Dodaj do ulubionych

25-29.10.2009r spotkania w sprawie spalarnii śmiec

24.10.09, 18:41
25-29.10.2009r spotkania w sprawie spalarnii odpadów

www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/region/id/25140 Komitet protestacyjny przeciwko spalarni założyli mieszkańcy osiedli sąsiadujących z ulicą Generała Andersa w Białymstoku. Do tej pory udało im się zebrać blisko 1200 podpisów przeciwko takiemu usytuowaniu spalarni. Liderem przedsięwzięcia jest profesor Tadeusz Citko, rektor Politechniki Białostockiej, który chce merytorycznej dyskusji nad raportem dotyczącym lokalizacji spalarni. Jak mówi, w dokumencie przedstawianym mieszkańcom jest wiele niejasności, które wymagają rzetelnego, naukowego wyjaśnienia. Dlatego w najbliższą niedzielę odbędzie się otwarte spotkanie w sprawie spalarni. Dyskusja nad raportem rozpocznie się o godzinie 16.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ulicy Sokólskiej. (lra)

„SPOTKANIA PrOpagandowo KONSULTACYJNE” czyli okazja by zobaczyć kto kłamie w sprawie lokalizacji Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Białymstoku przy ul. gen. Władysława Andersa,

26 października 2009 roku o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego, przy ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 w Białymstoku – z udziałem „PSEUDOekspertów” (wykonawców PrOpagandowego kłamliwego „Raportu o oddziaływaniu na środowisko przedsięwzięcia inwestycyjnego – budowy ZUOK w Białymstoku),

27 października 2009 roku o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej Nr 16 im. Tadeusza Kościuszki, przy ul. Strażackiej 25 w Białymstoku,

28 października 2009 roku o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej Nr 50 im. Św. Jadwigi Królowej Polski, przy ul. Pułaskiego 96 w Białymstoku.

Organizatorem tych propagandowych zakłamanych spotkań jest Konsorcjum firm: PU Południe II Sp. z o.o. i Historie Małgorzata Dobraczyńska – Gruszkowska w ramach konsultacji społecznych i kampanii informacyjnej dot. projektu pn. ”Zintegrowany system gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej”.

29.10.2009 r. godz. 13 Podlaski Urząd Wojewódzki ul. Mickiewicza 3 „Okrągły stół odpadowy”


DO 30.10.2009 R ZAPROTESTUJ E-MAILEM PRZECIWKO: SPALAR-NIE! ŚMIECI! KŁAMSTWA JEJ SPRZEDAWCÓW! RAK I 600% PO=dwyżki! UE wymaga RECYKLINGU NIE PALENIA! PO=pierasz spalar=NIE zamiast segregacji śmieci =reprezentujesz PO=ziom Kononowicza PO=pierającego PO=dwyżki i przekręty

utnij.eu/spalarnia/
Obserwuj wątek
    • gandharwa Prezentacja uwag do raportu OOS budowy spalarni 25.10.09, 21:38
      Poniżej prezentacja naszych uwag do raportu OOS budowy spalarni w Białymstoku, przy ul. Andersa.

      Prezentacja odbyła się 23-go października w warszawie w ramach panelu eksperckiego przy udziale Prezydenta Miasta Białystok, pani Prezes spółki LECH, przedstawicieli autorów raportu oraz świata nauki.

      PREZENTACJA 2,1 MB

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka