Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o firmie Kamar-Meble?

23.01.15, 11:12
Hej,

chcę sobie zrobić meble na zamówienie i znalazłam niedaleko mojego domu firmę Kamar-Meble na Towarowej. Znacie ich? Jak terminy? Ceny? Coś słyszałam, że koleś nie wywiązuje się z umów i ma jakieś zatargi z klientami w sądach, ale nie wiem czy to prawda.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • uris9 Re: Co sądzicie o firmie Kamar-Meble? 30.08.15, 19:41
      Hej,

Firma robiła mi zabudowę kuchenną i szafy do 2 pokoi. Muszę przyznać, że cenowo są bardzo konkurencyjni i wykonanie jest na swietnym poziomie. NIe mialam tez problemu z kontaktem (co zdarzało mi sie w innej firmie). Mieli kilka dni obsuwy to jedyny minus jaki moge wymienic.
      Pocztą pantoflową kilka moich kolezanek sie skusilo na wspołprace z ta firma, tez nie slyszalam zeby narzekaly czy mialy jakies problemy ;)
    • janekm-66 Re: Co sądzicie o firmie Kamar-Meble? 21.03.16, 11:51
      Witam,
      Firma Kamar robiła mi również zabudowę kuchenną i zabudowę wnęk na korytarzu i w pokoju.Cena nie była wygórowana , wykonanie na dobrym poziomie , kontakt bezproblemowy i dobre doradztwo. Pojawił się problem z prądem w gniazdkach jak to przy remoncie to bez problemu to sprawdzili choć jak się okazało nie była to ich wina . Opóźnienie około tygodnia spowodowane brakiem frontów .Przed tygodniem odebrałem ich prace i jak najbardziej mogę polecić tą firmę innym.
    • Gość: Tadeusz Re: Co sądzicie o firmie Kamar-Meble? IP: *.elpos.net 04.01.21, 14:21
      Wojciech Kadziewicz -jest mi winien od kilkunastu lat pieniądze, składałem wnioski do sądu o ugodę ?!! Były właściciel wypożyczalni sieci K-9, były właściciel firmy WTC Meble działającej w tym samym miejscu od lat kilkunastu.Teraz po "cichu" lub pełnomocnik firmy KAMAR Meble -Marta Kadziewicz ,nie jest zatrudniony..nadzoruje zakupy materiałów budowlanych wykończeniowych tej firmie
    • Gość: zniesmaczona Re: Co sądzicie o firmie Kamar-Meble? IP: *.gdansk.vectranet.pl 15.11.21, 20:04
      to masakra, zamowilam kolejke juz w marcu , umowilismy sie na sierpien i od tej pory zaczely sie schody, a maja zrobic tylko 4 szafki i zmienic blat, w koncu w listopadzie doczekalam sie ..., ale tylko tego, ze rozmontowali mi kuchnie wstawili szafke pod zlew brrrr dziury wyciete nie w tym miejscu co trzeba ,malo tego to wygladaja tak jakby ktos zebami wygryzal ,scianka boczna za mala ale to im nie przeszkadzalo ja wstawic, po moich interwencjach po 2 tyg.polozyli blat ktory na stykach nie pasuje masakra, i dalej nic, cisza, ani widu ani slychu, cisnienie mi skacze ,kuchnia i lazienka dalej rozbabrana, nie wiem co mi strzelilo do glowy aby tego PANA wybrac, jest niesumienny, nieslowny, i ma tysiac wytlumaczen, nikomu nie polecam mimo ze gatke ma wyuczona do perfekcji -zniesmaczona

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka