Dodaj do ulubionych

Monopol? Jaki monopol?

IP: *.chello.pl 11.01.04, 19:47
A co się dziwić ? Jak się nie mieszka w swoim mieszkaniu to czego się
czepiać. Właściciel decyduje, a właścicielem jest spółdzielnia. To, że się ma
prawo użytkowania szumnie nazywane "własnościowym" to nie upowaznia do
decydowania kto, gdzie i co będzie robić w budynku :)))
Spółdzielnie to jedne z największych złodziei w Polsce, a mieszkaniowe to już
prawie dyktatorzy, co co im taki żuczek zrobi ? A one mogą sobie uchwałą Rady
Nadzorczej przyznać większe pensje, albo nagrody. I co ? I gówno im ktoś
zrobi !
Obserwuj wątek
      • Gość: egon Re: Monopol? Jaki monopol? IP: *.chello.pl 11.01.04, 20:38
        Potwierdzam Zgodny. W mojej sp-ni jestem już w Zarządzie. Od 2 lat całość się
        wali, więc dopiero teraz dopuścili żuczki. I mimo, że jestem członkiem Zarządu
        (tzw. społecznym, bo wszyscy prócz prezesa nie mamy poborów) to i tak ciężko
        jest wykryć szwindle prezesa i księgowej. A żeby coś poważnego zmienić trzeba
        mieć uchwałę Walnego, a tam trzeba przekonać większość członków. No ale zawsze
        prezesa poprze trochę łatwowiernych i klakierów. Naprawdę - jak chcesz mieć
        super firmę, gdzie właściciele nić Ci niegdy nie zrobią, załóz spóldzielnię i
        zrób się prezesem.
      • Gość: internet Re: Monopol? Jaki monopol? IP: 5.2.1R1D* / *.wlfdle.rnc.net.cable.rogers.com 12.01.04, 02:18
        Po przeczytaniu glosow w dyskusji jako bialostoczanin z urodzenia chcialbym
        rowniez zabrac glos w dyskusji. Mieszkam w miescie Mississauga / czyt.
        Mysysaga /. Miasto ma 635 tys. mieszkancow i od Toronto rozdziela je rzeczka
        szerokosci naszej Bialki na przestrzeni okolo dwudziestu kilku kilometrow.
        Jedyna firma, ktora oferuje telewizje kablowa jest Rogers. Czy mi sie to
        podoba czy nie innego wyboru nie mam poza telewizja satelitarna. Wtej tez
        firmie korzystam z internetu szybkiego / w Polsce obowiazuje chyba nazwa
        szerokopasmowy /.Ta przyjemnosc kosztuje wlaczajac podatki $48.10 CAN czyli
        okolo 130 zl miesiecznie. Jakosc jest dobra. Ogladam TV Polonia za dodatkowe
        ($9.25 CAN /. Dlatego tez nie zgadzam sie z tymi glosami, ktore zarzucaja
        wladzom spoldzielni ograniczania w dostepie do innych providerow internetu. W
        mojej sytuacji to wielka demokracja gdy ma sie dostep do kilku nadawcow.

Dostep do internetu oferuja rowniez firmy telefoniczne w podobnej cenie.
        Maja jednak one jeden wielki minus. Kiedyy jestes na internecie nikt nie jest
        w stanie dodzwonic sie do Ciebie.
        Inna sprawa, ze spoldzielnie mieszkaniowe to sa panstwa w panstwie. Wiem cos
        o tym bo w Bialymstoku przez wiele lat mialem z tym do czynienia.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka