Dodaj do ulubionych

Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn

IP: *.eia.pl 04.03.05, 09:27
Zauważylem, ze tak mniej wiecej od 2-3 lat co druga dziewczyna w Polsce jest
blondynką (tzn ma blond pasemka) i nosi sie na różowo. Mam pytanie: czy w
sklepach zabraklo farby brazowej, czarnej albo nawet rudej???????? I czy w
sklepach odzieżowych na serio nie ma innych ubrań niż różowe???!!!! Co druga
dziewczyna wygląda tak samo, a właściwie to juz chyba 80% dziewczyn w Polsce
tak wygląda. Jak coś wejdzie na rynek to od razu wszyscy to mają i to
noszą.Drogie Polki! Robi sie to już monotonne i chodząc po polskich
ulicach,pubach i dyskotekach mam wrażenie że otacza mnie wielka rodzina
bliźniaczek!!! I te cholerne akryle!!! Ok może są i fajne-ręce wygladaja z
nimi na zadbane ale mając sztuczne paznokcie długości 3 cm (a czasami nawet
dłuższe)i pomalowane kazdy w inne kropki,kreski,żółwie i słoniki (a spotkałem
sie nawet z myszką miki na paznokciach) to juz sam nie wiem czy te dziewuchy
upadły na głowę??!!!!
Teraz już ciężko spotkać ładną, naturalną dziewczyne, ktora dba o siebie ale
bez przesady-opalone na węgiel twarze są na prawde wstrętne! Lubie opalone
dzewczyny ale wszystko z umiarem! Nie róbcie sie na sztuczne lalki! Brązowe i
czarne wlosy sa naptrawde piekne,opalenizna i paznokcie tez ale miejcie jakąs
granicę. Każda polka jak wyjezdża za granice jest uwazana za ruską... Po
prostu powoli zmieżacie w kierunku ruskich panienek lekkiego obyczaju! (chodzi
mi o wygląd). Bądźcie naturalnie piękne! Nie smażcie sie na tych solarkach na
węgiel, nie kładźcie tyle tapety ,odkryjcie nowa ( inna niz blond) farbę do
włosów, inne niż różowe ubrania!
PS. swoja wypowiedzia nie chcialem nikogo urazic, chcialem powiedziec moje
zdanie. Więc jesli kogos uraziłem to przepraszam, ale wiem ze nie tylko ja tak
sądze i wielu chłopaków ma tego dość!
My chlopacy apelujemy do was dziewczyny!
JESTESCIE SLICZNE ALE NIE PROBUJCIE NA SILE ZROBIC Z SIEBIE JESZCZE
SLICZNIEJSZYCH!!!
Obserwuj wątek
      • Gość: Asia Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 10:41
        Masz na pewno dużo racji:)
        Ja jestem blondynką i lubie różowy kolor...ale widzisz ja stawiam na
        naturalnośc,mam naturalny kolor włosów,w nim jest mi poprostu najlepiej,a
        miałam swego czasu chyba każdy kolor na głowie;) a różowy kolor...hmmm też w
        nim jest mi dobrze,ale takim delikatnym,bladym różu i oczywiście bez przesady.
        Tyle,że ja nie patrze pod kątem mody,ale staram się zawsze w tym co modne
        wybrac to co do mnie pasuje i to w czym się dobrze czuje,a nie ślepo podążać za
        modą.

I stawiam tez na naturalność!!! Chciaż jak byłam w LO to wtedy nie bardzo tego
        się trzymałam;) zauważyłam,że większośc nastolatek ma skłonnośc do
        przesady...chcą byc takie dorosłe...matko jak ja wtedy mocno się
        malowałam,zawsze obcasy,akryle i wogole mała elegantka...a teraz na studiach
        wyglądam 100 razy lepiej,z delikatnie opalona twarzą,bez makijazu(tylko
        delikatny róż na policzkach),naturalne paznokietki-wypielęgnowane i wyglądające
        duzo lepiej od akryli...na studiach w większości kumpluje się z facetami i oni
        zawsze mi powtarzają,ze wyglądam naprawde slicznie i tak naturalnie...faceci
        naprawde nie lubią sztucznych babek!!!!
      • Gość: Aneta R IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 17:34
        Chce podkreslić ze styl ubioru czy nawet kolor włosow nie sprawia iż dziewczyny
        są takie same !! Choć ustatnio zauwazylam ze dziewczyny nosza rozowe ciuchy co
        w moim odczuciu jest lekka przesada!!! JA sie tak nie ubieram i niech robia co
        chca !!!!
        • Gość: Czarna Re: Przesadzasz !!! IP: *.net.pl 30.06.05, 13:33
          Nie wiem, z jakiego miasta jestes,ale to,że jest taka moda ,nie znaczy, ze
          wszystkie dziewczyny w POLSCE podporządkowuja się bezkrytycznie modzie.Jestem z
          niewielkiego miasta (może dlatego takie mam zdanie) i zauważyłam,że owszem
          sporo dziewczyn ubiera sie na różowo, ale 80% to wielka przesada.
      • Gość: mala_czarnaa o rany...:/ IP: *.olsztyn.mm.pl 04.03.05, 10:57
        CZy wy naprawdę nie umiecie powstrzymać się od złosliwości i docinek? Przeciez
        to dziecinne i głupie. Kazdy moze się pomylić i ma prawo wypowiedzieć swoje
        zdanie . Jak dziewczyny dobrze się czuja w różowych bluzkach i długich
        paznokciach niech tak chodza . Im podoba się to a wam co innego i ktoś też może
        stwierdzić ,że to akurat jest beznadziejne ...
        • Gość: iwona Re: o rany...:/ IP: *.toya.net.pl 05.03.05, 20:33
          Tak naprawdę nie liczy się kolor włosów paznokci czy sweterków najważniejszy
          jest styl swoboda osobowość i uśmiech,Miałam prawie wszystkie kolory włosów
          paznokci byłam opalona jak czekoladka, blada,nosiłam różne kolory
          bluzeczek.Najważniejsze jest to co człowiek sobą reprezentuje i nie skupia się
          wyłącznie na sobie i swoim wyglądzie.A z tym że dziewczyny na ulicach w
          dyskotekach wyglądają podobnie to wpływ mediów zobaczą w telewizji jakiś
          pasztet ze zwisającymi piersiami w jaskrawych "bikini" spalonych w solarium ze
          szponami i myślą że są sexy
      • gaabunia Re: do gaabi 04.03.05, 12:07
        Gość portalu: zbyszek napisał(a):

> Popieram kolege w 100% a ty madralinska chcialbym ci powiedziec ze nie ma
        > takiego wyrazu jak dziewczyy. Jestes prosta i glupia jak but.

Nie obraziłeś mnie.
      • bibi.mal RE: Żygać mi się chce od polskich dziewczyn 11.03.05, 10:57
        Ale jaja! Śmiesza mnie te wasze komentarze... Wuażam, że to, jak kto ma ochotę
        wyglądać to jego osobista sprawa, każda sztuczna laska w końcu się opamięta i
        zacznie pasować z różem, blondem itp. Sama mam brązowe włosy i noszę akrylowe
        paznokcie od 6-ciu lat, nie uważam, żeby to było okropne - mam na to ochotę i
        to robię, co nie ozancza wcale, że moi koledzy nie chcą ze mna utrzymywać
        kontaktów, bo jestem np sztuczną lalą itp. Denerwuje mnie, jak sie osądza
        ludzi po takich bzdurach... Choć sama sie przyznam, że czasem jak sie rozejrzę
        w klubach, czy pubach - jestem mocno zdziwiona, co niektóre dziewczyny potrafią
        ze sobą zrobić, jednak myślę, że należy "podziwiać" je za ich odwagę czasami
        połączoną z brakiem wyczuci i smaku. - no ale co to nas obchodzi!!??
    • kohinor Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 04.03.05, 14:05
      Carlos - zgadzam sie z Toba w 100 proc.
      Na szczescie olewam te 50 proc. plastikowych dresiar w stylu osiedlowa barbie
      (koniecznie buty w szpic) i zajmuje sie ta druga, lepsza polowa. Ze stylem,
      smakiem i doza INDYWIDUALIZMU, a nie slepego malpowania tego, co nosi kolezanka
      z bloku czy zza miedzy na wsi :))))))
      Wszystkim rozom, plastikom, tlenionym/czernionym wlosom, sztucznej opaleniznie,
      butom w szpic, stringom na plecach i tipsom mowie zdecydowane NIE !!!!!!!!!
      • Gość: Gościnnie jestem Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.05, 22:49
        Wszystkie ( ale nie wszystkie jako w 100% wszystkie ) wyglądają jak Mandaryna
        albo jak z jednego domu dziecka.
        Ale tak naprawdę do końca to nie jest ich wina ( tak mi się przynajmniej
        wydaję ). Bo jak coś zaczyna być:modne" to nic innego w sklepach nie kupisz. Ja
        ostatnio chciałam kupić klasyczne pantofle. I co? Są, ale wszystko jak z
        filmu "tajemnica żółtej ciżemki".
        Ale podsumowując: ceńmy odmienność.
          • Gość: mala_czarnaa hehehe... o rany...:/ :PP IP: *.olsztyn.mm.pl 05.03.05, 14:45
            jedym to sie podoba a inne myslą ,że faceci sie slinią na ich widok dla tego
            się tak ubierają ,z kolei faceci jedni się slinią a innym to się nie podoba .
            Jeszcze nikt się nie urodził komu by dogodził !! Dla jednych taka barbi jest
            super a zkolei takie inne jak to wy nazywacie "naturalne dziewczyny" sa
            okropne ... często jest tak ,że facet pisze jaka to qr... z niej i tak dalej bo
            jest kiepski i taka by nigdy na niego nie zwróciła uwagi więc chociaż sobie na
            nią pogada i tp. Fakt nie wszystko co modne jest fajne. tak jak np. wymienione
            żółte buty , no mi tez sie nie podobaja ... (no ale to kwestia gustu)Jak tego
            nie lubicie to nie ubierajcie się tak i nie patrzcie . Przecież to też sa
            często normalne fajne ,wesołe dziewczyn. Pozatym Asia co sie tu wypowiedziała
            jest naturalną blondynką i nosi różową bluzke bo jej to pasuje no i
            co ,zobaczycie ją na ulicy i też pewnie obsmarujecie ... Bo wy macie jakieś
            uprzedzenia to ma się przefarbować i nosic inne ciuchu (nie różowe) chociaż
            wcale jej to nie pasuje ... Popatrzcie na siebie najpierw ,karzdy ma wady ,a wy
            napewno też się tak super nie ubieracie . Zajmijcie sie soba i tyle , bo to
            jest załosne juz ...
            • Gość: mc Re: hehehe... o rany...:/ :PP IP: *.lodz.mm.pl 05.03.05, 15:12
              nie zalapalas glownej mysli tutaj jest mowa o farbowanych blond laleczkach w
              rozowych ciuszkach i o karnacji ktora przypomina kurczaka z rozna...
              co do tego ze nie stac nas na takie "lalki" to sobie popatrz na to ze z takimi
              to albo chodza kwadratowe dresy z gownem zamiast mozgu (prawdopodobnie dobrali
              sie na podstawie poziomu intelektualnego) albo takie puste pedalki ktore uzywaja
              wiecej kosmetykow niz niejedna z was. natomiast wiekszosc normalnych facetow...
              woli normalne dziewczyny a gadanie ze tamte lalki sa nie na ich poziomie jest
              czesto nienamiejscu... po prostu czesto te "normalne" (szare zwykle jakie tam
              chcecie) sa od nich ladniejsze :) widzial ktos kiedys taka Barbie bez makijazu...?
              litosci...
      • Gość: ALICJA Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: *.local2.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.05, 16:55
        nie kochana zdecydowanie nie podoba mi sie twoja opinia ja chodze na solarium
        ubieram sie nieraz w rozowe rzeczy mam biale kozaki na wysokiej szpilce i
        chcialabym stwierdzic ze napewno nie jestem jakas tam pusta laleczką nie podoba
        mi sie to co dzieje sie na tym forum! ludzi nie ocenia sie po wyglada ja np
        jestem na 21 roku studiow i uwazam sie za interesujacą i inteligentną
        dziewczynę nikt napewno nie uwaza ze jestem pusta!
        ZAPEWNIEM WAS ŻE POZORY MYLĄ
    • Gość: natigirl@o2.pl Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: *.chello.pl 05.03.05, 22:51
      Witaj!
      Postanowilam podpowiedziec na Twoj apel,poniewaz w pelni sie z Toba zgadzam. Nie twierdze,ze jestem calkowicie wolna od wplywow mody,ale jak sam napisales "wszystko z umiarem".Mieszkam w Szczecinie,miescie gdzie nadal widuje sie dziewczyny w butach na koturnach... ten fakt pozwole zostawic bez komentarza. Niestety plaga rozu ostatnimi czasy uderzyla takze w mije towarzystwo,a w ciagu kilkunastu dni otoczyly mnie rozowe stworki,naprawde mam dosc zaproszen na buszowanie po sklepach w celu odnalezienia kolejnego "niezbednego" elementu rozowej barbie.Rozowe jest juz wszystko-od skarpetek poprzez pasek do okularow,butow i torebek.Moze wydac sie dziwne,ze tak bardzo mnie to porusza,coz poradze,tak po prostu jest.Dlatego dziekuje za odezwe.Jednak zwalczanie stereotypow nie jest latwe,mam tu na mysli stereotyp-"faceci lubia glupiutkie blondynki".Moze apel od mezczyzny nie pozostanie niezauwazony...
      • Gość: Stokrotka to wszystko to kwestja gustu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 18:56
        Chcę wam powiedzieć, że sama lubię różowy kolor, ale nie dlatego, że jest
        akurat modny, po prostu lubię. Kozaki też mam, ale nie podobają mi się blond
        włosy, sama mam brązowe. Maluję się delikatnie, a kolor ubrania zależy od tego,
        na co akurat mam ochotę. Nigdy nie noszę mocnego make-upu. Plaga Barbie nie
        podoba mi się, ale niestety, głupiutkie blondynki są i będą wśród nas nawet jak
        róż przestanie być modny, przerzucą się na błękit na przykład. A wygląd kobiety
        dla każdego faceta jest kwestją gustu. Mojemu chłopakowi podobają się moje
        różowe łaszki, a pedałkiem, ani dresem bez mózgu nie jest. Jest wspaniały i
        inteligentny. Uważam, że kwestja ubrania jest kwestją gustu, a człowieka
        poznaje się po tym, co ma w środku, czasem nawet dziewczyna, wyglądająca jak
        lala może być interesująca, nie twierdzę,ze sama tak wyglądam, ale to nie jest
        niemożliwe, uważajcie więc z ocenami do puki nie poznacie człowieka i jego
        wnętrza...
    • bez_mapy Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 05.03.05, 23:18
      A mi się chce rzygać, jak widzę tych dennych polskich facetów. Jesteście
      okropni, żaden Polak nie podoba się kobietom na świecie (no, może oprócz
      Czerkawskiego). Tak powinniście wyglądać brzydale bez klasy!!!
      imagecache2.allposters.com/IMAGES/54/039_44145.jpg
      gfx.filmweb.pl/f/105744/ph.45189.jpg
      gfx.filmweb.pl/f/105744/ph.45167.jpg
      gfx.filmweb.pl/f/8263/ph.45234.jpg
      www.bradpittfan.com/pics/aco006a.jpg
      www.bradpittfan.com/pics/aro002e.jpg
      www.bradpittfan.com/pics/atag05_002a.jpg
      • bez_mapy Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 05.03.05, 23:24
        A tak na marginesie, każdy Włoch, Brazylijczyk, Meksykanin, Argentyńczyk,
        Japończyk, Afrykanin itp. marzy o blondynce, bo blondynki są mniejszością na
        świecie. 3/4 świata to brunetki, a słowiańska uroda jest na topie (najlepsze
        supermodelki pochodzą z Europy wschodniej), dlatego doceńcie to co macie, bo
        sami jesteście żałosnymi podróbami mężczyzn...
        • Gość: heckZ Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: 195.69.80.* 06.03.05, 12:58
          A co ty rocznik statystyczny czytasz ?? Prawda jest taka, wiele polskich
          dziewczyn naklada sobie Bog wie ile warstw tapety na twarz, sam nie wiem po co.
          Te wszystkie specyfiki ktore maja was upiekszyc tak naprawde niszcza wasza
          skore. Po co te linki podalas wczesniej?? Wiem jak wyglada Brad Pitt!! Zauwaz
          ze on jest slawny ma kasy na peczki i stac go na rozne zachcianki. A ty chyba
          tylko na kase lecisz. Apropos podrobek skoro my jestesmy podrobkami mezczyzn to
          ty jestes podrobka laki Barbie z naklejka "Made In China"
          • bez_mapy Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 06.03.05, 18:38
            Skoro wiecie, jaki styl ma Brad Pitt, to patrzcie i się uczcie. I nie chodzi o
            to, że jest bogaty, poprostu wie, jak powinien sie nosić facet z klasą.
            I jeszcze jedno, nie wiem, co za shit kładzie twoja kobieta na twarz, że ją tak
            poniszczyło, ale ja używam kosmetyków z górnej półki, które doskonale
            pielęgnują moją cerę i chronią ją przed niekorzystnym działaniem czynników
            zewnętrznych. Na kaseę nie lecę, bo sama nieżle zarabiam, ale uważam, że
            inteligentny, obrotny i zaradny facet nigdy nie będzie biedny.
            • fugasi Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 11.07.05, 11:10
              Intrygowalo mnie zawsze kto jest podmiotem lirycznym ponizszego jakze
              nowoczesnego kawalka wspolczesnej poezji:

"Nie sądzę
              Nie wszystko robi się dla zysku, za wielkie pieniądze"
              On w śmiech, że nie wierzy, że sam bardzo wysoko mierzy
              Bo kocha zapach banknotów i dojdzie do fortuny
              Nawet po łbach, kopiąc słabych
              Bo tak go wychowali w szkole
              Bo jest lwem walczącym, nie zawsze tylko o swoje
              A ja odpowiadam:

"Takim jak ty dupsko czas sprać"
              "Dupsko czas prać, dupsko czas prać, a dupsko czas prać"
              Pieniądze zepsuły cię tylko brać i brać
              Jak odkurzać co ssie by ssać"

a to szanowna "bez_mapy" !
    • Gość: Zachar Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: *.eia.pl 06.03.05, 11:35
      Myslę ze Carlos ma racje. Za duzo tego juz. Pojedzcie gdzies za granice to
      zobaczycie jakie jest zroznicowanie w ubiorze. Tylko tutaj jak cos wejdzie do
      sklepow to zaraz wszystkie dziewczyny to maja. Zobaczcie na te dziewczyny... 15
      latki maja tak spalone geby ze wygladaja na duzo duzo starsze. Ja jestem dumny z
      mojej dziewczyny, jest brunetka, ma jasna, nieopalaona i zarazem nieskazitelna
      cere. Nie niszczy jej solariami ani nie papra samoopalaczami. Jest naturalnie
      piękna, Ladnie ,schludnie sie ubiera i taka ja kocham-ze nie jest sztuczna. I
      moge szczerze o niej powiedziec ze jest naturalnie piękna a nie sztuczny
      manekin. My naprawde nie lubimy kukiel!!!
        • Gość: mc Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: *.lodz.mm.pl 06.03.05, 12:51
          a Ty kim **** jestes ze mozesz tak mowic? masz swoja buzke na okladce playboya?
          wedlug mnie jestes kolejna z tych wytapetowanych "lasek" z syfami na 3/4 ciala i
          sadlem wylewajacym sie spod obcislej rozowej bluzki, ktora sie dziwi ze nikt na
          nia nie leci i teraz sobie marzysz ze jakis nie wiadomo jaki slawny koles na
          Ciebie poleci bo przeciez jestes zbyt ladna dla innych - JESTES BEZNADZIEJNA
          • bez_mapy Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 06.03.05, 13:11
            No, niestety nie trafiłeś. Jestem świetną laską i ubolewam nad tym, że Polacy
            nie należą do najprzystojniejszych, ani najbardziej gustownie ubranych facetów.
            Wystarczy wyjechać choćby do Mediolanu lub Berlina, żeby zobaczyć, jak powinien
            się nosić elegancki facet. Polki słyną na świecie ze swojej słowiańskiej urody
            (wiele Polek to topmodelki). Możesz podać przykład chociaż jednego modela
            Polaka, który osiągnął sukces na świecie? Nie ma takich, bo Polacy to brzydale.
        • Gość: heckZ Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: 195.69.80.* 06.03.05, 13:11
          No nie piekna sie odezwala <LOL> Moze o tobie facieci tez gadaja "Ale potwor z
          tej laski", "ale ma skapiszonowana twarz" itp. Wiec przestan pier.... ze polacy
          sa brzydalami. Fakt jest taki ze lalki ktore nosza pink ciuszki i nakladaja
          sobie kilka warstw tapety na twarz leca na przypakowanych facetow, z dobrym
          autem i spora iloscia zer na koncie. Spojrz jak niektore laski sie ubieraja a
          nie gadasz ze tylko "Polacy nie maja klasy, nie potrafia sie ubrac i uczesac".
          Ja tez czasami jak laze po miescie i widze taka dziewczyne ktora wyglada jak
          tania ...... to mam ochote puscic jej pawia na twarz.
          • bez_mapy Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 06.03.05, 13:17
            Ok, niektóre Polki źle się ubierają i malują, ale jeśli chodzi o Polaków, to
            żaden się nie potrafi dobrze ubrać. Widziałeś jak się noszą Włosi czy
            Hiszpanie? A Polacy, no cóż nie uchodzą w świecie za szczególnie eleganckich i
            gustownie ubranych i nawt wiem dlaczego. I jeszcze jedno, nie komentujcie
            mojego wyglądu, bo mnie nigdy w życiu nie widzieliście...
              • Gość: stokrotka i to jest najwazniejsze!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.05, 23:06
                Najwazniejsze jest, zeby czlowiek reprezentowal cos soba, SOBA a nie tym, jak
                wyglada i jak sie ubiera. Ja noszę różowe ciuchy z tego samego powodu, vo Asia,
                po prostu mi w nich ładnie. Ale nie wyglądam jak lalka i nigdy nie byłam w
                solarium, bo to drby powinien osic to co do niego pasuje, a nie to, co kaze
                obecna moda.ilizm, samemu poszukiwać raka skóry...No i myślę, że każd
            • scintilla Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 06.03.05, 20:05
              Aleś przykład dała haha. Ja widziałam..obcisłe koszulki do pępka najlepiej w
              kwiaty, tysiąc pięćset łańcuszków, koralików i cholera wie czego jeszcze na
              szyi:)do tego ogromniaste okulary ala mucha..no i 160 wzrostu:P Hiszpanie
              trochę lepiej, ale tylko trochę ( czarne koszule;P Od razu dodam: mówię o
              przeciętnym Włochu, Hiszpanie, w wieku 20 - 30 lat..Owszem zdarzają się
              słodkie, eleganckie ciasteczka wśród nich, ale wśród Polaków z "wyższej półki"
              też można spotkac interesujących mężczyzn. Południowcy mają tu po prostu
              przewagę, bo są cały czas opaleni i z reguły mają czarne włoski. Dzięki temu
              wyglądają zdrowiej, atrakcyjniej...Ale ubiór..heh..tylko dresów tam nie ma a to
              juz coś:P
              • olik35 Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 10.03.05, 12:13
                "scintilla napisała:

> Aleś przykład dała haha. Ja widziałam..obcisłe koszulki do pępka najlepiej w
                > kwiaty, tysiąc pięćset łańcuszków, koralików i cholera wie czego jeszcze na
                > szyi:)do tego ogromniaste okulary ala mucha..no i 160 wzrostu:P Hiszpanie
                > trochę lepiej, ale tylko trochę "

Mieszkam w Madrycie i nie zauwazylam, zeby Hiszpanie sie ubierali tak jak
                opisalas. Wg mnie wiekszosc (bo wszedzie znajda sie wyjatki) ma doskonaly gust
                jesli chodzi o ubieranie sie. Ciut gorzej z najmlodsza generacja nastolatkow
                (dresiki itp.), ale reszta ubiera sie bardzo dobrze.
    • kociak19 hmmm... 06.03.05, 14:01
      Na początek mała lekcja:
      Pisze się Polka (wielką literą),
      Forma "chłopacy" nie istnieje!! chłopaki lub chłopcy.
      No i te "ruskie"; hmmm...; może wypadałoby "Rosjanki"...??

Co do większości z reszty postu się zgadzam;
      jak tylko cos nowego wchodzi na rynek - od razu widać tłum różowych laleczek
      pędzących do sklepów.
      Minispódniczki (taki szerszy pasek) - pół Polski w nich chodzi;
      Kolor różowy - 3/4 Polski;
      Plastkiwe paski i torebki - jakieś 2/3;
      Buty z czubkami - no w tym, to już chyba cała Polska.

Pół biedy, jeśli dziewczyna jest zgrabna, zadbana i ma na sobie jeden, dwa
      elementy z panującej mody;
      ale jeśli widzę dziewczynę, która z lusterkiem ma chyba mało wspólnego, to mnie
      strzela...

DZIEWCZYNY - NIE PODĄŻAJCIE ŚLEPO ZA MODĄ!!!!!!!!!!!!

--

POZDROWIONKA
    • Gość: ala Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 07.03.05, 13:37
      Całkowicie się zgadzam z Carlosem. Jestem dziewczyna, która baaardzo krytykuje
      kolor różowy i błękitny (smerfowy). Chyba od 2 lat jest wysyp lasek, które poza
      różem nie znają innych kolorów. Gdyby mogły to zrobiłyby sobie różowe włosy =)
      no cóż... ja nie mam wcale ubrań w tych kolorach...(i nie zamierzam mieć), a
      moje włoski są brązowe. Teraz jakaś barbita może sobie pomyśleć, ze ubieram się
      na czarno- jak satanistka. I tu się myli... jest tyle pięknych kolorów... ja
      np. uwielbiam czerwień :)
      • bez_mapy Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 07.03.05, 13:53
        A ja nie rozumiem zarzutu, że za dużo Polek farbuje włosy na blond. Przecież
        większość dziewczyn ma słowiański typ urody i dobrze, że go podkreśla. To tak,
        jakby zarzucać meksykankom, że jest za dużo wśród nich brunetek. Bez sensu.
        Powtarzam jeszcze raz: blondynki są na świecie rzadkością, bo 3/4 świata to
        brunetki (Azjatki, Afrykanki, Latynoski, Cyganki) więc powinniście się cieszyć,
        że wasze kobiety są unikatowe! Uważajcie, bo je wam sprzątnie sprzed nosa jakiś
        marzący o blondynce Brazylijczyk, Murzyn, Hiszpan czy Japończyk!
    • Gość: Dominika Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: *.eia.pl 07.03.05, 14:54
      Wiesz co, koleżanko "bez mapy" jeszcze nikt mnie na forum nie zirytował tak
      bardzo jak ty :/ Widać ze jestes prostaczką nr jeden i nic dodać nic ująć. Nie
      musisz naprawde sie 100 razy chwalić ile zarabiasz bo to świadczy tylko o tym
      jakim jesteś JEŁOPEM!!! Właśnie ta wypowiedź Carlosa dotyczy takich idiotek jak
      ty. A co do polaków to owszem uważam ze jest za dużo dresów ale to sie z czasem
      przecież zmienia-bo jest ich coraz mniej i faceci ubierają sie bardziej
      elegancko niż kiedyś. A jeśli tak bardzo podobają ci sie włosi i hiszpanie to po
      co tu siedzisz skoro masz tyle kasy?! Oni tylko czekaja na takie głupie, naiwne,
      proste idiotki które same rozchylaja przed nimi nogi... Żal mi cię kobieto. Oj
      ciężko będesz miala w zyciu!!!1
    • Gość: dominika Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: *.eia.pl 07.03.05, 15:16
      Niedośc że jesteś prostaczką to jeszcze próbujesz wszystkim pokazać jaką to
      jestes wielką damą. Mam dla ciebie radę: przeczytaj jeszcze raz swoje wszystkie
      wypowiedzi i sie zastanów nad sobą...Naprawde mi ciebie zal.Oby takich głąbów
      kapuścianych jak ty było jak najmniej w naszej Polsce! Aha mam prośbe: jak
      znajdziesz sobie jakiegoś frajera który zechce sie umawiac z taką beznadziejną
      dziewczyną jak ty (z twoich wypowiedzi niestety to wynika) to napisz na forum-
      napiszemy artykuł do gazety albo wszyscy pośmiejemy się na forum... ha ha ha ha
      ha ha ha ha ha ha
    • Gość: Kubuś Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn IP: *.eia.pl 07.03.05, 15:24
      Dziewczyny nie kłóćcie sie bo to nie ma sensu. Każdy ma swoje zdanie i nie można
      tego podważać. Fakt, w Polsce jest ostatnio za dużo blondynek i robi sie to
      nudne ale czy trzeba się o to kłócić?
      Jeden woli blondynki drugi brunetki. A swoją drogą to bez_mapy nie powinnas sie
      tak ze wszystkimi tutaj kłócić bo to dobrze o tobie nie świadczy. Gdybyś była
      mądra to byś to zlała i nie odpisywała na jakieś komentarze.
      pozdro
    • Gość: Jamelia Re: Bez Mapy to jest do ciebie IP: *.143.111.62.revers.nsm.pl 07.03.05, 19:06
      Wiesz co, czytałam 2 posty w których się wypowiedziałaś stwierdzam, że jest mi
      ciebie naprawde żal. Zarzucasz ludziom , ze nie maja argumentów aby dyskutować
      na poziomie z tobą wieć ja dam ci kilka argumentów, które świadczą ze jestes
      stu procentowa zazdrosną idiotką:
      1.W każdej ze swoich wypowiedzi piszesz gdzie to nie byłaś itd. Niepotrzebnie
      się chwalisz bo nikogo to nie obchodzi, ze odwiedziłaś Japonię, Stany, Włochy i
      te wszystkie inne kraje o których piszesz. Nie wiem -chcesz aby ludzie na forum
      zazdroscili ci czy jak? Uśmiałam się do łez :))))))))))))))))))))))))))))))))
      2.Z twoich wypowiedzi jasno wynika że jesteś straszliwie zakompleksioną
      dziewczyną i bardzo chciałabyś aby wszyscy uważali ze blondynki są ładniejsze-
      pamietaj ze każdy ma swoje zdanie i nikogo nie zmienisz więc jesli faceci piszą
      ze brunetki są ładniejsze to tak jest i nie musisz się tak bardzo produkować bo
      jest to po prostu zbędne!Na marne twoje starania.
      3.Co do zdjęć ktore zamieściłaś jako linki to zbierasz fotki modelek na kompie
      bo sama byś chciała taka być lecz zapewne wiele ci do nich brakuje więc masz je
      pewnie na tapecie wzdychając nocami" O Boże ja też bym chciała taka być" ha ha
      ha ha ha (oj ujawniła sie twoja niska samoocena a także zazdrość o inne kobiety)
      4.Z twoich wypowiedzi wynika również ze jestes bardzo zarozumiała. Kto sobie
      zbytnio schlebia ten tak naprawde nie wierzy w siebie.Nie negocjuje tego ze
      jestes brzydka czy ładna ale twierdzeniem "na branie nie narzekam" , 'używam
      kosmetyków z górnej półki" , "nieźle zarabiam", "jestem świetną laską i
      ubolewam nad tym, że Polacy nie należą do najprzystojniejszych","leci na mnie
      tylu facetów, że ty byś się nawet nie załapał do pierwszej
      dziesiątki" , "Polacy to tacy mało obrotni nieudacznicy, że nie stać ich, aby
      kupić swojej dziewczynie torebkę od Prady, czy buty od Gucciego" ," jeśli
      mężczyzna jest biedny, to znaczy, że jest albo za mało bystry i intreligentny,
      albo za mało obrotny i przedsiębiorczy" , pokazujesz swoja słabość psychiczną i
      to ze jestes zakompleksiona dlatego starasz sie nadrobić to takimi własnie
      wypowiedziami.
      5.Mówienie o tym ze chłopak powinien kupować swojej dziewczynie torebke od
      Prady świadczy tylko i wyłącznie o tym , ze lecisz na kasę i tyle! I czekasz
      nie na chłopaka tylko na SPONSORA.
      6. Chcesz się ze wszystkimi kłócić i próbujesz zwrócić na siebie uwagę bo
      pewnie brakuje ci jej na codzień-czyżby nikt nie chciał się z toba spotykać i
      nikt nie wierzy w twoje zalety (wymienione wcześniej na forum)?????
      PODSUMOWUJĄC: ty masz chyba ze sobą problem, zapisz się do psychologa który
      pomoże ci odbudować swoją samoocenę i pomoże ci w twoich problemach, których
      jak widać masz wiele. Coś jest z tobą nie tak- a to trzeba leczyć.
      ps. skoro tak dobrze ci jest za granica to wyjedź-przynajmniej nikt nie bedzie
      sie irytował na forum a i ty będziesz szczesliwa :))))))))
      • bez_mapy Re: Bez Mapy to jest do ciebie 07.03.05, 19:19
        Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo napisałaś tyle bzdur, że nawet nie chce mi
        się na nie odpisywać. I nie wyciągaj wypowiedzi z kontekstu, a niektóre traktuj
        z przymrużeniem oka, to zrozumiesz, o co chodzi. A podaję przykłady ze swojego
        życia tylko i wyłącznie po to, aby poprzeć swoje wypowiedzi jakimiś
        empirycznymi argumentami, bo naprawdę mam w dupie, co myślą o mnie ludzie,
        których nie znam, nie widzę i nigdy nie poznam ani nie zobaczę. Pozdrawiam, nie
        denerwuj się tak, wyluzuj troszeczkę, bno zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego
        forum.:
          • Gość: :P Re: Bez Mapy to jest do ciebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 22:26
            >Prawda w oczy kole co?
            jak prawda? kurcze, przeważnie tylko czytam sobie forum, bez wpisów, bez_mapy mi zwisa, ale tu się odezwę: ma dziewczyna rację.
            nie widzisz ironii w jej wypowiedzi o pradzie?
            czy zaprzeczysz że istniej związek między inteligencją i obrotnością a stopniem zamożności?
            w żadnym punkcie nie wmawia też facetom że blondynki są ładniejsze, a jedynie że są rzadko spotykane, wyjątkowe.
            a szczegóły o sobie podaje w odpowiedzi na posty oskarżające ją bóg wie.
            jeśli pisze że faceci we włoszech są lepiej ubrani to bardziej wiarygodnie to brzmi kiedy wspomni że tam była i to widziała. i we mnie to wcale nie budzi zazdrości.
            nie wiem czemu jej tak nienawidzisz...
        • bez_mapy Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 07.03.05, 19:47
          Boże, ile razy mam powtarzać to samo? Do niektórych trzeba mówić, jak do
          dziecka: nie chcę udowodnić, że brunetki są gorsze, wręcz przeciwnie znam kilka
          mega atrakcyjnych, oplonych i sexownych czarnulek. Próbuję tylko niektórym
          uświadomić, że blondynki też są ekstra i nie są to wyłącznie tandetne
          lampucery. Gdzie wy chodzicie, że spotykacie takie maszkarony, współczuję wam,
          może zmieńcie lokal?
      • gaabunia Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 07.03.05, 19:50
        Gość portalu: Jamelia napisał(a):

> Po za tym nie będę z toba dłużej rozmawiać bo nie chce sie zniżyć do twego
        > poziomu prostaczko zarozumiała. lIdź sie leczyć-może to ci pomoże
        > aha nie zapomnij o swoim zdjeciu!!! :))))))))))))))))))))))))))))

Oj blondyneczko - brakuje Ci dużo do poziomu koleżanki, co można wywnioskować
        po Twoich wypowiedziach pisanych 4 razy pod rząd, o Twoim prostym słownictwie
        oraz złym toku rozumowania Jamelio.
        Popieram w 90% " bez_mapy"

• bez_mapy Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 07.03.05, 20:17
          Wiesz, jak tak czytam wypowiedzi w stylu Jamelii, to zaczynam rozumieć, skąd
          mężczyźni mają taki obraz wulgarnej, pustej blondyny. Szkoda, że takie
          dziewczyny wystawiają złe śawiadectwo wszystkim Polkom. Weź pod uwagę, że
          przeciętna internautka w Polsce to młoda, wykształcona mieszkanka dużego miasta
          (statystycznie). Jeśli tak dyskutują wykształcone kobiety, to nie chcę
          wiedzieć, na jakim poziomie prowadzą rozmowę te pozostałe:(
            • Gość: madzia Hehhhh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.05, 22:54
              do bez_mapy:
              uroda faceta nie zalezy od jego narodowosci,tylko od innych
              czynnikow.wszedzie sa piekni i brzydcy,to samo sie tyczy kobiet. a jesli
              sadzisz,ze wlosi i hiszpanie sie swietnie ubieraja to chyba nigdy nie bylas w
              tych krajach bo chyba nie powiesz mi ze noszenie rozowej,obcislej bluzki z
              napisem "new york" przez 25-letniego faceta (wlocha) jest szczytem elegancji...:|
                • bez_mapy Re: Hehhhh 07.03.05, 23:11
                  To zależy kto w jakich miejscach bywał we Włoszech. Przykro mi, że wy
                  spotykałyście na swojej drodze takich wieśniaków. Ci, których ja miałam okazję
                  poznać nosili się w większości świetnie. No, ale swój do swego ciągnie:DDD
                  • Gość: mała Re: Hehhhh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.05, 16:28
                    Ja akurat byłam w Rzymie, ale z perspektywy twojej podupadłej wioski, gdzie są
                    dwie chałupy plus obora, to pewnie dziura, a nie żadna metropolia :D. A że swój
                    do swego ciągnie to ja najbardziej się zgadzam.
                    Aha - przestań wypisywać, jaką to bryką nie jeździsz, gdzie to nie byłaś, ile
                    kasy zarabiasz i że właśnie robisz doktorat. Albo pomyśl zanim coś napiszesz.
                    To że każdy się zorientuje, że ściemniasz jest oczywiste. Ale w jednym z postów
                    nieświadomie zdradziłaś, że masz o wiele mniej lat niż podajesz, więc nie
                    fantazjuj, dziewczynko. I jeśli chcesz odpisać zrób to jednym postem, a nie
                    dziesięcioma, jak to masz w zwyczaju. To że wolno myślisz nie jest
                    wytłumaczeniem :))).
                    • gaabunia Re: Hehhhh 08.03.05, 16:34
                      Naprawdę nie rozumiem dlaczego tak oceniacie "bez_mapy" - dla mnie to nie jest
                      żadna fantazja. Przecież ona nikomu nie ubliża i nie udawadnia, że blondynki są
                      lepsze niz brunetki, tylko to, że blondynki wcale nie są gorsze - ludzie
                      wysilcie swoje mózgi do myślenia.
                  • Gość: scintilla Re: Hehhhh IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.05, 13:54
                    Widzisz..i tu robisz sie bezczelna..Nic do Ciebie nie mam, ale bez tekstów "
                    swój do swego ciągnie" w domysle: wszystkie, ktore uważają inaczej niz ja to
                    wieśniaczki..Poza tym..myslę, że spotykasz się raczej z ludzmi
                    ubranymi "słuzbowo" a nie na wakacjach, koncertach, wypadach..w pracy kazdy
                    wygląda podobnie bo musi.Prwdziwy gust i upodobania pokazuje, gdy się ubierze w
                    wolnym czasie tak jak sie jemu podoba.
            • tempus_fugit Re: Zygac mi sie chce od polskich dziewczyn 08.03.05, 14:00
              W zróżnicowaniu jest cały urok. Jedni lubią Barbie, inni Kazię Szczukę a o
              gustach się nie dyskutuje. Co w tym złego, że blondynki lub "prawie" blondynki
              robią się "na laleczkę"? To ich sprawa, nawet jeśli razi Was wszechobecny blond
              i róż. Pozdrowinka. Brunetka.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka