Dodaj do ulubionych

Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Online)

07.06.14, 11:08
Wiele osób twierdzi, że nie można samodzielnie i szybko nauczyć się angielskiego w domu. Osobiście sam uczyłem się języka angielskiego online przez Internet dlatego uważam, że można nauczyć się angielskiego nie uczęszczając na korepetycje oraz nie wydając setek złotych miesięcznie na drogie lekcje i kursy stacjonarne w szkołach językowych.

Angielski w domu – czy samodzielna nauka angielskiego jest skuteczna?

Tak! Jeśli jednak chcesz szybko uczyć się angielskiego w domu musisz robić to mądrze. Do tego potrzebne będą ci odpowiednie materiały lub sprawdzony (dobry) kurs angielskiego przez Internet, motywacja do nauki oraz systematyczność. O tym w jaki sposób uczyć się angielskiego w domu oraz jak zmotywować się do systematycznej pracy, dowiesz się w pełnej wersji artykułu na stronie: Szybka Nauka Angielskiego w Domu przez Internet

Powyższy wpis jest streszczeniem pełnego artykułu na powyższej stronie. Zapraszam do jego komentowania oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i metodami nauki angielskiego w domu.
Obserwuj wątek
  • deedra Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 31.03.15, 18:06
   moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby w ogóle mieć kontakt z językiem obcym. Żeby się z nim osłuchać. Więc takie rozwiązanie jest całkiem dobre. Ja postawiłam też na to, żeby się wybrać na kurs językowy z Glossą za granicę. Mam wrażenie, że w ciągu tych kilku tygodni nauczyłam się więcej niż przez pół roku w domu.
  • viola378 Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 12.03.16, 09:45
   Często uczę się głównie słówek w języku angielskim i korzystam z tej strony: www.wkuwacz.mkeynes.org jest to fajna, darmowa strona, z której moż na korzystać w każdej chwili.
  • felusiak1 Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 12.03.16, 19:16
   It looks like you trying to sell me one thousand english words. Why don't you tell me the price.
   I might be interested.
  • bronbron1 Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 29.08.16, 14:52
   Tak. Wiem że jest jeszcze jedna szkoła angielskiego online www.snpro.pl Również bardzo mi się podoba. Szybko i łatwo. Polecam
   Albo: www.facebook.com/groups/mosaicpro/
  • adrian9010 Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 09.01.17, 16:52
   www.naukaslowek.pl - nie wiem czy znasz tą stronę ? Nauka słówek z lektorem przez internet.
  • przemekho Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 29.05.17, 23:09

   Nauka angielskiego w domu jest możliwa i może być dobrym uzupełnieniem do zajęć w szkołach językowych. Problem jak zwykle w samodzielnej nauce jest w motywacji i zaangażowaniu oraz samodyscyplinie.
   Motywacja do nauki angielskiego jest bardzo ważna do kontynuowania ćwiczeń. Trzeba znać swoje "dlaczego" chcę znać angielski, bo to daje motywację do praktykowania angielskiego tak często jak się da.
   W domu do się wiele osiągnąć z pomocą Internetu i odpowiednich programów komputerowych. Ja nauczyłem się dobrego rozumienia ciągle słuchając różne audycje z transkryptami. W nauce angielskiego w domu trochę trudniej jest ćwiczyć mówienie po angielsku.

  • milczynski Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 13.09.18, 12:21
   zapraszam do szkoły językowej Motvation, forma nauki online można skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej. www.motivation.edu.pl
  • kasiajrsd Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 28.03.20, 19:22
   Jeżeli tylko jesteśmy systematyczni to możemy nauczyć się języka w domu. Sama nauczyłam się mówić dzięki NAUCE ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA. Rozsądne podejście, które zmieniło moje postrzeganie na naukę języka. Zrozumiałam dzięki takiej nauce moje szkolne błędy. Języka nie nauczymy się mając wyłącznie książkę przed sobą. Polecam przerobić samemu, ja dzięki niej nauczyłam się mówić.
  • al.1 Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 11.05.20, 21:09
   lukaszlev napisał:

   > Wiele osób twierdzi, że nie można samodzielnie i szybko nauczyć się angielskiego w domu.
   > Osobiście sam uczyłem się języka angielskiego online przez Internet dlatego uważam, że
   > można nauczyć się angielskiego nie uczęszczając na korepetycje oraz nie wydając setek
   > złotych miesięcznie na drogie lekcje i kursy stacjonarne w szkołach językowych.

   Siur na mur. Najlepiej zaczac od tematów, które kogo interesuja, bo wtedy jest najwiekszy doping zeby sie czegos dowiedziec, np. o koronkowej robocie:
   videos.utahgunexchange.com/watch/plandemic-part-1-dr-judy-mikovits_WtI2RQjupp9lcRO.html


   --
   Those who have monopoly of truth spread lies
   Kto ma monopol na prawdę szerzy kłamstwa

   Where the business is to be found, human health is of no account
   Gdzie interes do zrobienia, zdrowie ludzkie bez znaczenia


  • agadaaa Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 24.08.20, 11:47
   Pewnie, że można się nauczyć angielskiego w domu tylko trzeba być systematycznym i uczyć się praktycznie. Jeżeli ktoś zaczyna naukę lub jest na średniozaawansowanym poziomie to mogę polecić naukę z kursem Enlinado.
   Wiele aplikacji i książek do nauki miałam, ale żadna mnie tak fajnie nie zmotywowała do rozmowy. Dzięki niemu przełamałam się i uczę się teraz z native speakerami za darmo. Na początku bałam się przełamać, ale z czasem było coraz lepiej. Teraz mogę powiedzieć, że da się w domu nauczyć języka!! Także do dzieła i trzymam kciuki.
  • awangarda0001 Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 30.12.20, 22:53
   Witam ,czy jest na forum ktoś kto uczy się,uczył się w katehighton.pl albo inna nazwa top potential? To angielski online.Ktoś poleca te kursy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka