Dodaj do ulubionych

Poprzednik Tuska w Jewrosojuzie...

30.08.14, 08:25
Jakoś nie pamiętam, aby czegoś wielkiego dokonał...
Obserwuj wątek
              • the-great-inuk Re: Poprzednik Tuska w Jewrosojuzie... 30.08.14, 19:39
                maria421 napisała:

> Nurtuje mnie pytanie, czy deska tez jest wyscielana od wewnatrz? I czy aby taki
                > fotel nie wchlania zbytnio zapachow?
                =================================

Pachnąć czy nie pachnąć jest pojęciem względnym...

Postscriptum

Całkowicie poufne:

W latach 70-tych Brytyjska Pani Królowa odwiedzała Bremeński Ratusz.

Bremeński hydraulik dostał fuchę wymiany sedesu normalnego na sedes wyścielany jedwabiem.

Skąd ja to wiem?

Małżonka owego hydraulika uczęszczała do tej samej VHS, co Great Inuk...

Opowiedziała to całej klasie, ale tylko całkowicie poufnie...
                • abcd228 VHS? a nie MIT? 30.08.14, 20:38
                  Dokladnie w tym czasie ja spacerowalem m.in. z panem Koschnickiem po Schnoor.
                  A mieszkalismy nieopodal w Bremer Haus.
                  Jaki swiat jest maly.
                  P.S. W VHS nie mozna sie nauczyc jezyka.
                  • the-great-inuk Re: czy to bylo malzenstwo multi-kulti? 31.08.14, 08:27
                    abcd228 napisał(a):

> Maz "bremenski hydraulik" a zona na kursie integracyjnym razem z deska do srani
                    > a?
                    > Miales fajne towarzystwo. Dlaczego ich dzisiaj nie lubisz?
                    ===========================================

Widzę tu wyraźnie, że nieco przeceniłem Twój intelekt... (Jeśli to tak można nazwać)...

Rozchodziło się o

Klempner & Installateur & Heizungs- & Lüftungsbau GMBH (Spring, & Plumbing Contractor )

Jedną z większych bremeńskich Mittelstand firm w Bremen i okolicach.

Małżonka tego przedsiębiorcy nie miała żadnych uprzedzeń do VHS i szukała kontaktu z working class..

Once Upon A Time Not Long Ago pojechaliśmy busem do Szkocji...

Teraz zaczynasz powolutku rozumieć, albo jeszcze raz Ci wytłumaczyć?

Prostszymi słowy?

Postscriptum

Zgodnie z moimi danymi (z MOSSADU) pracowałeś w 70 latach w P Ż M Szczecin ( To znaczy się próbowałeś pracować ale nic wielkiego z tego nie wyszło)...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka