Dodaj do ulubionych

Nieuczciwi i głupi. Jak harcerze datki zbierali

12.12.11, 15:43
Ciekawe czy byli z "czerwonych" czy z "czarnych" harcerzy...
Obserwuj wątek
        • omam_al_oman Re: Palikotyzm - Jak harcerze datki zbierali 12.12.11, 18:08
          "conveyor" zgodnie ze swoim angielskim znaczeniem, ktore tak wszem i wobec w polskiej mowie przenosi i donosi, probuje doniesc i tym razem na polskiego "chlopca do bicia" - PiS.
          On sam cichcem pierdnal, smrod poszedl ale tenze, udajac wariata wszystkim dookola "conveyuje", "to nie ja to PiS".
          "conveyor" - smrodnikiewicz.
          "conveyor" - oszustkiewicz udaje, ze nie rozumie pojecia "Palikotyzm".
          Palikotyzm zas to kwint-esencja wszystkich dzialan warcholskich jakie tylko smutna historia Polski zna, to dzisiejsze przekupstwo za pieniadze - przekonan, to lganie w zywe oczy z podtekstem "a nawet jak mnie zlapales za reke podczas zlodziejskiego aktu - to gooovno mi zrobisz", to generalnie - "robienie z tata wariata".
          Ze ja uprawiam jakas prywatna vendette, przeciw poslowi sejmu, ktory uzyskal spory wynik w ilosci glosow?
          Nie!
          Ja tylko krzycze w nieboglosy; jakim cudem w moim kraju facio bedacy poslem, bioracy apanaze, rozjezdzajacy sie za granice na koszt wyborcow i jednoczesnie przyjmujacy szefowanie Komisji d/s Zmodernizowania Przepisow Gospodarczych kraju, nie zmodernizowal podczas calej kadencji ani jednego przepisu?
          Nie zalatwil niczego!
          Za co bral pieniadze? Czy nie powinien wiec zwrocic pieniadze podatnikom za brak jakiegokolwiek efektu jego pracy? A gdzie tak jest by facet, ktory podejmuje sie postawienia domu i przez cztery lata pobiera pieniadze, dodatki za nadgodziny, podroze a po czterech latach mowi nam wszystkim: "sorry Gregory ale domu nie ma i wogole niczego nie ma"?
          I ten facet, bilgorajski dandys, ugrzywiony jak nie przymierzajac bilgorajski ogier, z dziwna kreseczka pozioma na czole, zaczyna nowa kadencje Sejmu od wezwania by pozbywac sie krzyzy w Polsce, kraju o ponad tysiacletniej tradycji chrzescijanskiej?
          I nic nikomu nie przeszkadza, ze w rozliczeniach z fiskusem "zapomina" o "drobiazgach" takich jak samoloty prywatne tlumaczac, ze to normalne skoro w wydrukowanych zalacznikach nie ma rubryki: "ile masz samolotow prywatnych?".
          Byloby to w annalach swiatowych absurdow gdyby nie bylo tak smutne dla Polski.
          Robil ze wszystkich i ze wszystkich przepisow wala wtedy i robi wala teraz, smiejac sie w oczy, pokazujac swoje kaprawe slipka z rehotem: "a gooovno mi zrobita".
          A, ze polskie przepisy nietkniete bazuja nadal na przestarzalych, po-PRL-owskich potworkach antygospodarczych, przynoszacych krajowej gospodarcze szkody idace w miliardy zlotych rocznie?
          I to jest wlasnie Palikotyzm.
          ...
          Pewnie zgodnie z ta zasada palikotyczna, gowniarze, ktorzy w Bialymstoku sie przebrali w mundurki harcerskie i kradli bez zadnego obcyngalania sie z puszek "na biednych" powiedza poprostu, iz tak jak ich guru, chcieli jedynie "popalikotyzowac sie".
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka