Dodaj do ulubionych

Uwaga oszust!!!!!

06.03.07, 11:12
Ostrzegam wszystkich przed nieuczciwym rzemieślnikiem P. Andrzejem Pytelem
z Białegostoku, ten nieuczciwy rzemieśnik jest wykonawcą tynków wewnętrznych,
przed rozpoczęciem prac gwarantuje solidne wykonanie prac lecz niestety w
praktyce jest to partacz po wyjściu którego tynki z sufitu spadają na głowy
mieszkajacych tam ludzi.
Po wielokrotnych próbach wyegzekwowania naprawy spartaczonej roboty ów
pseudorzemieślnik nie odbiera telefonów unika wszelkich kontaktów jak również
nie chce oddać pieniędzy za żle wykonaną pracę( zostało naprawione przez
uczciwego rzemieślika). Ten Pan działa nie tylko na terenie Białegostoku
więc ostrzegam przed nim, nie dajcie się nabrać na jego piękne słówka.
Jeżeli nie zwróci pieniędzy podam jego dokładne dane na forum, jak również
zawiadomię odpowiednie władze.
Obserwuj wątek
    • mazowianka Re: Uwaga oszust!!!!! 07.03.07, 14:34
      zenia dziękuję Ci za ten wątek ja tez mam do tego Pana Andrzeja
      sprawy których nie raczył załatwić jak należy, też czekam aż
      zwóci mi pieniądze za spartaczoną robotę, dobrze że nikogo
      w domu nie było jak sufit spadł na podłogę, ale niestety
      P. Andrzej Pytel nie odbiera telefonów odemnie.
      Jeżeli jest jeszcze ktoś poszkodowany działaniami P. Pytla
      niech się odezwie razem możemy więcej.
    • Gość: Brylantowy1984 Re: Uwaga oszust!!!!! IP: 91.244.216.* 02.05.13, 21:02
      Witam serdecznie.
      Właśnie zostałem kolejną osoba oszukaną przez tego Pana Andrzeja Pytela z Białegostoku. Ten Pan obiecał mi zrobienie tynku tradycyjnego ponad 500 m za cenę 19 zł za metr kwadratowy. Ustaliliśmy termin 10-15 maja 2013 roku (na początku kwietnia) i w/w "rzemieślnik" oczywiście jak przychodzi co do czego i termin się zbliża to nie odbiera telefonu a na telefony znajomych odzywa się i obiecuje im terminy od półtorej do 2 miesięcy za cenę już 20-21 zł. Oszust je... tyle że jak czytam to nie wiem czy to wcale nie wyszło mi na dobre skoro te tynki padają na głowy to ja dziękuje za taka robotę. Sam chętnie teraz narobiłbym jemu bigosu. Może PIP... Pozdrawiam.
      • morfeusz_1 Re: Uwaga oszust!!!!! 02.05.13, 22:46

Ludzie wy to najpierw sami cwaniakujecie chcąc oszczędzić 4 zyle a później pretensje do życia
        To zupełnie jak w dowcipie
        Przychodzi facio do chińskiej restauracji i prosi zupę z jaskółczych jaj
        Kelner przynosi zupę ale gościu zauważa iż w zupie pływa mucha,woła kelnera
        -Kelner w mojej zupie z jaskółczych jaj pływa mucha
        -A co szanowny pan chciałby mieć za 10 jenów orła ??? ...
        • Gość: stryjek Re: Uwaga oszust!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.13, 11:37
          ..Morfeuszu..problem nie jest w tym, ze klient chciałby usługi ekstra tańszej o dwa złote, ale w tym ,ze miejsce takich rzemieślników jest co najwyżej w kolejce pośredniaka a nie na rynku usług.
          W innym miejscu było napisane ,ze Pan jest znany z nieuczciwości od kilkunastu lat..i co nadal jest nieuczciwy...wiec ktoś go w końcu powinien skutecznie w d...kopnąć i wysłać np na Marsa.
          • pawel594 Re: Uwaga oszust!!!!! 31.05.15, 11:49
            Witam.
            potwierdzam, że Pan Andrzej Pytel z Białegostoku jest to partacz i nieuczciwy rzemieślnik jest wykonawcą tynków wewnętrznych, przed rozpoczęciem prac gwarantuje solidne wykonanie prac lecz niestety w praktyce jest to oszust !!! U mnie tynki nikomu nie spadły ale są bardzo krzywe, wszystkie pomieszczenia fizycznie mają 350m on wyliczył na 600m, unika i nie odbiera telefonu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka