Dodaj do ulubionych

Czeka nas wielkie cięcie

09.03.04, 01:40
Rozbawił mnie ten artykuł do łez, dlatego że...
krótko i zwięźle przedstawię Państwu moją historię:
Mam w banku złożone polecenie zapłaty faktury wystawianej przez TP SA
www.telekomunikacja.pl/dom/obsluga_klienta/platnosci/polecenie_zaplaty/
we wrześniu TP SA nie przesłała do mojego banku faktury do opłacenia, w październiku zadzwoniła miła pani z telekomunikacji i oświadczyła, że zalegam z opłatami za telefon. Przeprowadziłem małe dochodzenie, winna okazała się "tepsa", zgłosiłem reklamację po przez "blue line" i cierpliwie czekałem. W miesiącu styczniu 2004 kolejny telefon - tepsa przyznała się do winy, opłaty za wrzesień 2003 chciano mi doliczyć do faktury za styczeń 2004 :) Na to się nie zgodziłem i poprosiłem o przesłanie oddzielnej faktury (mając już pewną praktykę w załatwianiu spraw z monopolistą telekomunikacyjnym wyszedłem z założenia, że pewnie po doliczeniu września 2003 do stycznia 2004 kompletnie "pomiesza" się wszystko w ich wspaniałych systemach informatycznych i po raz kolejny upomną się o zapłatę za wrzesień 2003). Sprawa do dzisiejszego dnia nie została wyjaśniona i rozwiązana przez pracowników TP SA. Z niecierpliwością więc czekam na 16 marzec - odetną / nie odetną telefon oto jest pytanie. Wielkie nożyce TP SA. przybywajcie :)

Podsumowaniem niech będzie cytat z artykułu:

"Dłużników odłączamy co miesiąc, ale zwykle w województwie podlaskim jest to 4-5 tys. abonentów - tłumaczy Roman Wilkoszewski z biura prasowego TP SA. - Skąd więc w tym miesiącu taka, można powiedzieć, że szokująca liczba? Tyle jest nieopłaconych rachunków. Dlaczego akurat teraz jest ich aż tyle, doprawdy, nie mamy pojęcia."

Ja także nie mam pojęcia dlaczego aż taki problem stanowi przesłanie faktury do banku!!!

P.S. Mając już dość tej CHOREJ sytuacji założyłem już sobie linię "backup'ową". Abonament 24,4zł, rozliczanie rozmów co do 1 sekundy, "identyfikacja rozmówcy" gratis. Czas od złożenia wniosku o założenie linii do jej uruchomienia wynosił 1 (słownie: jeden) dzień.
(...) aaa i jeszcze jedno - bardzo chętnie zapłacę ten zaległy rachunek - jest tylko jeden warunek: przesłanie faktury do banku przez Szanowną teleKOMUNikcjĘ
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka