Dodaj do ulubionych

Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Online)

07.06.14, 11:08
Wiele osób twierdzi, że nie można samodzielnie i szybko nauczyć się angielskiego w domu. Osobiście sam uczyłem się języka angielskiego online przez Internet dlatego uważam, że można nauczyć się angielskiego nie uczęszczając na korepetycje oraz nie wydając setek złotych miesięcznie na drogie lekcje i kursy stacjonarne w szkołach językowych.

Angielski w domu – czy samodzielna nauka angielskiego jest skuteczna?

Tak! Jeśli jednak chcesz szybko uczyć się angielskiego w domu musisz robić to mądrze. Do tego potrzebne będą ci odpowiednie materiały lub sprawdzony (dobry) kurs angielskiego przez Internet, motywacja do nauki oraz systematyczność. O tym w jaki sposób uczyć się angielskiego w domu oraz jak zmotywować się do systematycznej pracy, dowiesz się w pełnej wersji artykułu na stronie: Szybka Nauka Angielskiego w Domu przez Internet

Powyższy wpis jest streszczeniem pełnego artykułu na powyższej stronie. Zapraszam do jego komentowania oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i metodami nauki angielskiego w domu.
Obserwuj wątek
    • deedra Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 31.03.15, 18:06
      moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby w ogóle mieć kontakt z językiem obcym. Żeby się z nim osłuchać. Więc takie rozwiązanie jest całkiem dobre. Ja postawiłam też na to, żeby się wybrać na kurs językowy z Glossą za granicę. Mam wrażenie, że w ciągu tych kilku tygodni nauczyłam się więcej niż przez pół roku w domu.
    • przemekho Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 29.05.17, 23:09

Nauka angielskiego w domu jest możliwa i może być dobrym uzupełnieniem do zajęć w szkołach językowych. Problem jak zwykle w samodzielnej nauce jest w motywacji i zaangażowaniu oraz samodyscyplinie.
      Motywacja do nauki angielskiego jest bardzo ważna do kontynuowania ćwiczeń. Trzeba znać swoje "dlaczego" chcę znać angielski, bo to daje motywację do praktykowania angielskiego tak często jak się da.
      W domu do się wiele osiągnąć z pomocą Internetu i odpowiednich programów komputerowych. Ja nauczyłem się dobrego rozumienia ciągle słuchając różne audycje z transkryptami. W nauce angielskiego w domu trochę trudniej jest ćwiczyć mówienie po angielsku.

• kasiajrsd Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 28.03.20, 19:22
      Jeżeli tylko jesteśmy systematyczni to możemy nauczyć się języka w domu. Sama nauczyłam się mówić dzięki NAUCE ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA. Rozsądne podejście, które zmieniło moje postrzeganie na naukę języka. Zrozumiałam dzięki takiej nauce moje szkolne błędy. Języka nie nauczymy się mając wyłącznie książkę przed sobą. Polecam przerobić samemu, ja dzięki niej nauczyłam się mówić.
    • al.1 Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 11.05.20, 21:09
      lukaszlev napisał:

> Wiele osób twierdzi, że nie można samodzielnie i szybko nauczyć się angielskiego w domu.
      > Osobiście sam uczyłem się języka angielskiego online przez Internet dlatego uważam, że
      > można nauczyć się angielskiego nie uczęszczając na korepetycje oraz nie wydając setek
      > złotych miesięcznie na drogie lekcje i kursy stacjonarne w szkołach językowych.

Siur na mur. Najlepiej zaczac od tematów, które kogo interesuja, bo wtedy jest najwiekszy doping zeby sie czegos dowiedziec, np. o koronkowej robocie:
      videos.utahgunexchange.com/watch/plandemic-part-1-dr-judy-mikovits_WtI2RQjupp9lcRO.html

--
      Those who have monopoly of truth spread lies
      Kto ma monopol na prawdę szerzy kłamstwa

Where the business is to be found, human health is of no account
      Gdzie interes do zrobienia, zdrowie ludzkie bez znaczenia

• agadaaa Re: Nauka Angielskiego w domu przez Internet (Onl 24.08.20, 11:47
      Pewnie, że można się nauczyć angielskiego w domu tylko trzeba być systematycznym i uczyć się praktycznie. Jeżeli ktoś zaczyna naukę lub jest na średniozaawansowanym poziomie to mogę polecić naukę z kursem Enlinado.
      Wiele aplikacji i książek do nauki miałam, ale żadna mnie tak fajnie nie zmotywowała do rozmowy. Dzięki niemu przełamałam się i uczę się teraz z native speakerami za darmo. Na początku bałam się przełamać, ale z czasem było coraz lepiej. Teraz mogę powiedzieć, że da się w domu nauczyć języka!! Także do dzieła i trzymam kciuki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka