk
          > i
          > elitarne. Bo Hamas Izraelowi grob kopie!!!

Nie tylko mozna ale trzeba jezeli chce sie utrzymac blokade.

Polacy tez napaddli na radiostacje w
          > Gliwicach! Powinni z tego tytulu placic Izraelowi odszkodowania.

Glupstwo napisales.
            • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 14:40
              lepian4 napisał:

> No co ty? Pewnie sie okaze, ze gdybym tego glupstwa nie wypowiedzial,
              > Izraelczycy nie otworzyli by ognia do Turkow z nozami w kieszeni

Lepian, jest dosyc materialu w internecie, doinformuj sie. Zobacz jak na
              zolnierzy spuszczajacych sie po linach z helikopteru napadaja "aktywisci
              humanitarni" z kijami czy metalowymi rurami.
              Zobacz ze noze mieli w rekach, nie w kieszeniach.

• lepian4 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 14:50
                Widzialem oryginaly. Odbiegaja od wersji emitowanej nieustannie w telewizji
                izraelskiej, na niekorzysc Izraela. Powiedz mi prosze, ktory Turek nie ma nozy w
                kieszeni? W radiostacji gliwickiej tez lezaly zwloki w polskich mundurach.
                Kompani z dzwinym akcentem spiewali tam nawet Mazurka. Kazdy, mogl to uslyszec,
                zobaczyc...
                • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 16:48
                  lepian4 napisał:

> Widzialem oryginaly. Odbiegaja od wersji emitowanej nieustannie w telewizji
                  > izraelskiej, na niekorzysc Izraela. Powiedz mi prosze, ktory Turek nie ma nozy
                  > w
                  > kieszeni?

A to tylko swiadczy o tym jacy sa Turcy.
                  Lepian, ja sie jakos nie moge polapac- Ty tu caly czas mieszasz Turkow z blotem,
                  ale jak Turek Tyda bije to stajesz po stronie Turka?

I przestac pisac glupoty o prowokacji gliwickiej. Jezeli 31 maja tego roku ktos
                  prowokowal, to byli to Turcy w towarzystwie lewackich uzytecznych idiotow.
                  • lepian4 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 17:59
                    Nie musze przepadac za Turkami, do ich kultury braku kultury, by nie czuc
                    niesmaku, gdy strzela sie do nich w ramach ofenssiver Defensive. To pojecie stoi
                    dla mnie na tej samej plaszczyznie, co Minderheitsgesetz faszystow. To nowe
                    zjawisko jest o tyle niebezpieczniejsze, bo zmuszeni jestesmy frenetycznie i
                    bezmyslnie klaskac tym zbrodniarzom. Tylko pozniej znowu nie zastanawiajmy sie,
                    dlaczego nikt tego nie widzial?
                    • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 19:27
                      lepian4 napisał:

> Nie musze przepadac za Turkami, do ich kultury braku kultury, by nie czuc
                      > niesmaku, gdy strzela sie do nich w ramach ofenssiver Defensive. To pojecie sto
                      > i
                      > dla mnie na tej samej plaszczyznie, co Minderheitsgesetz faszystow. To nowe
                      > zjawisko jest o tyle niebezpieczniejsze, bo zmuszeni jestesmy frenetycznie i
                      > bezmyslnie klaskac tym zbrodniarzom. Tylko pozniej znowu nie zastanawiajmy sie,
                      > dlaczego nikt tego nie widzial?

Jasne. Izrael jest zbrodniarz a Hamas i wspierajaca go "humanitarnie" IHH to
                      organizacje stapajacych po ziemi aniolow ktora tylko tradycyjnie nosza w
                      kieszeni noz a pod reka lubia miec kije i metalowe rury.
              • koelscher Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 17:42
                Marysiu, bei aller Liebe: przestan pierdolic! Debilizm powtarzany 100 razy nie
                stanie sie prawda, uwierz mi.
                "Aktywisci" na nikogo nie napadaja, lecz co najwyzej probuja odeprzec napad, do
                czego maja pelne i przez nikogo zdrowego na umysle niekwestionowane prawo.

k-r

maria421 napisała:

> lepian4 napisał:
                >
                > > No co ty? Pewnie sie okaze, ze gdybym tego glupstwa nie wypowiedzial,
                > > Izraelczycy nie otworzyli by ognia do Turkow z nozami w kieszeni
                >
                > Lepian, jest dosyc materialu w internecie, doinformuj sie. Zobacz jak na
                > zolnierzy spuszczajacych sie po linach z helikopteru napadaja "aktywisci
                > humanitarni" z kijami czy metalowymi rurami.
                > Zobacz ze noze mieli w rekach, nie w kieszeniach.
                >
                • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 19:24
                  Napadu dokonuje sie znienacka , z zaskoczenia.
                  Blokada ízraelska nie zaczela sie nagle 31 maja, ona juz trwala, "flotylla
                  humanitarna" postanowila ja przelamac pomimo ze Izrael nawolywal do wziecia
                  kursu na port w Ashdod gdzie docieraja wszystkie statki z towarami dla Gazy,
                  ktore to towary sa kontrolowane i transportowane dalej ciezarowkami do Gazy, na
                  koszt Izraela.

Wiec prosze mi tu nie bajdurzyc o "napadzie".
                  • lepian4 Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 19:38
                    Blokada na terenach miedzynarodowych? Ups! Posuwasz sie odrobine za daleko. Adi
                    wyslal w takich okolicznosciach kilka dywizji i nie bredzil, ze sie broni!

Wzruszajaca jest tez twa troska o koszty calej tez zbrodniczej misji.
                    Mysle, ze Angela moglaby naszego najukochanszego sojusznika entlasten. To jest
                    najprostszy i najlepszy sposob na roziazanie tego zagadnienia.
                    --

Stalin był wczoraj - dzisiaj jest sraczka...z domieszką januschka.
                      • lepian4 Re: Przyszlosc Izraela 10.06.10, 04:53
                        Mysle, ze roznicy jest zasadnicza. Warto jednak skupic sie nad forma tej akcji:
                        Izrael zrzucil jednostki specjalne, ktore od razu otworzyly ogien. Nie udalo im
                        sie tego uczynic jednoczesnie na wszystkich jednostkach
                        Prawda jest, ze na innych statkach nie czekano na taki rozwoj wydazen. Dlaczego
                        jednak Izrael pokazuje pozniejsze wydarzenia jako wlasne alibi? Ze niby co,
                        mieli ich witac chlebem i sola? Turki noze i kije mieli? Antysemickie lobuzy!!!
                        • maria421 Re: Przyszlosc Izraela 10.06.10, 09:22
                          lepian4 napisał:

> Mysle, ze roznicy jest zasadnicza. Warto jednak skupic sie nad forma tej akcji:
                          > Izrael zrzucil jednostki specjalne, ktore od razu otworzyly ogien.

Nie prawda. Zolnierze zostali zaatakowani przez "pacyfistow" jeszcze w trakcie
                          spuszczania sie po linach z helikoptera.

Nie udalo im
                          > sie tego uczynic jednoczesnie na wszystkich jednostkach
                          > Prawda jest, ze na innych statkach nie czekano na taki rozwoj wydazen.

Na innych statkach nikt zolnierzy izraelskich nie atakowal, wiec nie doszlo do
                          jatki.

Dlaczego
                          > jednak Izrael pokazuje pozniejsze wydarzenia jako wlasne alibi? Ze niby co,
                          > mieli ich witac chlebem i sola? Turki noze i kije mieli? Antysemickie lobuzy!!!

Nie musieli ich witac, nie musieli sie tez na nich rzucac z kijami i rurami.

• koelscher Re: Przyszlosc Izraela 09.06.10, 20:03
                    Richard Falk, amerikanischer Jura-Professor und UN-Beauftragter des
                    Menschenrechtsrates für die Palästinensischen Gebiete zu der israelischen
                    Blockade von Gaza:
                    “Solch eine massive Form der Kollektivbestrafung ist ein Verbrechen gegen die
                    Menschlichkeit
                    , und auch eine grobe Verletzung des Verbotes von
                    Kollektivbestrafung nach Artikel 33 der vierten Genfer Konvention.”

Falk - Geheimagent im Dienste Ahmadinedschads ? Die Liste der Koryphäen auf dem
                    Gebiet des internationalen Rechts, die eine ähnliche Position vertreten, ist
                    unendlich lang.
                    Bist Du nach wie vor der Auffassung, dass man sich gegen Verbrecher nicht währen
                    darf ?

k-r

maria421 napisała:

> Napadu dokonuje sie znienacka , z zaskoczenia.
                    > Blokada ízraelska nie zaczela sie nagle 31 maja, ona juz trwala, "flotylla
                    > humanitarna" postanowila ja przelamac pomimo ze Izrael nawolywal do wziecia
                    > kursu na port w Ashdod gdzie docieraja wszystkie statki z towarami dla Gazy,
                    > ktore to towary sa kontrolowane i transportowane dalej ciezarowkami do Gazy, na
                    > koszt Izraela.
                    >
                    > Wiec prosze mi tu nie bajdurzyc o "napadzie".
      • donnerbalken którym Kaiser osobiście ręce odrąbał? 09.06.10, 13:30
        fan.club napisał:

> Niektórzy aktywiści od konwojowania żywności pomysleli także o
        > sztućcach, conie?
        >
        > derstandard.at/1271378410965/Gaza-Hilfsflotte-Aufregung-ueber-zurechtgeschnittene-Bilder
        ========================================

A więc musimy historię I i II wojny na nowo napisać...

Jak to było z tymi niemowlakami w Belgii, którym Kaiser osobiście ręce odrąbał?
          • donnerbalken enough is enough! 09.06.10, 13:55
            lepian4 napisał:

Cytat
            > Jesli to byl kaiser Wilhelm, to nalezy mu wybaczyc. Sam mial niedorozwinieta
            > reke. By bylo sprawiedliwie, nalezalo podwladnym je odrabac. Sami byliprzeciez
            > sobie winni- mogli sie urodzic tak doskonali, jak Kaiser.

A ja mam takie wrażenie, jakbyś temu nie wierzył, że Kaiser odrąbywał ręce niewinnym niemowlakom...Osobiście...

Piszę donos do prokuratora...

enough is enough!
    • donnerbalken Przyszłość Niderlandów... 10.06.10, 07:25

Przyszłość Niderlandów

Tu dwóch pojebańców wymienia między sobą komplementy, a że w Holandii faszyści obejmują władzę nikogo tu nie interesuje... (wehren, währen) Jakby na świecie nie było innych problemów...

Musimy przygotować kwatery w Niemiaszkowie dla ludności napływowej w Holandii, głównie z Arabii i Polski.

W Holandii szykują się pogromy...

Ot co...

Polscy specjaliści od walki z faszyzmem skoncentrowali wszystkie swe wysiłki na Niemiaszkowie, a o Holandii zapomnieli.

Ot co...

PS

Ja już przygotowałem jeden pokój dla przybyszów z Niderlandów z Polsko-Kosmopolitycznym tłem.

10 nowych materaców od ALDIKA leży na świeżo wymiecionej podłodze...

Na więcej mnie niestety nie stać...
      • donnerbalken pomnik na cześć tolerancji przy stacji w Hilversum 10.06.10, 07:50

Już przed miesiącami ludzie w Holandii czuli nadchodzącą zawieruchę faszystowską...

Szkoda mi tych ludzi...

BFT - Branżowe Forum Tłumaczy pisze jak następuje:

Cytat(...)
        Nie ma w tym żadnej tajemnicy. Najwyraźniej wystarczy stały pobyt. Myślę, że od wejścia Polski do Unii nawet on nie jest potrzebny.

Niestety stało się. Wilders wygrał. I pomyśleć, że w 1999 r. przyjechałam do Holandii głównie dlatego, że ten kraj kojarzył mi się z tolerancją. Pierwszą rzeczą, jaką wtedy zobaczyłam, był pomnik na cześć tolerancji przy stacji w Hilversum

Te czasy już chyba nie wrócą.(...)
        • donnerbalken Re: Przyszłość Niderlandów... 10.06.10, 09:19
          lepian4 napisał:

Cytat
          > Ja w ramach sympatii z holenderskim narodem udostepnilem moj ogrod do celow
          > wypoczynkowych. Zazanaczam, ze oferta jest tylko dla rodowitych Holendrow. Moga
          > sobie na mojej trawce campen, ile wlezie.

Nu,

Popieram Twoją chwalebną inicjatywę popierającą patriotycznych Holendrów zmuszonych do emigracji ze względu na brunatną zarazę,

zgłaszam jednocześnie pewne obiekcje co do politycznej poprawności Twoich poczynań...

Ot co..
      • donnerbalken Wesoły ten nasz Murzynek Bambo... 10.06.10, 09:08

Pewien niewykle tolerancyjny emigrant z Polski o niezwykle awangardowach poglądach pisze na sąsiednim wątku jak następuje:

Cytat
        Kopftuchsteuer

Z taką propozycją podróżował G.Wilders po Holandii podczas kampanii
        wyborczej - poparło go jak by nie było 1,5 miliona równie pojebanych
        rodaków.
        Gdyby Wolferl Sch. też na taki pomysł wpadł, to "paczka
        oszczędnościowa" nie musiałaby być tak drastyczna.

Warto na marginesie zauważyć, że ten awangardowy emigrant z Polski pochwala niezwykle kolorową mieszankę przeróżnych ludów w Hamburgu, gani wstecznictwo i zaściankowość Niemiaszków co do traktowania emigrantów, jednocześnie donosi, że do ojczyzny jeździ tylko jesienią, aby nie musieć oglądać rodaków z Polski "B" i "C"...

Psują jego wysublimowane pojęcie o estetyce...

Ot co...

Wesoły ten nasz Murzynek Bambo...
      • jureek Re: Przyszłość Szwecji... 10.06.10, 10:17
        donnerbalken napisała:

> Przyszłość Szwecji...
        >

Tylko nie narób w pampersy z podniecenia.
        Jak ta menda się cieszy, gdy ludzie napierdalają się ze względu na pochodzenie,
        kolor skóry czy religię. Raz w młodości dostał po ryju od Greków i tak już mu
        zostało, że w każdym, kto trochę od niego się różni od razu widzi zagrożenie.
        Jura
        • donnerbalken Re: Przyszłość Szwecji... 10.06.10, 10:25
          jureek napisał:

Cytat
          > donnerbalken napisała:
          >
          > > Przyszłość Szwecji...
          > >
          >
          > Tylko nie narób w pampersy z podniecenia.
          > Jak ta menda się cieszy, gdy ludzie napierdalają się ze względu na pochodzenie,
          > kolor skóry czy religię. Raz w młodości dostał po ryju od Greków i tak już mu
          > zostało, że w każdym, kto trochę od niego się różni od razu widzi zagrożenie.

Brytyjscy uczeni wyliczyli, że za 5 lat UE się rozpierdoli.

I będzie wreszcie spokój.

Smutno mi tylko, że to jeszcze tak długo...
          • jureek Re: Przyszłość Szwecji... 10.06.10, 10:36
            donnerbalken napisała:

> Brytyjscy uczeni wyliczyli, że za 5 lat UE się rozpierdoli.

Jak to sobie wyobrażasz? Na nowo zasieki na granicach, paszporty, wizy do
            Francji? Zastanawianie się, ile wymienić na franki, czy liry, żeby za dużo nie
            zostało, ale i nie zabrakło? Myślisz, że to przejdzie?
            Jura
            • donnerbalken Re: Przyszłość Szwecji... 10.06.10, 10:42
              jureek napisał:

Cytat
              > donnerbalken napisała:
              >
              > > Brytyjscy uczeni wyliczyli, że za 5 lat UE się rozpierdoli.
              >
              > Jak to sobie wyobrażasz? Na nowo zasieki na granicach, paszporty, wizy do
              > Francji? Zastanawianie się, ile wymienić na franki, czy liry, żeby za dużo nie
              > zostało, ale i nie zabrakło? Myślisz, że to przejdzie?
              > Jura

Nu nie,

oczywiście, że lepiej jest, gdy połamane Niemiaszki łożą na wszystkich patałachów świata...

Bardzo ważne:

W Hindukuszu jeszcze nie ma budynku DEUTSCHE BANK! Q!M!
              • jureek Re: Przyszłość Szwecji... 10.06.10, 11:10
                donnerbalken napisała:

> oczywiście, że lepiej jest, gdy połamane Niemiaszki łożą na wszystkich patałach
                > ów świata...

W tym na Asieka-latrynę. To jest dopiero patologia, łożyć na takiego, który
                ciągle ich obraża.
                Jura
                • donnerbalken wszystkich patałachów świata... 10.06.10, 18:20
                  Pan Mecenas napisał:

Cytat
                  > donnerbalken napisała:
                  >
                  > > oczywiście, że lepiej jest, gdy połamane Niemiaszki łożą na wszystkich patałachów świata...
                  >
                  > W tym na Asieka-latrynę. To jest dopiero patologia, łożyć na takiego, który ciągle ich obraża.
                  > Jura

Nu,

Donnerbalken jest z utęsknieniem oczekiwanym niemieckim Geert Wildersem.

Ot co...
        • maria421 Re: Izrael zachowal sie zgodnie z prawem 10.06.10, 20:58
          lepian4 napisał:

> To prawo miedzynarodowe nazywa sie kodeksem piratow.

Prawo jest prawem, czy sie Tobie pospolem z lewackimi oszolomami i
          islamistami-jihadystami podoba czy nie.

> Czy to prawo bylo by zachowane w druga strone? Dlaczegoo Palestyna nie moze
          > zablokowac dostaw do Izraela? Prawo miedzynarodowe temu zabrania?

O jakiej Palestynie mowisz? Gaza jest tylko czescia Autonomii Palestynskiej, a
          ta nie jest uznana jako panstwo i uznana byc nie chce. Gaza moglyby, gdyby
          chciala, zostac uznana za panstwo juz 5 lat temu, zaraz po tym jak sie Zydzi z
          Gazy wyniesli. Ale tak sie stac nie moze bo Palestynczycy (Hamas) daza do
          unicestwienia panstwa Izrael i sie niczym innym nie zadowola. Polecam lekture
          statusu Hamasu, tam jest to wyraznie napisane.

Zastanawiajace jak antysemityzm laczy ludzi... Przeciw Zydom Lepian nawet z
          lewactwem i z Hamasem by sie zlaczyl.

Ale wracajac do Twego pytanie- niech Gaza powstanie jako panstwo, niech zalozy
          regularna armie, regularna flote i niech blokuje Izrael. Zadowolony?
      • ja.nusz Re: Izrael zachowal sie zgodnie z prawem 10.06.10, 21:14

maria421 napisała:

> miedzynarodowym:
        >

Popieram akcję izraelskich wojsk specjalnych, uważam jednak Mario, że patrzysz
        na to zbyt bezkrytycznie - na takie zachowania zwraca również uwagę cytowany
        przez ciebie admirał.
        Jesteś zdominowana swoim wojowniczym antyislamizmen, dlaczego trudno oczekiwać
        od ciebie obiektywnego podejścia do tematu.
        A jeszcze jak ktoś z twoim podejściem zetknie się z wojującym (od pokoleń)
        antysemitą, to sensowna dyskusja jest z góry skazana na klęskę.
        • maria421 Re: Izrael zachowal sie zgodnie z prawem 10.06.10, 21:25
          ja.nusz napisał:

>
          > Popieram akcję izraelskich wojsk specjalnych, uważam jednak Mario, że patrzysz
          > na to zbyt bezkrytycznie - na takie zachowania zwraca również uwagę cytowany
          > przez ciebie admirał.
          > Jesteś zdominowana swoim wojowniczym antyislamizmen, dlaczego trudno oczekiwać
          > od ciebie obiektywnego podejścia do tematu.
          > A jeszcze jak ktoś z twoim podejściem zetknie się z wojującym (od pokoleń)
          > antysemitą, to sensowna dyskusja jest z góry skazana na klęskę.

Jakie byloby wg. Ciebie "obiektywne podejscie do tematu"?
          W kwestii "Flotylli Wolnosci" prawo jest po stronie Izraela, nie po stronie
          lamaczy blokady.
          • ja.nusz Re: Izrael zachowal sie zgodnie z prawem 10.06.10, 21:35

Przytoczyłaś bardzo ciekawą wypowiedź admirała Lutza, ale najwyraźniej nie
            zadałaś sobie trudu przeczytania je w całości.
            Za obiektywne podejcie uważam takie z krytycznym spojrzeniem na poczynania obu
            stron - twoje podejście opatrzone jest klapami na oczach - klapami wojującego
            antyislamizmu.
            • maria421 Re: Izrael zachowal sie zgodnie z prawem 11.06.10, 09:43
              ja.nusz napisał:

>
              > Przytoczyłaś bardzo ciekawą wypowiedź admirała Lutza, ale najwyraźniej nie
              > zadałaś sobie trudu przeczytania je w całości.
              > Za obiektywne podejcie uważam takie z krytycznym spojrzeniem na poczynania obu
              > stron - twoje podejście opatrzone jest klapami na oczach - klapami wojującego
              > antyislamizmu.

Ty sie najwyrazniej dopatrujesz czegos, czego w tej wypowiedzi nie ma.
      • koelscher Re: Izrael zachowal sie zgodnie z prawem 10.06.10, 22:04
        Zapewne, Marysiu, zapewne. Falk, pelnomocnik UN jest w bledzie, za to niemiecki
        ex-admiral, niejako z urzedu zobowiazany do popierania Izraela, ma oczywiscie
        racje...
        Zalosc....

k-r

maria421 napisała:

> miedzynarodowym:
        >
        > www.rhein-zeitung.de/nachrichten/rz-thema_artikel,-Deutscher-Admiral-Seeblockade-vor-Gaza-ist-rechtlich-unangreifbar-_arid,97012.html