Dodaj do ulubionych

TV Panasonic nagrywa czy nie?

31.05.15, 13:45
Chodzi o TV Panasonic TX-42AS640e (chyba 650 ma podobnie). W opiniach pisza ludzie ze ten model nie ma funkcji PVR (chyba ta funkcja umozliwa nagrywanie programu?) a z drugiej strony sprzedawcy podczas rozmowy zapewniali mnie ze pozwala on nagrywac... jak jest naprawde?
Obserwuj wątek
    • Gość: 123 Re: TV Panasonic nagrywa czy nie? IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.15, 17:06
      Nie ma PVR, pierwsza opinia
      www.ceneo.pl/30199326
      test na HDTV
      hdtvpolska.com/topic/33339-test-panasonic-seria-tx-48as640-as640-va/
      • autkowy Re: TV Panasonic nagrywa czy nie? 01.06.15, 07:18
        Dzięki. Szkoda ze sprzedawcy bywają tak niekompetentni.
        • Gość: 123 Re: TV Panasonic nagrywa czy nie? IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.15, 17:15
          Ja to już im od dawna nie wierzę, dlatego korzystam z podobnych stron co podałem w linku.Nie obraź się ale Twój post powinien być na odwrót "cześć, chcę kupić ten telewizor xxxxxx czy obsługuje PVR i wtedy do sklepu"
          • autkowy Re: TV Panasonic nagrywa czy nie? 01.06.15, 22:41
            No ale co w przypadku kiedy jestem w sklepie zastanawiając się nad innym wyborem i nagle sprzedawca sugeruje tego Pana Słonika? ;) Przecież mam sprzęty tej firmy i jestem z nich zadowolony... tyle że entuzjazm sprzedawcy nakazał ostrożnosc i stąd ten wątek.
            Bo tak naprawdę chyba nie ma wymarzonego telewizora spełniającego równocześnie warunki:
            1. świetny obraz
            2. dobre kąty widzenia
            3. dobry smart (oraz wifi)
            4. tunerki dvb-t/t2 i s/s2
            5. bezproblemowo nagrywa na zewnętrznych nośnikach
            6. nie ma zacięć ani smużenia
            7. jest intuicyjny w obsłudze
            8. przy ekranie rzedu 47"-48" nie przekracza 3000 pln ;)
            9. jest przedstawicielem Mojej Wielkiej Trójki: Sony, Panasonic, Samsung.
            No i tak wciąz szukam najmniej niedopasowanego...
            • Gość: 123 Re: TV Panasonic nagrywa czy nie? IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.15, 23:23
              Ależ proszę się nie denerwować :), telewizorek jest super z tego co trochę poczytałem.Bardzo żałuję że nie skusiłem się przed wycofaniem ze sprzedaży ich plazm.Posiadam jeden w domu TXP42G30E i jestem naprawdę bardzo zadowolony z tej firmy.Czy brak tego piwiaru powoduje że jest on jakiś zły, według mnie nie i nie ma co się nad tym zastanawiać.Działa i zaspokaja potrzeby te co właściciel potrzebuje, to najważniejsze i już.Pozdrawiam.
              • autkowy Re: TV Panasonic nagrywa czy nie? 01.06.15, 23:38
                nie denerwuję się :) póki kineskop działa... ;) PVR jest wręcz niezbędny aby uniknąc wiekszej ilości skrzyneczek a dziecię byłoby nieszcześliwe bez tych nagrań. Dobra, już nie zanudzam. Do znowu przy okazji innego wątku (?) ;)
                • Gość: 123 Re: TV Panasonic nagrywa czy nie? IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.15, 17:13
                  Tylko pamiętaj, najpierw pytaj potem kupuj :) co by się później cieszyć w całości
                  Pzdr

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka