Dodaj do ulubionych

Burmistrz jak z Moliera. Czy Wierszalin zostani...

27.02.12, 20:55
To wszystko nie jest takie znów jednoznaczne. Ja się zastanawiam, jak to się stało, że władze wojewódzkie dotychczas nie były w stanie doprowadzić do uregulowania stanu własności gruntu i budynku teatru? Wójt się dzisiaj upiera i na pohybel z nim. Ale dlaczego uporu dla załatwienia sprawy nie wykazywał Zarząd Województwa i departament kultury UM? Dzisiaj dyrektor departamentu leje krokodyle łzy. Niech więc powie - dlaczego człek odpowiedzialny za kulturę w Zarządzie Województwa nie wylewał ich wcześniej, nie zwracał się do opinii publicznej, aby pomogła w szybkim załatwieniu tej sprawy? Dlaczego tego nie załatwiono za kadencji życzliwego w sumie Grygieńcza?
Obserwuj wątek
  • 16kwietnia Burmistrz jak z Moliera. Czy Wierszalin zostani... 02.03.12, 11:42
   Ale żeś Panie Dąbrowski "poszyderował"(po podlasaku) z Pan Burmistrza, ależ mu dokopał, ale żeś mu Pan nagadał, a jak wystraszył, a jak bezpośrednio i "serdcoszczypatielno" - majstresztych interwencyjnego dziennikarstw. I Pan Tomaszuk pokazał swój "pazurek",malusieńki, delikatniuśki a i okrzyk oburzenia coś piskliwy, coś o Molierze, coś o wyjeździe, coś o skąpstwie Burmistrza. Już widzę jak Burmistrz bierze środki uspokajające ze strachu i już zamówił sobie wizytę u psychoanalityka, już widzę te tłumy przedstawicieli różnych instytucji, które na wyprzudki pędzą do Reżysera Tomaszuka i proponują mu nowe teatry....
   Szanowny Panie Tomaszuk, jeżeli Panu wszystko jedno gdzie pan uszczęśliwia ludzi swoim niewyobrażalnym wręcz talentem daje nie tylko całej miejscowości ale i przyległym przysiułkom te swoje (niezidentyfikowane) szczęście, cierpi Pan siedzi Pan w zimie w zimnym pokoju, latem bez klimy - to po co Pan to robi?
   Wielkie oburzenie, że wójt - normalny człowiek - nie chce zrezygnować z możliwych dochodów po to, żeby Tomaszuk miał miejsce gdzie się może skryć przed mieszkańcami Supraśl (oni są tacy passe, tacy nieświadomi skarbów jakie posiadają, tacy niewdzięczni - Pan reżyser razem z Panem dziennikarzem cywilizują ich a oni... chcę pieniędzy, które też chcą przeznaczyć na upowszechnianie kultury, fe!!!!, tej gminnej, lokalnej, tej świetlicowo - dyskotekowej) wszak panu reżyserowi wszystko zaczyna i kończy się na scenie a nie wśród ludzi, który go otaczają.On ich uszczęśliwia swoim bycie i trwaniem - podobnie jak ser dojrzewający.....
   • jerzyk.eu Re: Burmistrz jak z Moliera. Czy Wierszalin zosta 02.03.12, 13:11
    Trafne spostrzeżenie. Może warto byłoby zapytać mieszkańców Supraśla czy chcą ze swoich podatków utrzymywać teatr pana Tomaszuka.
    • natt Re: Burmistrz jak z Moliera. Czy Wierszalin zosta 02.03.12, 19:51
     jerzyk.eu napisał:

     > Trafne spostrzeżenie. Może warto byłoby zapytać mieszkańców Supraśla czy chcą z
     > e swoich podatków utrzymywać teatr pana Tomaszuka.

     To wojewódzką instytucję kultury utrzymuje gmina? Ciekawa koncepcja.
     • morfeusz_1 Re: Burmistrz jak z Moliera. Czy Wierszalin zosta 02.03.12, 23:26
      Nie pij wódki nie pij wina kup se teatr Wierszalina

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka