Dodaj do ulubionych

Nowy/stary burmistrz?

21.04.17, 00:09
Szykują się nam wybory za chwilę moment, pytanie czy komisarz przypadkowo nowy narybek na fotelu ma zasiąść oficjalnie, a co ze starym kandydatem? Serio był takim złym burmistrzem? Po co te wybory?
Obserwuj wątek
  • hermenkares Re: Nowy/stary burmistrz? 21.04.17, 14:50
   wybory potrzebne, ale tylko po to, żeby Olszewski utarł nosa, a szczególnie komisarzowi Kosewskiemu. cholera jasna, dobrze rządził to tworza problemy, a w Olecku juz wystarczy walki politycznej. niech zostanie Olszewski, dokonczy to co zaczał i miał planach, a ja narzekać nie będe.
  • mariamaria3 Re: Nowy/stary burmistrz? 24.04.17, 19:24
   Nie był złym burmistrzem. Zrobił wiele dobrego i jeszcze więcej chciał robić ale przerwano mu. Ale dobrze, że startuje w wyborach wtedy będzie miał szansę na dokończenie tego wszystkiego.
  • hanszka80 Re: Nowy/stary burmistrz? 26.04.17, 18:39
   Ja myślę, że to po protu zagrywka polityczna, bo jeszcze nie ma u nas rządzącego z partii PiS. Chcą po prostu mieć kontrolę chyba już nad każdym miastem w Polsce. Ja sądzę, że stary burmistrz radził sobie dobrze. wiele mu zawdzięcza miasto i region, więc dlaczego mielibysmy rezygnować z tego, co jeszcze chce dla nas zrobic na poczet kogos z zewnątrz?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka