Dodaj do ulubionych

sondaż ppg Press-PiS 54% KO 20% lewica i PSL po10%

02.09.19, 12:49
poranny.pl/wybory-parlamentarne-2019-sondaz-przedwyborczy-polska-press-grupy-w-podlaskiem-pis-wygrywa-z-cala-opozycja-mandaty-dla-4/ar/c1-14388871
- To najlepsza odpowiedź na to czy mieszkańcy Podlasia w tym Białegostoku chcą tęczowych parad czy nie.. teraz to tylko potwierdzić 13.X br
Obserwuj wątek
  • 141288bs Re: sondaż ppg Press-PiS 54% KO 20% lewica i PSL 30.09.19, 23:43
   Nie sadze, by w naszym regionie w najblizszych wyborach frekwencja bedzie wysoka, PiS wygra wysoko.- Podlaski PiS spi w swoistym blogostanie, nie przejawia zadnych dzialan w mobilizacji elektoratu - wywieszenie banerow i rozdawanie ulotek, to zbyt malo. Volontariat PiS-u niewidoczny, brak inicjatywy w tworzeniu ruchu kontroli wyborow (mezowie zaufania)...,bialostocki PiS
   jest spiochem, to najbardziej pasujace okreslenie.
   Przepraszam spiocha,ze go budze.
   • Gość: nieważne Wstyd. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.11.19, 21:56
    "Usunięcie z nazw ulic nazwisk dwóch wielkich patriotów walczących o Wolną Polskę i zamordowanych przez zbrodniczy reżim komunistyczny uważamy za działanie niegodne i uwłaczające czci, którą powinniśmy otaczać polskich bohaterów" - głosi oświadczenie Kolegium IPN, z którym można zapoznać się na stronie Instytutu.

    Bohater walki z nazistowskimi Niemcami generał Emil Fieldorf „Nil” nie może mieć swojej ulicy w Żyrardowie, a tymczasem protektor i przyjaciel Hitlera, jeden z głównych przywódców NSDAP, Dietrich Eckart, ma swoją wieżę w Ośnie Lubuskim. Czołowy niemiecki nazista i antysemita Dietrich Eckart wspólnie z Antonem Drexlerem założył Niemiecką Partię Robotników (DAP) w której zetknął się z Adolfem Hitlerem i która później została przemianowana w Narodowosocjalistyczną Niemiecką Partię Robotników (NSDAP). W 1937 roku w Ośnie Lubuskim zbudowano na jego cześć kamienną wieżę widokową, nazwaną Wieżą Eckarta (Eckart-Turm). Po włączeniu Ośna Lubuskiego do Polski nazwą urzędową dla tego obiektu wciąż pozostaje Wieża Eckarta. Zaznaczam, że nie chodzi mi o dawne przedwojenne nazwy, tylko o powojenne oficjalne nazwy urzędowe. Wieża czołowego narodowego socjalisty Dietricha Eckarta jest obecnie w Polsce obowiązującą nazwą urzędową.

    W 1994 roku Politechnika Gdańska przyznała doktorat honoris causa dla wybitnego narodowego socjalisty Adolfa Friedricha Johanna Butenandta, mającego swój udział w zbrodniczych badaniach Josefa Mengele, który eksperymentował na więźniach niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz.

    W 2011 roku powyższy narodowy socjalista Adolf Friedrich Johann Butenandt został patronem tramwaju z numerem bocznym 1038 w Gdańsku. Tramwaj nosił imię Adolfa Friedricha Johanna Butenandta - naukowca, który podpisał przysięgę niemieckich profesorów na wierność Adolfowi Hitlerowi i z własnej woli zapisał się do NSDAP.

    Socjalista Günter Grass wstąpił na ochotnika do Waffen-SS, bo jak twierdził, czuł się tłamszony w katolickiej rodzinie. Jak wiadomo, nowe socjalistyczne i ateistyczne oddziały wojskowe Waffen-SS nie miały już na klamrach pasów tradycyjnego od wieków w szwedzkim, pruskim i niemieckim wojsku, odwołania do Boga: "Gott mit uns" (Bóg z nami). Była to całkiem nowa lewicowa armia narodowych socjalistów wierna Wodzowi, a nie Bogu. Na klamrach miała napis: "Meine Ehre heißt Treue" (Moim honorem jest wierność). Socjalista Günter Grass, który na ochotnika wstąpił do Waffen-SS, jest obecnie honorowym obywatelem miasta Gdańska.

    A Agnieszka Radwańska nie dostanie honorowego obywatelstwa miasta Krakowa.

    To są tylko niektóre przykłady tego, co totalna opozycja robi z głowami Polaków.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka