Dodaj do ulubionych

Opozycja w Platformie górą. Wybory samorządowe ...

10.10.10, 20:59
no
to pan raczkowski powinien podac sie do dymisji...
ale lista z 5 okregu jeszcze sie zmieni...
Obserwuj wątek
    • rasmc Dworzański! Dworzański! Dworzański! 10.10.10, 21:56
      Dworzański na prezydenta! Unii!
      Więcej Dworzańskiego w TV! - zadziała na notowania PO jak obecność w mediach Kaczyńskiego na notowania PiS. Dworzański to wątpliwy urok list wyborczych. Kiedy PO wprowadzi obiecane w kampanii okręgi jednomandatowe ????
      • rika48 Re: Dworzański! Dworzański! Dworzański! 11.10.10, 13:23
        dlaczego głosowałam na PO? Ano, obiecali 15% Vatu, obiecali jednomandatowe okręgi wyborcze, obiecali pełna jawność akt IPN-u, obiecali...
        Dlaczego teraz mam głosować na listę PO w samorządzie? Dlaczego nie mogę wybierac pomiędzy panem X, panią Y i kimś jeszcze? dlacezgo działacz partyjny decyduje kto będzie mnie reprezentował w radzie miasta ,w sejmiku? Niby mam wybór, ale "oczywista oczywistość' ,że pierwsi na liście zasiądą w tych gremiach. Czyli wiadomo już,że to panowie Dworzański, Nikitorowicz będą po raz kolejny reprezentować mnie w samorządzie. Mnie, bo oczywiście oddam pewnie głos na PO. Co zrobić bym mogła wybierać człowieka nie listę?( rzeczywiście ,a nie teoretycznie?)
        • osemek Re: Dworzański! Dworzański! Dworzański! 11.10.10, 13:35
          Wczoraj przeżyłem deja vu. Jadąc dopołudnia samochodem słuchałem jak u Olejnikowej Komorowski obiecuje, że zaraz po listopadowych wyborach kancelaria prezydenta złoży w Sejmie prezydencki projekt ustawy o wprowadzeniu okregów jednomandatowych na wszystkich szczeblach samorządu. PO WYBORACH.
          Kurwa mać - dokładnie to samo słyszałem od polityków Platformy Obywatelskiej przed ostatnimi wyborami - samorządowymi, parlamentarnymi również. Robercie Tyszkiewicz - dlaczego nas wyruchaliście? Strach przed PiSem, zwłaszcza jeśli jego prezes nie wydobrzeje na umyśle, już nie długo nie wystarczy do tego żeby wygrywać wybory?
          Jeśli Nikitorowicz czy Dworzański są rzeczywiście takimi wybitnymi samorządowcami, to dadzą radę również w okręgach jednomandatowych. Jeśli zaś nie są tacy dobrzy to po jaką cholerę pchać miernoty do rad czy sejmiku?
            • osemek Re: Dworzański! Dworzański! Dworzański! 12.10.10, 08:17
              141288bs napisał:

> osemek,ty nigdy nie wydobrzejesz na umysle - Tusk,Komorowski i reszta z partii
              > obludnikow,
              > spustoszyla ci pod stropem.
              > POlityczna POprawnosc = POdwojne standarty.

Lepsze to od chorego z nienawiści, zakompleksionego paranoika, swoją drogą tez mistrza hipokryzji i podwójnych standartów.
              Innego wyboru nie ma. Takich czasów dożyliśmy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka