Dodaj do ulubionych

ktora firma, ktory tv?

IP: *.nrth.cable.ntl.com 02.02.10, 22:55
sony KDL-32S5500
panasonic TX-32C10BA
czy ew LG 32LH2000,
ceny porownywalne, LG najtanszy ale z drugiej strony i sony i panasonic daje 5lat gwarancji, wiec bardziej sklaniam sie ku tym tv, ktory polecacie do typowo domowego, rodzinnego uzytku?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Mardred Re: ktora firma, ktory tv? IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.10, 00:58
      Praktycznie w tej samej cenie co s5500 jest s5600 który posiada tuner mpeg-4
      chyba, że korzystasz np. z kablówki chociaż z drugiej strony, lepiej mieć
      możliwość odbioru cyfrowej telewizji naziemnej, kto wie może coś ciekawego w tym
      zakresie wprowadzą (osławione pakiety). Co do gwarancji to jeśli lubisz spać
      spokojnie to faktycznie 5 lat to bardzo dłuugi okres.
      • trybik1987 Re: ktora firma, ktory tv? 23.02.10, 00:50
        Na tą gwarancję to bym nie patrzył, szczególnie w przypadku Philipsa który
        serwis ma gorzej niż zły (wystarczy poszukać na tym forum), Sony też daje te 5
        lat na określone usterki. Porównywalnym tv do tych przedstawionych będzie LG
        LH5000 ew. SL8500. Warto też zastanowić się nad tą Toshibą choć do samej marki
        jakoś mam awers może przez ich notebooki.
        • Gość: Michał Re: ktora firma, ktory tv? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.10, 13:16
          Toschiba ma całkiem niezłe laptopy. Mam hp i też nie narzekam.
          Telewizory to odrzucił bym w pierwszej kolejności lg. Nigdy sprzętu tej firmy.
          Nad jakimi firmami można się zastanowić? Panasonic, Sony, Sharp. Reszta raczej
          odpada. Tego soniaka ma moja dziewczyna w swoim pokoju. Do niej podłaczona
          kablówka z kanałami hd. Obraz wyglada ostro, kolory naturalne. Dla mnie bomba.
          Podłaczenie z komputerem też proste i działa ok.
          Panasonica nie znam, ale wiem że robią też dobre telewizory. Najlepiej to zobacz
          jak one grają w normalnym sklepie na takich samych sygnałach. I nie słuchaj
          sprzedawców w sklepie! Chyba że chcesz powiększyć im premie od sprzedanych
          modeli jakie likwidują;)
        • raiss Re: ktora firma, ktory tv? 28.02.10, 23:06
          Dokładnie, niektóre gwarancje są dawane tylko na konkretne podzespoły i
          uszkodzenia. LG LH2000 w swojej klasie cenowej jest bardzo dobrze oceniany.
          Tutaj artykuł :
          www.jakitelewizor.pl/tanio_dobrze_i_bardzo_eko_recenzja_lg_32lh2000,1245936865,1
    • noira Re: ktora firma, ktory tv? 27.02.10, 21:56
      Z tego co podałeś, to wybrałabym Sony, ale któryś z modeli Bravia, a tak poza tym, to mógłbyś sobie sprawdzić ofertę Samsunga, moim zdaniem maja lepsze tv, od tych, które podałeś, a cenowo też wychodzi podobnie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka