Dodaj do ulubionych

tama na rzece w GRÓDKU komu potrzebna

07.05.06, 17:44
tama na rzece w GRÓDKU komu potrzebna napewno to nie jest ozdoba i reklama naszej miejscowości jak będą upały to tylko siedlisko sinic i smrodu a jak rolnicy zaczną lać gnojowicę na łąki to będzie smród na całą okolicę co wy nato WASZ WŚCIPSKI JAN
Obserwuj wątek
      • jan381 Re: tama na rzece w GRÓDKU komu potrzebna 07.05.06, 18:26
        and5 napisał:

> Myślę że to są fundamenty pod przyszłą bobrzą tamę:DDDDDDDD

> NIE TYLE pod przyszłą tamę bobrzą lecz chyba pod tamę nie udolności i głupoty naszej miejscowej elity która widzi tylko to co jej jest wygodnie widzieć
        • jan381 Re: tama na rzece w GRÓDKU komu potrzebna 29.05.06, 10:56
          jan381 napisał:

> and5 napisał:
          >
          > > Myślę że to są fundamenty pod przyszłą bobrzą tamę:DDDDDDDD
          >
          > > NIE TYLE pod przyszłą tamę bobrzą lecz chyba pod tamę nie udolności i gł
          > upoty naszej miejscowej elity która widzi tylko to co jej jest wygodnie widzieć
          >
          >NARESZCIE ELITA PRZEJŻAŁA NA OCZY ZOBACZYŁA czy to I to czego nie chciała zobaczyć czy to wpływ wizyty papieża czy to jakieś olśnienie wielkie dzięki lepiej póżno niż wcale wasz dociekliwy jan
            • sans Re: tama na rzece w GRÓDKU komu potrzebna 29.05.06, 23:17
              sie pamięta a jakże... a według historii
              Ryby łowiło się koszykiem i zbierało się raki ...
              potem Melioracja i zanieczyszczenia...
              Coś z tych ryb ubyło a można było się jeszcze kąpać
              a teraz Pustynnienie Podlasia (obniżanie wód gruntowych) plus kto zawinił nie będę pisał ale w zeszłym roku spuszczono takie zanieczyszczenia do tej rzeki że już ryb nie uświadczysz.
              Myślę że melioracji już nikt nie będzie robić ale obawiam się że rzeka może zniknąć.. z niepokojem obserwuję jej zarastanie i obniżanie lustra wody. Mam nadzieję tylko iż się mylę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka