Dodaj do ulubionych

Ile kosztuje kawalerka w białym?

07.09.05, 21:44
Chciałabym wynająć ok listopada mieszkanie,kawalerke lub 2-pokojowe.Blisko centrum (także os. Piasta)Na jakie koszta mniej więcej sie przygotować???prosze o odpowiedzi;))łatwiej będzie sie ew.targować;))
Obserwuj wątek
    • bad_habit Re: Ile kosztuje kawalerka w białym? 07.09.05, 22:12
      hej,ja w ubieglym roku płaciłam 410 zł za kawalerkę+20-30 zł za gaz i elektryczność,czyli razem ok.430-440złotych(niestety,w tym roku jest już zajęta,bo kolega z uczelni będzie w niej mieszkał),ale z tego co się orientuję,za niektóre kawalerki trzeba było zapłacić ok.510 zł(na ul.Akademickiej).W tej chwili płaci się ok. 500-600zł,w zależności od warunków mieszkaniowych i lokalizacji w mieście.

>
      • b.szczelna Re: Ile kosztuje kawalerka w białym? 07.09.05, 22:17

dziękuję pięknie za odpowiedzi, dobrze mieć jako- taka orientacje cenową z 1 ręki.
        a jaka jest szansa na znalezienie kawalerki bądz 2-pokojowego umeblowanego zadbanego i w miare nowoczesnie/sensownie urządzonego (tak wiem, niewygorowane marzenia;))) w wymienianej cenie, tj ok 500zł?
        • b.szczelna Re: Ile kosztuje kawalerka w białym? 07.09.05, 22:20
          Dodam jeszcze,że jestem w stanie zapłacic jedynie za kilka mscy z góry, a najlepiej za jeden;))aktualnie zajmuje pokoj w 3 pokojowym studenckim i juz dosyć tego;)
          praktykowane jest wymaganie opłat z góry np za pół roku?bo w obecnym mieszkaniu własnie z tym sie spotkałam?
          • bad_habit Re: Ile kosztuje kawalerka w białym? 07.09.05, 22:29
            b.szczelna napisała:

> Dodam jeszcze,że jestem w stanie zapłacic jedynie za kilka mscy z góry, a najle
            > piej za jeden;))aktualnie zajmuje pokoj w 3 pokojowym studenckim i juz dosyć te
            > go;)
            > praktykowane jest wymaganie opłat z góry np za pół roku?bo w obecnym mieszkaniu
            > własnie z tym sie spotkałam?
            > Z tego co mi wiadomo,właściciele mieszkań,chcąc się w pewien sposób zabezpieczyć finansowo,proszą o zapłatę za mieszkanie za okres wakacyjny(m.in. po to żeby nikt inny w tym czasie nie zajął tego mieszkania przed Tobą),wszystko zależy od tego,na jakich właścicieli trafisz,ja się z tym nie spotkałam,miałam ustalony termin płatności,np. do 10-go każdego miesiąca i było ok.Z tego co wiem,moi znajomi także płacili co miesiąc i nikt nie wymagał od nich opłat kwartalnych lub półrocznych.W związku z tym trudno mi cokolwiek powiedzieć na ten temat...
        • bad_habit Re: Ile kosztuje kawalerka w białym? 07.09.05, 22:25
          b.szczelna napisała:

>
          > dziękuję pięknie za odpowiedzi, dobrze mieć jako- taka orientacje cenową z 1 rę
          > ki.
          > a jaka jest szansa na znalezienie kawalerki bądz 2-pokojowego umeblowanego zadb
          > anego i w miare nowoczesnie/sensownie urządzonego (tak wiem, niewygorowane marz
          > enia;))) w wymienianej cenie, tj ok 500zł?
          w tej chwili moze być ciężko,bo sierpień i wrzesień to miesiące,w których większość studentów poszukuje tego typu mieszkań i niektórzy odchodzą z przysłowiowym kwitkiem.Warto przeglądać kurier poranny(i od 6 rano dzwonić w tej sprawie) lub przeglądać ogłoszenia na uczelni lub w akademikach(jest tam ich sporo,a bedzie troche więcej na początku roku akademickiego,gdy wszyscy wrócą na uczelnię i będą poszukiwać sublokatorów etc.).Wiem że na akademii medycznej w Collegium Universum jest trochę ogłoszeń dotyczących wynajmu mieszkania lub kawalerki,moze warto by sprawdzić:)
            • bad_habit Re: Ile kosztuje kawalerka w białym? 07.09.05, 22:44
              b.szczelna napisała:

> eh będę szukać...czeka mnie zdaje się żmudna robota..a narzeczony przyjedzie na
              > gotowe...jak sie uda..sqbany;)heh ale lepsze samodzielne szukanie niz kolejny
              > rok we dwójke w 1 pokoju i w 5 osób do jednej łazienki;)
              >
              > dzięki!
              >
              pewnie że tak!Bedzie dobrze:)Powodzenia życzę,nie ma za co,cieszę się że mogłam pomóc:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka