Dodaj do ulubionych

Ile chrzciny w lokalu?

29.06.07, 12:50
Może orientujecie się jakie są ceny w lokalu?wstępnie zdecydowaliśmy się na
Leśną - cena 70zł od osoby - znacie tańsze miejsca?
Obserwuj wątek
      • anet77 Re: Ile chrzciny w lokalu? 29.06.07, 21:29
        My rok temu robiliśmy w Kręgu to było chyba 60 zl od osoby, z 2 daniami
        gorącymi, chyba z 5 zakąsek, sałatki, ciasto, napoje zimne i gorace, swój
        alkohol tylko mielismy, tak wszystko było.
    • beckas27 Re: Ile chrzciny w lokalu? 29.06.07, 21:49
      My w sierpniu zeszłego roku płaciliśmy 70 zł/os. w Mozarcie na Rumiankowej. NIE
      POLECAM !!!!!!!! Moi goście byli głodni, kelnerzy nie zabierli pustych butelek
      ze stołu, mielismy byc sami na małej salce a dokoptowali nas do dużej sali,
      gdzie była impreza z okazji 80 urodzina jakiegoś "Pana Seniora rodu". Ogólnie
      na samo wspomnienie mnie trzącha...
      W zeszłą niedzielę byłam w Kaunasie na Wesołej. 68zł/os w tym dodatkowo tort i
      lody. Było bardzo fajnie. Jedzenia mnóstwo i przepyszne.
      • figamarta Re: Ile chrzciny w lokalu? 01.07.07, 10:58
        Obdzwonilam niedawno pare lokali, wszedzie mniej wiecej 60-65 zl, czasami
        taniej, ale bez owocow i ciasta, wiec wychodzi tak samo.
        Najtajszy byl Toast, 50 zł-osobe (3-5 godzin) lub 80 zł/osobe za impreze 6-8
        godzin
        • anet77 Re: Ile chrzciny w lokalu? 01.07.07, 12:32
          Żartujesz, naprawde Toas najtańszy? Mąż tma miał bal dyplomowy to jakos bylo
          bardzo drogo i znajomi jakies 2 lata temu chrzciny robili to tez drogo było. Aż
          tak sie zmieniło? Popytaj tylko jeszcze kogoś, kto może niedawno tma był bo ja
          ten bal dyplomowy ajk wspomnę to jakoś jedzenie niezbyt smaczne było. Jednak to
          tyle lat to mogło zmienić sie.
          • barbie4 ja robiłam w Leśnym 02.07.07, 21:33
            juz nie pamietam dokładnie ceny (60-70zł )ale nie o tym chce napisac,
            moja rada:
            to co zamówisz/ ustalisz, popros na kartce i z podpisem osoby przyjmujacej
            zamówienie.
            mielismy naprawde nieprzyjemna sytuacje. oczekiwałam ze skoro płace to znaczy
            ze ja równiez jestem gosciem, i to co zamawiam - oczywiste ze jest podane.
            a nie było, ogolnie podane było bardzo ładnie, i obsługa ok, ale
            uwazam ze za taka cene mozna było lepiej .
            • mohawek Re: ja robiłam w Leśnym 04.07.07, 13:43
              a ja obdzwaniałam ostatnio lokale i najtaniej było w Malibu na 27 lipca- 55 zł
              ze wszystkim - ciasta i owoce też wliczone w cene - o ile dobrze pamiętam cene
              bo do tylu zadzwoniliśmy... :) Jeszcze chłodnia na plażowej była w podobnych
              cenach,ale juz bez ciast.
              W końcu zdecydowaliśmy jednak że robimy w domu bo były problemy z ustaleniem
              końcowej listy - 70 osób!!!!! A były małe na ok.25.

POzdrawiam iżyczę powodzenia
              • ninkowa Malibu - ul. 27 Lipca NIE POLECAM 01.08.07, 14:41
                Byłam tam na chrzcinach - tragedia, nie polecam. W cenie są ciasta i napoje -
                ale nie nadają się do niczego. Okropieństwo. Wędliny paskudne, soki fatalne,
                nawet woda mineralna ohydna (napoje firmy nate - nie mylic z Nata). Sala na
                pierwszy rzut oka ok, ale jak ma sie dzieci to trzeba uważać - brudno za
                firankami. Podłoga też brudna. Moje dziecko wróciło z chrzcin brudne jak diabeł.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka