Dodaj do ulubionych

Jaką wybrać markę telewizorów?

01.12.07, 15:06
Jaką wybrać markę telewizorów? Jakiej marki LCD są najlepsze, a jakiej plazmy?
A co sądzicie o LCD/plazmie Panasonica, gdyż mam telewizor kineskopowy tej
firmy już 16 lat i jestem bardzo zadowolony z niego.
Obserwuj wątek
          • antykryptoreklama Re: Jaką wybrać markę telewizorów? 05.12.07, 10:56
            > a ty lazisz po forum i jezdzisz po tych LG.
            Zaglądam na to forum od lat i przez te lata nikt nie polecał sprzetu
            LG. Aż tu nagle od 2 miesiecy na każde pytanie, bez wzgledu czy
            dotyczy kina domowego, telewizora, odtwarzacza MP3, DVD, car audio
            pojawia sie post "Kup LG". Jakas rewolucja sie dokonała i LG zaczęło
            robic najlepsze na świecie produkty i to we wszelkich branżach? czy
            akwizytorzy LG zaczęli promocje? Zwlaszcza, że niektóre odpowiedzi
            sa naprawdę debilne. Na pytanie czy jest sens kupić plazmę pioneera
            pada odpowiedź" A to nie lepiej ci kupić LCD?" Chodziło oczywiscie o
            LCD LG i to 500 zł drozsze niż proponowana plazma.
            > Jako zwykly uzytkownik wybralem sie po
            > prostu do MM i popatrzylem na rozne TV i stad moja opinia
            A, no to jest wielce miarodajna opinia. W większości testów LCD
            jakie widziałem LG nawet sie nie pojawiało w czołówce. Ludzie którzy
            w tym temacie siedza np na hdtv.com.pl/forum/ też nie
            polecają LG. Ale Ty po krótkiej wizycie w sklepie nie dla idiotów
            uważasz, że LG jest w czołówce producentów. Twoja sprawa, ja wolę
            zaufać opinii fachowców.
            • Gość: Iksun Re: Jaką wybrać markę telewizorów? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.07, 11:18
              > Jakas rewolucja sie dokonała i LG zaczęło
              > robic najlepsze na świecie produkty i to we wszelkich branżach? czy
              > akwizytorzy LG zaczęli promocje? Zwlaszcza, że niektóre odpowiedzi
              > sa naprawdę debilne. Na pytanie czy jest sens kupić plazmę pioneera
              > pada odpowiedź" A to nie lepiej ci kupić LCD?" Chodziło oczywiscie o
              > LCD LG i to 500 zł drozsze niż proponowana plazma.

Bo ja na przykllad bym wolal akurat LCD od Plazmy i co? Nie moge?
              Naprawdę, naucz sie czytać:
              1) Nie napisałem "Kup LG", tylko że firma ta ma niezłą oferte. Zdanie moje
              opieram na własnych doświadczeniach,a nie na siedzeniu na kilku forach
              eksperckich i podniecaniu sie testami. Rozumiesz?
              2) Jaka nadinterpretacja - "ktotka wizyta". Nie byłem tam na chwile. I nigdzie
              nie napisalem ,ze LG jest w czolowce producentow. Co na przyklad gospodynie
              domowa obchodza Twoje eksperckie opinie? Jak chce TV do kuchni, i LG bedzie jej
              tak samo swiecic jak Sharpy, Pioneery czy inne cacka,a do tego bedzie sporo
              tansze, to czemu ma nie kupic LG? Co innego gdy ktos jest bardzo wymagajacy,
              szuka drogiego sprzetu itp - ale o tym akurat ja nie wspominałem.
              A nie wziales pod uwage ,ze wzrost popularnosci LG = wzrost liczby uzytkownikow
              (tak!!! takich zwyklych) = wiecej pozytywnych komentarzy na forach??
              • antykryptoreklama Re: Jaką wybrać markę telewizorów? 05.12.07, 11:40
                > Bo ja na przykllad bym wolal akurat LCD od Plazmy i co? Nie moge?
                Możesz :-) Tylko że wtedy gdybym zamiast LCD polecał Ci plazmę i to
                500zł drozszą to ja wyszedłbym na takiego idotę jak ta akwizytorka LG
                > 1) Nie napisałem "Kup LG", tylko że firma ta ma niezłą oferte.
                A ja nie nazwałem Cie spamerem czy jakims akwizytorem tylko
                poprosiłem o wiarygodne testy potwierdzajace tę "niezłą ofertę".
                Fakty, proszę tylko o fakty.
                > Zdanie moje opieram na własnych doświadczeniach,a nie na siedzeniu
                > na kilku forach eksperckich i podniecaniu sie testami. Rozumiesz?
                Tak, zrozumiałem, że Twoja wiedza w tym temacie jest znikoma
                > 2) Jaka nadinterpretacja - "ktotka wizyta". Nie byłem tam na
                > chwile.
                Spędziłeś tam kilka godzin na testowaniu? Podziwiam Twoje
                samozaparcie (znając warunki panujące w MM) i cierpliwość obsługi MM
                > I nigdzie
                > nie napisalem ,ze LG jest w czolowce producentow.
                A, to w takim razie piszesz zupelnie nie na temat, a przynajmniej
                pomyliłeś wątki. Bo założyciel wątku napisał wyraźnie:
                "Jaką wybrać markę telewizorów? Jakiej marki LCD są najlepsze, a
                jakiej plazmy?" NAJLEPSZE, rozumiesz? Tzn że chodzi mu o marki z
                czołówki.
                > Co innego gdy ktos jest bardzo wymagajacy,
                > szuka drogiego sprzetu itp - ale o tym akurat ja nie wspominałem.
                Ale autor wątku jak widac jest akurat wymagający.
                • Gość: fucker Re: Jaką wybrać markę telewizorów? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.07, 16:43
                  witka

Ja przed pójsciem do shopu miałem trzy marki faworytów:
                  - samsung - bo tani i dobry
                  - lg - bo polecał mi znajomy i to niezła marka
                  - philips - bo polecał mi znajomy

Po tym gdy zobaczyłem jak chodzi Samsung straciłem zapał (ps. szukałem LCD 32 cali).

Został LG i Philips. Nie powiem którego kupiłem ;) bo zaraz ktos mnie opierniczy
                  ze nie wychwalam Sharpa

I powiem coś jeszcze - szukałem lcd w przystepnej cenie dlatego nie wypowowiadam
                  się co do takich firm jak Sony. Natomiast inne marki nie działaja na moją
                  wyobraźnie nie wazne jak wielka reklame robia im w roznych mediach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka