Dodaj do ulubionych

Tak wygladacie Polki :)

07.08.06, 11:09
Chyba wszyscy juz wiedza jak wygladam ja, teraz pora spojrzec jak wygladacie
wy Polskie dziewczyny :) Musze przyznac ze bardzo roznie...Pozwole sobie
zaznaczyc ze podczas gdy zdecydowana wiekszosc 16,18, 22 latek wyglada bardzo
atrakcyjnie to ich uroda zanika wraz z wiekiem, osadzcie same :)

Swoja droga ciekawe Forum fotograficzne Warszawy, polecam ten i inne watki:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=746&w=42884442
Obserwuj wątek
    • saba63 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:12
      One wyglądją na bardzo znudzone i niezadowolne z życia.
      • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:14
        saba63 napisała:

> One wyglądją na bardzo znudzone i niezadowolne z życia.

Tez to zauwazylem, mysle ze Polska realnosc je przygniata :(
        • saba63 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:15
          Może raczej monotonia życia?
          • aashenta Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:18
            Okropne dziewczyny beznadziejne!!!!
            Ale uważam i jestem pewna ze nie tylko w polsce są takie beznadziejne kobiety!!!
            Waldek coś ty sie tak czepił tych Polek??
            Tyle na swiecie róznych kobiet
            • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:22
              wiesz, chcialem zeby Polki ktore tak bardzo nasmiewaja sie z grubasek
              Amerykanek, najpierw spojrzaly na siebie, nie wszystkie wygladaja tak
              rewelacyjnie :)
              • saba63 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:24
                Szczerze mówiąc niemiło patrzeć. Dobrze, że nie dotyczy to wszystkich.
              • aashenta Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:54
                waldek1610 napisał:

> wiesz, chcialem zeby Polki ktore tak bardzo nasmiewaja sie z grubasek
                > Amerykanek, najpierw spojrzaly na siebie, nie wszystkie wygladaja tak
                > rewelacyjnie :)

Ja sie naśmiewałam ale widze jak wygladam i nie mam sobie nic do zarzucenia
                • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:57
                  Ashenta,
                  Jesli jestes pewna swojej urody to odwaz sie zaprezentowac twoje zdjecie
                  wszystkim, nie tylko mnie. Wiesz latwo jest mowic ze jest sie piekna, gdy inni
                  nie widzieli twojego zdjecia.

Pokaz je wszystkim to wtedy zobaczysz... jak widza ciebie inni :)
                  • aashenta Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:58
                    waldek1610 napisał:

> Ashenta,
                    > Jesli jestes pewna swojej urody to odwaz sie zaprezentowac twoje zdjecie
                    > wszystkim, nie tylko mnie. Wiesz latwo jest mowic ze jest sie piekna, gdy
                    inni
                    > nie widzieli twojego zdjecia.
                    >
                    > Pokaz je wszystkim to wtedy zobaczysz... jak widza ciebie inni :)

Drogi waldku!!!
                    Rozejrzyj się
                    Moje zdjęcie dałam na wizytówke!!!
        • evel86 Re: Tak wygladacie Polki :) 30.08.06, 12:20
          Waldek Ty... Ty... Ty głupi jesteś...
    • waldek1610 tutaj Agatka sprzedaje truskawki .... :) 07.08.06, 11:19
      ...na tym drugim zdjeciu z kolezanka :)

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=746&w=42884442&a=43614680
      • waldek1610 na 3 -cim zdjeciu :) 07.08.06, 11:20
        • juta50 Re: na 3 -cim zdjeciu :) 07.08.06, 17:17
          hehehehehhehehehee, Waldi TY MASZ POCZUCIE HUMORU!!!!!!!!!!!!!-zdębiałam!;-))))
          • waldek1610 Re: na 3 -cim zdjeciu :) 10.08.06, 06:10
            juta50 napisała:

> hehehehehhehehehee, Waldi TY MASZ POCZUCIE HUMORU!!!!!!!!!!!!!-zdębiałam!;-
            ))))

:)
      • agatka_to_ja [...] 07.08.06, 11:39
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • figa-z-makiem Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:21
      oooooooo jak miło, ze wpadłeś. a juz myslałam, że tak bardzo wstydzisz się
      swojego wygladu, że już się do nas nie odezwiesz... z tego wstydu rzecz jasna.

jeśli chodzi o ten kolejny mało ambitny wątek to oczywiście - kiepska
      prowokacja, po prostu uogólniasz i wrzucasz wszystkie Polki do jednego wora.
      Wcale nie czuje się w żaden sposób urażona tym co piszesz, bo jestem zupełnie
      inna osobą, niż te które pokazujesz na zdjęciach. To tyle co mam do
      powiedzenia na ten temat. oczywiście mogłabym tu "rzucić" pare przykładów jakie
      to Amerykanki sa grube i brzydkie ale po co... mysl sobie co chcesz. Twoje
      myślenie jest bardzo ograniczone no ale jeśli dobrze ci z tym to czemu to
      zmieniac. Żyj sobie więc w tym małym zakompleksionym i baaaardzo ograniczonym
      światku.

ale wracając do twoich zdjęc ciekawi mnie jedno...
      na poczatku myślałam, że ktoś pokazał zdęcia jakiegos malutkiego człowieczka
      (bez obrazy) i pisze ze to właśnie Ty. Przyznam się szczerze, że na początku
      nie wierzyłam, no ale teraz, kiedy sam to potwierdzasz...
      Okazuje sie więc, że ktoś, jakiś twój pseudo - przyjaciel po prostu Cie
      wystawił. No i jak skomentujesz ten fakt, drogi Waldku...????
      • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:27
        Jak to skomentuje? Mysle ze jestes wkurzona na mnie :) A z ta moja brzydota, to
        chyba tez "lekko" przesadzasz, w zalej tej twojej zlosci.

To tak jakbys probowala udowodnic Billowi Gatesowi ze jest biedny...chyba
        trudno mu byloby uwierzyc w to, gdy jego posiadlosc ma ten sam metraz co
        Windsor Castle...

... ja tez nie wierze w moja "brzydote" bo zbyt popularny jestem wsrod kobiet
        zeby w to uwierzyc :)
        • saba63 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:30
          Z ciekawości chciałabym zobaczyć Twoje zdjęcie.
          • elamodela Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:37
            Piękno kwestia gustu, a Bill ma prawdziwe pieniądze, więc porównanie chybione.
            • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:43
              wcele nie, bo na brak adoracji ze strony kobiet nigdy nie narzekalem, wiec
              trudno uwierzyc paru malolatom, ktore do tego zle sa na mnie bo ich nie
              chwale :)
          • elamodela Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:13
            A ja skomentuję tak, ze sorry, ale po pierwsze:
            1. Większość dziewczyn jest ładna i prawie wszystkie zgrabne
            2. Jeśli już coś je dobija to na pewno nie polska rzeczywistość, lecz pogoda.
            Poza tym nie rozumiem, czemu człowiek idący ulicą miałby się cały czas głupio
            cieszyć bez powodu.
            3. To nie są Polki tylko Warszawianki
            We Wrocławiu bawimy się lepiej:)

images.google.pl/imgres?
            imgurl=www.iicg.dk/public/pictures/INTERNET%
            2520PARKI/dziewczyny.jpg&imgrefurl=www.parkhandlowy.pl/&h=340&w=185&sz=18
            &hl=pl&start=10&tbnid=bwKuIzw-Z1qZRM:&tbnh=119&tbnw=65&prev=/images%3Fq%3Dwroc%
            25C5%2582aw%2Bdziewczyny%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3D

www.sebafoto.com/galleries/cheerleaders/slask/03slask-uniat/thumbnail/tn_06.jpg

cheers.turow.e-basket.pl/pliki/galeria/2005_06/turow-slask1/13.jpg
            th.interia.pl/20,gcf7cb1901027761/i68136.jpg
            www.dlastudenta.pl/photo/43835
            www.dlastudenta.pl/photo/48474
            www.fototok.tkb.pl/pt/2/98/98914_3.jpg
            www.signx.pl/snowboard/fotki/radioBar/radioBar_15.JPG
            www.signx.pl/snowboard/fotki/radioBar/radioBar_7.JPG
            www.irbis.home.pl/region/wroclaw/rynek_wr.jpg

• figa-z-makiem Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:35
          ty i te twoje porównania. Nie Waldku... Billowi Gatesowi nie wmawiałabym, że
          jest biedny bo jest ewidentnie bogaty i każdy to wie, natomiast jeśli chodzi o
          twoją urodę to raczej jest to kwestia gustu. Sam widzisz, że użyłes bardzo
          kiepskiego porównania, nie pierwszy raz zresztą.

a poza tym Waldku, brakuje ci takiej bardzo przydatnej umiejętności jak
          czytanie ze zrozumieniem, bo ja nigdzie nie napisałam, że jestes brzydki.
          Nadinterpretujesz pewne fakty. Poprosiłam o skomentowanie zamieszczenia przez
          kogos twojego zdjęcia, no ale tego tez chyba nie zrozumiałeś.
          • saba63 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:37
            To gdzie mogę zobaczyć to zdjęcie?
          • waldek1610 Figa 07.08.06, 11:39
            figa-z-makiem napisała:

> a poza tym Waldku, brakuje ci takiej bardzo przydatnej umiejętności jak
            > czytanie ze zrozumieniem, bo ja nigdzie nie napisałam, że jestes brzydki.
            > Nadinterpretujesz pewne fakty. Poprosiłam o skomentowanie zamieszczenia przez
            > kogos twojego zdjęcia, no ale tego tez chyba nie zrozumiałeś.

Zapytalas sie mnie "czy wstydze sie swojego wygladu i dlatego sie nie
            oddzywalem ostatnio?". Nie wiem jak inaczej mozna to interpretowac? Chyba nikt
            nie wstydzi sie gdy jest przystojny, prawda :)
            • figa-z-makiem Re: Figa 07.08.06, 11:49
              I znowu sie nie zrozumiemy. Nie pytałam cie czy wstydzisz się swojego wyglądu,
              ja to tylko stwierdziłam, takie moje malutkie przypuszczenie na poczatku mojego
              postu. To wszystko. Oczywiście wg ciebie pewnie sie mylę, ale w takim razie jak
              wytłumaczysz brak twojej obecnosci na tym forum?

Zapytałam Cię natomiast o to, co sadzisz o zamieszczeniu twoich zdjęc. Ale ty
              albo udajesz, że nie rozumiesz, albo po raz kolejny odwracasz kota ogonem.
              • waldek1610 Re: Figa 07.08.06, 11:52
                "Brak mojej obecnosci"? :)

kobieto ja mam prace, z czegos przeciez musze zyc :) do tego po pracy maluje,
                mam swoje pasje...

Poza tym oprocz tego forum jest przynajmniej 5-10 innych na ktorych czesto
                pisze.
                • figa-z-makiem Re: Figa 07.08.06, 12:00
                  posiadasz za to nieprawdopodobną umiejętność unikania rozmów na temat, który
                  nie jest dla ciebie wygodny.

powtarzam pytanie po raz 3ci.
                  Jak skomentujesz to, że ktoś (przypuszczam, ze jakis twój znajomy)zamieszcza
                  twoje zdjecia????????????????
                  • waldek1610 Odpowiedz 07.08.06, 12:09
                    Figa,
                    Moje zdjecie w ciagu ostatniego roku, wyslalem dobrowonie przynajmniej
                    kilkunastu osobom z tego forum na ich e-mail przy okazji rozmow z nimi. Jedna z
                    nich zamiescila moje zdjecie na forum, a ja sie tym nie przejmuje bo nie
                    wstydze sie swojego wygladu.

Nie mam nic przeciwko temu, a sam nie zamiescilem mojego zdjecia publicznie bo
                    nie widzialem potrzeby, a zdjecia ktore ktos chyba Aashenta zamiescila sa z
                    moja ex Junko, byla duskusja na jej temat, wiec dlatego mialem je pod reka.
                    Wkrotce zamierzam wlozyc wiecej swiezszych zdjec na moja wizytowke, zeby
                    kobiety nie plakaly :)

P.S. Figa, ty masz swoje pytania, ja mam swoje, trudno tobie zrozumiec, ze
                    kazdy kieruje rozmowe z tym kierunku ktory go interesuje?
    • agatka_to_ja Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:41
      waldek1610 napisał:
      >podczas gdy zdecydowana wiekszosc 16,18, 22 latek wyglada bardzo
      > atrakcyjnie to ich uroda zanika wraz z wiekiem,

buahahahaha... a u Hamerykanek z wiekiem urody przybywa??????? buahahahaha..
      chyba SADŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na tych zdjeciach sa kobiety piekne i brzydkie, sa pospolite i sa wyjatkowe...
      trudno wyjsc rewelacyjnie na zdjeciu, kiedy ktos robi ci je z ukrycia, kiedy
      wlasnie idziesz przez ulice....
      • waldek1610 Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 11:47
        Agatka,
        Kobieta jest piekna wtedy gdy wyglada atrakcyjnie choc wstala przed minuta z
        lozka. A co ty do zdjecia to pewnie sie pare godzin szykujesz :)
        • agatka_to_ja Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 11:49
          Nie, ja nie musze sie szykowac do zdjec kilku godzin :)
          • waldek1610 Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 11:55
            tak tez myslalem, ta fotka z twoimi oczym wyglad jakby ktos zrobil tobie
            zdjecie z zaskoczenia :)
            ...(bo wygladalas na nim jakbys zobaczyla ducha)
            • agatka_to_ja Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 12:01
              lepiej wygladac jakby sie zobaczylo ducha niż jak prostak i chlopek-roztropek
              koło paszteta jak ty :)
              • waldek1610 Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 12:12
                Agatka,
                ja wtedy mialem 25 lat, chyba naprawde nie masz skali porownawczej, w USA gdzie
                ludzie sa raczej "duzi" ...slyszalem ze mowiono na mnie "ten wysoki
                facet"...pozatym mam 180 wzrostu i prawie 200 funtow wagi, mozesz sobie to
                przeliczyc na kilogramy :) Uwierz mi jestem w normie, i raczej naleze do
                roslych ludzi.
                • agatka_to_ja [...] 07.08.06, 12:16
                • elamodela Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 12:19
                  Hahahaha chłopek roztropek to jest taka metafora, Walduś:D To nie chodzi w
                  wzrost:D
                  • waldek1610 Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 12:22
                    Juz rozumiem, ja na pewno nie jestem typem osilka-bezbuzgowca w jakich gustuje
                    Agatka, wiec wcale sie jej nie dziwie ze sie jej nie podobam :)
                    • agatka_to_ja [...] 07.08.06, 12:25
                      • waldek1610 Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 12:27
                        a ja juz moge sobie wyobrazic twojego faceta...co pewnie jest w typie Dresiarza-
                        takiego co zbiera characz? :)

Duze lapy, duzy ryj, maly mozg :)
                        • aashenta Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 12:29
                          Waldek zaczynam sądzić że Ty jesteś chory!!! Nie wiem jak sie taka choroba
                          nazywa!!! Przypie..sz sie i jestes nieznosny. Zajmij sie lepiej sobą!!!!!!!
                        • elamodela Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 12:31
                          Ale chłopek-roztropek to chodzi o usposobienie:D
                          • aashenta Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 12:32
                            elamodela napisała:

> Ale chłopek-roztropek to chodzi o usposobienie:D

On mnie rozpie.. nie mogłabym mieć takiego kimpla. Chłopak się wszystkim za
                            bardzo przejmuje. Niech sie lepiej zajmie spasionymi hamerykankami
                            • waldek1610 Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 12:35
                              A twoji kumple tylko mowia "tak, nie"... Nie widze nic niemeskiego w dysusji,
                              moze w Polsce jest tak ze kobiecie sie ustepuje, ale nie tutaj.
                          • waldek1610 za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:34
                            jak na Polska norme, ale musisz pamietac ze nie mieszkam w Polsce, wiec nie
                            nosze nosa spuszczonego na kwine.. :)
                            • aashenta Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:35
                              waldek1610 napisał:

> jak na Polska norme, ale musisz pamietac ze nie mieszkam w Polsce, wiec nie
                              > nosze nosa spuszczonego na kwine.. :)

jesteś żenujący
                              • waldek1610 Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:37
                                ??? dlaczego bo nie zachowuje sie jak twoji kuple z Polski...Dziewczyno, swiat
                                nie konczy sie na Polsce, ludzi sa rozni, i uwierz mi Polska jest daleko od
                                wytyczania jakichkolwiek standartow....
                                • aashenta Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:42
                                  Nie gadam z Tobą! Tak chyba bedzie najlepiej!
                                  A to Twoje aktualne zdjecie chyba sie boisz wysłac bo pewnie gó.. sie
                                  zmieniłes!!! I dalej wygladasz zenująco
                                  Zegnam!!!
                                • elamodela Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:44
                                  Boshe, STANDARDÓW...

Jak typowy Polak masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Hamerykański
                                  college niestety nie pomógł. Koleżance chodziło, ze jesteś żenujący NIE
                                  DLATEGO, że się uśmiechasz na zdjęciu, tylko dlatego, że piszesz: "bo my tu w
                                  ameryce nie nosimy nosa na kwintę". O ja cię nie mogę naprawdę? A my tu w
                                  polsce też;p I co? Wstrząsnęło Cię to?
                                  • waldek1610 Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:46
                                    no to zobacz te zdjecia dziewczyn z Warszawy ile z nich ma pogodna mine? :)
                                    • agatka_to_ja Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:49
                                      waldek1610 napisał:

> no to zobacz te zdjecia dziewczyn z Warszawy ile z nich ma pogodna mine? :)

a czy ty jak idziesz ulica to usmiechasz sie jak glupi do sera????????
                                      to nie sesja zdjeciowa tylko zdjecia z zaskoczenia!!!!!!!!!!!!!!!!

nie widzisz roznicy artysto od siedmiu boleści????????????????
                                      • waldek1610 Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:53
                                        dlatego tez nie powiedzialem "Ile sie z nich usmiecha"...tylko "ile ma pogodna
                                        mine", chyba rozumiesz roznice.

Gdy ktos idzie ulica nie musi miec przygnebionej miny, moze miec pogodna mine!!!
                                        • elamodela Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:56
                                          Jej, pooglądaj sobie zdjęcia amerykańskich gwaizd zrobione przez paparazzich.
                                          Ile ma "pogodną minę"? Człowieku za dużo mtv się naoglądałeś.
                                      • elamodela Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:53
                                        Właśnie???
                            • elamodela Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:40
                              Tak tak, pogadaj sobie. Ktoś Cię nazwał chłopek-roztropek, a Ty się obrażasz.
                              Czy ktoś powiedział, że chłopek-roztropek to obraźliwie? Ależ nie. Ale jak na
                              typowego Polaka przystało, Ty się musisz zbulwersować. Ach to polskie poczucie
                              humoru i luz wszechobecny, wow. (to była ironia waldi, to ostatnie zdanie).
                            • agatka_to_ja Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:42

waldek1610 napisał:

> jak na Polska norme, ale musisz pamietac ze nie mieszkam w Polsce, wiec nie
                              > nosze nosa spuszczonego na kwine.. :)

to chyba u ciebie w hameryce same smutasy!!!!!!
                              • waldek1610 Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:45
                                tylko ci ktorzy wychodza z samolotu LOT-u na lotnisku sa smutni, bo przyjechali
                                ze smutnego kraju. Tutaj ludzie sie usmiechaja, bo nie maja powodu zeby sie
                                smucic.
                                • agatka_to_ja Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:48

waldek1610 napisał:

> tylko ci ktorzy wychodza z samolotu LOT-u na lotnisku sa smutni, bo
                                  przyjechali
                                  >
                                  > ze smutnego kraju. Tutaj ludzie sie usmiechaja, bo nie maja powodu zeby sie
                                  > smucic.

no jasne... ludzie w hamerykanskich gettach tez sa zajebiscie szczeliwi i
                                  usmiechają sie od ucha do ucha!... zwłaszcza ci, ktorzy zyją w kartonach :)
                                  • waldek1610 Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:54
                                    Agatka,
                                    Nie bede tobie tlumaczyl co to sa murzyni amerykanscy, bo i tak nie
                                    zrozumiesz....

Roznica jest taka ze oni moga ale nie chca!
                                    • agatka_to_ja Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:58

waldek1610 napisał:

> Agatka,
                                      > Nie bede tobie tlumaczyl co to sa murzyni amerykanscy, bo i tak nie
                                      > zrozumiesz....
                                      >
                                      > Roznica jest taka ze oni moga ale nie chca!

a wszystkim białym sie chce??

bbuahahahahaha......

no wiec jak????????? wszyscy w Stanach maja pogodne miny???????????????????
                                    • elamodela Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:58
                                      Acha. Im wolno nie chcieć. A my nie możemy się uśmiechać. No bo nam przecież
                                      prazydent zabronił. Ty to jednak śmieszny jesteś.
                                • elamodela Re: za bardzo sie usmiecham... 07.08.06, 12:48
                                  Idź na lotnisko i zrób zdjęcie, bo ci nie uwierzymy.
                        • agatka_to_ja Re: Jesli ktos jest piekny, to zawsze taki jest 07.08.06, 12:41
                          dresiarzy nie znosze!
                          pisze sie Haracz.. a nie characz

> Duze lapy, duzy ryj, maly mozg :)
                          to twoj opis siebie? wspolczuje...
    • saba63 Co ze zdjęciem Waldek? 07.08.06, 11:45
      • figa-z-makiem Re: Co ze zdjęciem Waldek? 07.08.06, 11:51
        kiedyś, ktoś podał link do zdjęc waldka ale nie pamietam w jakim to było watku.
        może jest ktoś to pamieta gdzie to było...
        ale szczerze... nie masz czego żałować.
    • kasiula888 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 11:57
      Na wiekszości tych zdjeć kobiety wygladaja jakby wyszly po 8 godzinach pracy..i tak napewno jest..
      • saba63 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:12
        A ja dalej nie doczekałam się tych zdjęć. Trudno.
        • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:13
          nie placz Saba, za chwile wysle ci je na e-mail
          • saba63 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:15
            Naprawdę?
            • saba63 Dajcie już spokój!!!!! 07.08.06, 12:20
              Po co te wszystkie przepychanki?
            • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:23
              Naprawde. You got mail :)
    • elamodela Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:29
      Mnie się te Wsarszawianki podobają niektóre. A jak ktoś ma bardziej tandetny
      gust to przypominam pewien cudny blog w sam raz dla malarzy, nie artystów;p

bialekozaczki.blog.pl/
    • cienmotyla Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:33
      Mylisz się.
      • elamodela Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:46
        Mówię mu to całe życie. Bezsilna :/
        • aashenta Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:48
          Waldek jest trudnym człowiekiem. Na dodatek nie potrafi zrozumieć co sie do
          niego mówi i uważa że zawsze ma racje. Wiec skoro on ma zawsze racje to po co z
          nim rozmawiac?
          • elamodela Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:51
            Kiedyś myślałam, że on jest zarozumiałym męskim szowinistą, ale teraz po
            dłuższym czasie mogę powiedzieć tylko dwa, góra trzy słowa:
            -upartość
            -brak tolerancji
            -brak czytania ze zrozumieniem
            • aashenta Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:55
              Tak! Podzielam Twoje zdanie!
              • karolcia972 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 12:57
                Boże, Ty widzisz a nie grzmisz!!!! Co tu się dzieje?
                • elamodela Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 13:00
                  "Prezydent" jedzie po narodzie. Typowe dla polskiej władzy. Niestety. Waldi
                  kolejny burak w parlamencie:/ Ja pier dolę kto wybiera tych buraków???
                  • aashenta Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 13:01
                    Waldi jest także bardzo zbliżony urodą do naszego prezydenta;))
                    • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 13:12
                      aashenta napisała:

> Waldi jest także bardzo zbliżony urodą do naszego prezydenta;))

A twoj chlopak do Dzielnego Wojaka Szwejka :) Pochwal sie Asienta nim :)
                      • agatka_to_ja Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 13:13
                        Waldi, nie odpowiedziales na moje pytanie:
                        • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 13:16
                          w USA 90% ludzi ma pogodnie miny, a w Polsce 90% ma smutne miny....
                          tak wyglada....
                          • agatka_to_ja Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 13:22
                            waldek1610 napisał:

> w USA 90% ludzi ma pogodnie miny, a w Polsce 90% ma smutne miny....
                            > tak wyglada....

a na jakiej podstawie tak twierdzisz???????? jestes w Polsce????????????

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to NIE GADAJ BZDUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      • aashenta Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 13:15
                        waldek1610 napisał:

> aashenta napisała:
                        >
                        > > Waldi jest także bardzo zbliżony urodą do naszego prezydenta;))
                        >
                        > A twoj chlopak do Dzielnego Wojaka Szwejka :) Pochwal sie Asienta nim :)

Chwaliłam się już!!!
                        Mój chłopak jest:
                        cudowny
                        kochany
                        uroczy
                        odda wszystko za mnie
                        mądry
                        inteligentny
                        zaskakujący
                        czarujący
                        dla mnie przystojny

A ty?
                        beznadziejny
                        mądrzysz sie
                        zenujący jestes
                        i w ogóle mam Cie w czterech literach

WALDEK NIE PISZ DO MNIE BO NIE GADAM Z TOBĄ!!!
                        • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 13:17
                          widzisz, fajnie jest jak ciebie krytykuja?
                          • aashenta Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 13:19
                            Jestes już u mnie na szaro!
                            Naprawde nie pisz do mnie
                            Nie mam ochoty z Tobą rozmawiac ani dzis ani jutro ani juz nigdy wiecej!!!
                            Zegnam Cie!!!
                            • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 10.08.06, 06:12
                              dlatego ze powiedzialem prawde o Twoim chlopaku? :)
                  • karolcia972 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 13:02
                    Nie mam pojęcia. A długo będzie tym "prezydentem"?
    • Gość: życzliwa Re: Tak wygladacie Polki :) IP: 82.160.208.* 07.08.06, 13:59
      Waldku, zdjęcia wyrwane z kontekstu. Dlaczego nie pokażesz zdjęć
      przedstawiających kobiety zadbane, piękne. Zawsze zajmujesz się krytyką, a ja
      nadal nie ujrzałam żadnego Twojego wątku, w którym byłyby słowa mówiące o
      Polsce i o polskim społeczeństwie z tej pozytywnej strony. Jeżeli nie zauważasz
      tej dobrej strony, to nie rozumiem jak możesz być tak bardzo związany z tym
      krajem i z tymi ludźmi. Dlaczego tak intensywnie się udzielasz na forum i
      pragniesz kontaktu z polakami? Widać tutaj ewidentne sprzeczności i Ty sam
      błądzisz, myślisz inaczej i postępujesz inaczej. Najwyższy czas zrobić rachunek
      sumienia i przeanalizować swoją osobowość, w której myślenie z postępowaniem
      nie uzupełniają się i są dla siebie zaprzeczeniem.
      • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 10.08.06, 06:14
        Spotkalem juz wiele takich "zyczliwych" ludzi ktorzy chca mnie zmieniac dla
        mojego "dobra".

Kochana, mylisz patryiotyzm ze slepym uwielbieniem i akeptacja wszystkiego co
        Polskie.
    • kotek_vel_lol2 cholera tylko ciebie tu brakowalo 07.08.06, 14:43

• saba63 Re: cholera tylko ciebie tu brakowalo 07.08.06, 14:45
        Kogo nie chcesz tu widzieć?
      • Gość: mała_mocca Re: cholera tylko ciebie tu brakowalo IP: *.elpos.net 07.08.06, 14:48
        Waldku...tak wyglądają Polki,a Ty kim jesteś......polaczkiem w Stanach.Czytając
        Twoje posty ma się wrażenie,że uważasz się za Amerykanina,,,żenada
        • sandraa2 Re: gdzie te zdjecia? 07.08.06, 15:02
          Gdzie mozna zobaczyc te zdjecia Waldka bom ciekawa????????????
        • waldek1610 Re: cholera tylko ciebie tu brakowalo 10.08.06, 06:17
          Gość portalu: mała_mocca napisał(a):

> Waldku...tak wyglądają Polki,a Ty kim jesteś......polaczkiem w
          > Stanach. Czytając Twoje posty ma się wrażenie,że uważasz się za
          > Amerykanina,,,żenada

Kto sie za kogo uwaza to prywatna sprawa danej osoby. A w USA nie ma
          zadnych "Polaczkow". Sa tylko w twojej glowie.
    • juta50 Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 17:27
      Hej Waldi, pisałes ze malujesz. Masz jakieś zdjęcia swoich prac??-bardzo bym
      chciała zobaczyc jesli można:))Jestem bardzo ciekawa...

Jesli masz to plis wyślij mi na maila gazetowego, prosze.Edyta
      • Gość: Alice Waldek gada głupoty bo boi sie Polek :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 18:19
        • Gość: Alice Re: Waldek gada głupoty bo boi sie Polek :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 18:28
          juz nie chiało mi sie czytac tych głupot ale nie rozumiem jak mozesz tak mowic jakos kazdy (no okey nie kazy) inny osobnik nie bedacy Polakiem to wlasnie mowi ze Polskie kobiety to sa jedne z najpiekniejszych! slysze to nieraz od obcokrajowcow w telewizji itd itp ja nie wiem czemu zakladasz takie wątki rózne sa dziewczyny jedna bardzioej dba o siebie druga wogole nastepna chodzi wypindrowana, interesujace sa sztuczne po operacjach plastycznych np amerykanki? te wielkie salcesony i pasztety ktore jedza w fast foodach i nie umiejace o siebie dbac
          moze ty masz jakis uraz? moze zadna interesujaca polka nie zwrocila na Ciebie uwagi i teraz tak odreagowujesz? zastanawia mnie to bardzo ja juz nie bede komentowac jak plec meska czasem wyglada i ubiera sie....
          • waldek1610 Re: Waldek gada głupoty bo boi sie Polek :D 10.08.06, 06:24
            raczej nie zgadlas. Moja zona jest Polka...bardzo ladna Polka tak na
            marginesie :)
    • Gość: marco polo Re: Tak wygladacie Polki :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 20:41
      Większośc Polek ma o sobie zbyt wygórowane mniemanie. Nawet te które wyglądaja
      bardzo nieatrakcyjnie i nieapetycznie myślą o sobie, że są Bóg wie jak pięknymi
      księżniczkami. Efektem tego jest potem to że jest tyle zgorzkniałych panien po
      30-ce, które jednoczesnie udają robiące kariery singielki, którym nie zależy by
      mieć rodzinę.
      • waldek1610 Re: Tak wygladacie Polki :) 10.08.06, 06:26
        Dokladnie, zreszta po co sie obrazac, ze pokazalem zdjecia Polek ktore... nie
        wszystkie sa piekne...
    • Gość: to_ja Re: Tak wygladacie Polki :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 21:33
      czy mógłby ktoś dać jeszcze raz link do zdjęć Waldka.
      agatko!!! Ty podobno wszystkim pomagasz i bardzo duzo linkow podajesz innym.
      Moge lczyć na Twója pomoc???? albo kogos innego????
      • agatka_to_ja Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 21:48
        nie wiem, w ktorym watku sa zdjecia Waldka... to bylo dawno temu
        • figa-z-makiem Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 21:50
          ja nawet nie pamiętam jaki ten watek miał tytuł zeby wpisac w wyszukiwarke i
          kto te zdjęcia zamieścił...
      • Gość: Alojz Re: Tak wygladacie Polki :) IP: *.bel.vectranet.pl / 80.51.227.* 07.08.06, 21:55
        to _ja daruj Sobie i nie zawracaj głowy agatce_to_ja.
        Waldi ma przerośnięty ambit.Może za 20lat z tego wyjdzie.
        Był w Chinach czy innej Japonii i uważa , że to koniec świeta.
        Taraz jest w USA. I to jest Jego świat o stateczny (jego własny koniec świata).
        P.Waldek nie dyskytuje, bo nawet nie wie na czym wymiana zdań polega.
        P.Waldku!Nie będę się chwalił ile cywilizowanych krajów objechałem, te inne
        też, bo wszystko służbowo.
        Proszę zatem przyjąć do wiadomości: POLKI SĄ NAJPIĘKNIEJSZE!!!
        Czy jest Pan to wreszcie zrozumieć.
        Przestań człowieku "robić" świadomie za KMIOTA!
        Polki są b.ładne.
        • figa-z-makiem Re: Tak wygladacie Polki :) 07.08.06, 21:56
          ooooooo mam zdjęcia Waldka!!!!!!!!!!!!

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=520&w=45808809
          • Gość: Alojz Re: Tak wygladacie Polki :) IP: *.bel.vectranet.pl / 80.51.227.* 07.08.06, 22:05
            Czy mam zrozumieć, że p.Waldi jest przystojny???
          • Gość: opiu Re: Tak wygladacie Polki :) IP: *.aster.pl 08.08.06, 11:42
            polki w ostatnich latach bardzo zbrzydły i nie ma co tego faktu ukrywać.a to
            dla tego bo nie mają czasu o siebie zadbać,ciągle pracują,załatwiaja mase spraw
            itp.
          • aashenta Re: Tak wygladacie Polki :) 08.08.06, 11:59
            figa-z-makiem napisała:

> ooooooo mam zdjęcia Waldka!!!!!!!!!!!!
            >
            > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=520&w=45808809

no widzisz super ze znalazlas teraz wszyscy beda szczesliwi;)))
    • elamodela A ja widziałam w tv ;p ;p ;p 07.08.06, 22:02
      A ja widzialam ostatnio w tv dwa amerykanskie reality shows i tam byly same
      brzydkie i grube amerykanki, nieumalowane i ubrane w dresowe bluzy
      rozciągnięte.. A to musi oznaczac ze tam gdzie mieszka Waldi 90% kobiet wyglada
      jak Roseanne i ma wymiary 90-110-100 hahahaha Przecież ja widzialam w tv!!!
      A w Polsce sa ladne, zadbane, szczuple laski i on nam zazdrosci. I my sie
      umiemy bawic jak nikt inny. I pocalujcie mnie w d. jak sie nie zgadzacie.

www.signx.pl/snowboard/fotki/radioBar/radioBar_23.JPG
      www.signx.pl/snowboard/fotki/radioBar/radioBar_1.JPG
      www.signx.pl/snowboard/fotki/radioBar/radioBar_6.JPG
      Wkleiłam sobie zdjęcia przypadkowych rodaków z imprezy. Sorry rodacy:D
      A w ogóle to Waldi nam zazdrości, że mu w Polsce nie wyszło, a my jesteśmy
      zadowoleni i wkurza go to, bo mu nie pasujemy do jego wizji zgorzkniałych
      nieudacznikow i właśnie dlatego tak bredzi. Pfff.
      • elamodela P.s. 07.08.06, 22:28
        A i jeszcze nie zapominajcie:
        www.pubfoto.com/albums/gioxx-comics/difference_european_vs_american_girls.sized.jpg
      • kotek_vel_lol2 Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p 07.08.06, 22:33
        ja mysle, ze on jest zwyklym burakiem po zawodowce, ktory dorwal sie "na
        salony", uwazajac sie za "kogos" ...
        • Gość: Max75 Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 22:44
          no dobra, ale tematem jest wygląd Polek i musze tutaj powiedzieć że w znacznej
          większości są one dość zaniedbane i raczej tęgie a mienią się nie wiem jakimi
          pięknościami
          • kotek_vel_lol2 Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p 07.08.06, 22:46
            chyba nie ma norodu na siwecie, gdzie 100% kobiet to chodzace miss world ...
            • elamodela Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p 07.08.06, 22:54
              No właśnie.
            • Gość: Max75 Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 22:59
              ale mi chodziło o to że mimo braku urody strasznie sie piżą i mają za nie wiem
              jak piękne lale
              częściej powinny patrzeć w lustro albo co....
              • elamodela Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p 07.08.06, 23:02
                Cenią się dziewuszki:D Czy słusznie czy też nie, to już ich sprawa.
                • Gość: Max75 Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 23:05
                  tak się cenią, że zamieniają się w kostuchę a ciągle są same, bo czekają na
                  swojego księcia z bajki, który się nigdy nie zjawi :-)
                  totalna głupota
                  • kotek_vel_lol2 Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p 07.08.06, 23:07
                    to lepiej spojrz na niemki i przstan glupoty gadac ;P
                    • Gość: Max75 Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 23:09
                      niemki przynajmniej zdają sobie sprawę ze swojej przeciętności i nie mają się
                      za wielkie księżniczki jak Polki
                      • kotek_vel_lol2 Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p 07.08.06, 23:10
                        a skad wiesz?
                        mieszkasz w niemczech?
                  • Gość: Max75 Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 23:07
                    to znaczy potem to już nie dziewuszki tylko stare, obwisłe baby :))))
                    • elamodela Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p 07.08.06, 23:16
                      Widać, że masz uraz jakiś. Dała ci jakaś kosza czekając na swego księcia? Nie
                      martw się, spotkasz jeszcze w Polsce niejedną księżniczkę. I to nawet ładną.
                      Nie ta pierwsza i nie ostatnia.
                      • Gość: Max75 Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.06, 20:02
                        nie!!! to ja jej dałem kosza bo była bardzo głupia :-) ..jak większość Polek.
                        Tylko kasa, kasa, kasa....... same robią z siebie sprzedajne kobiety
                        • elamodela Re: A ja widziałam w tv ;p ;p ;p 08.08.06, 21:59
                          To wszystko tłumaczy. Masz uraz. Rozumiem Cie. Ja też jednego czasu myślałam,
                          ze wszyscy faceci są tacy sami..
          • laurka2005 I znowu rację ma Waldek .... 07.08.06, 22:55
            Waldek po raz kolejny miał rację - te zdjęcia kobiet to taki typowy przekrój -
            tak wyglądają polki, a kłócenie się z Waldkiem nic nie zmieni - żyjemy w takim
            smutnym kraju i to widać, jak się patrzy na tych ludzi...

• agatka_to_ja Re: I znowu rację ma Waldek .... 07.08.06, 22:59
              laurka, jestli ty jestes brzydka - wspolczuje...

ale wiele Polek jest pieknych.. a WAldek tego nie rozumie....

a jak chcesz poderwac WAldiego - to nie wazelinuj mu na forum, tylko napisz do
              niego list milosny... :)
              • laurka2005 Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:06
                Więc czytam kolesia, bo pisze sensownie i obrazoburczo - nie boji się mówić
                głosno co sądzi o wielu sprawach.
                Chyba nie ma dla niego tematów tabu...

A do tego świetnie broni swojego zdania i nie daje się prowokować.

Listu miłosnego nie mam potrzeby pisac - ale czytanie jego postów jak
                najbardziej tak.

• agatka_to_ja Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:10
                  laurka2005 napisała:

> A do tego świetnie broni swojego zdania i nie daje się prowokować.

Broni swoje zdania???????????? czym?????????? brakiem argumentów????????
                  pokretnymi odpowiedziami? brakiem odpowiedzi???????????????????

nie daje sie prowokowac??????????? to ciekawe.... bo mnie nieraz wyzywał od
                  idiotek..., a innych od gowniar i malolat...

hahaha... Waldi rano z radosci, ze ma fanke - ochlapie monitor :)
                  • elamodela Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:18
                    Ta fanka ma identyczny styl pisania jak Waldi i albo się nim zachłystnęła jak
                    on hameryką, albo jest to on sam.
                    • kotek_vel_lol2 Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:20
                      to nie on, tylko jakies dziecko :)
                      • elamodela Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:24
                        Ale nawet pisze tak jak on. Identycznie. Tylko szkoda, że nie zaczyna w stylu
                        amerykańskich pocztówek:

agatka,
                        bla bla bla

On zresztą też jest duże dziecko;))
                        • kotek_vel_lol2 Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:25
                          a z ta laurka kiedys gadalem a propos czegos tam ...
                          mloda i glupia ;)
                          • kotek_vel_lol2 Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:28
                            cos w stylu tej "anew" czy jak jej tam ...
                          • elamodela Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:29
                            I uległa na wpływy takich "nauczycieli"..? Taak, Waldi mógłby ją dużo w takim
                            razie nauczyć, heh;)
                            • kotek_vel_lol2 Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:31
                              ona ma poprostu otwarty umysl ...
                              chlonie wszsytko jak gabka ...
                              moze z nim spala? kto wie !
                              • elamodela Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:33
                                Jak gąbka powiadasz.. Dobrze, że ja tak nie mam, hehe:)))
                                • kotek_vel_lol2 Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:37
                                  czy laurka jest pierwsza wielbicilka waldiego?
                                  ja nikogo innego sobie nie przypominam ...
                                  • elamodela Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:55
                                    No ja w sumie też nie. Ale ktoś go na "prezydenta" wybrał..
                                    • kotek_vel_lol2 Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 07.08.06, 23:55
                                      ja mam czyste sumienie ...
                                      nie bylem jeszcze wtedy zalogowany ...
                                      • figa-z-makiem Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 08.08.06, 00:05
                                        mnie się najbardziej podobaja porównania Waldka...
                                        hahahaha jeszcze teraz chce mi sie smiac jak sobie o billu gates'ie pomyslę :)
                                        • elamodela Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 08.08.06, 00:15
                                          Hehehe, no jak my możemy w ogóle kwestionować jego look..
                                          A kiedyś napisał tak: nie wszyscy murznyi są jednakowi i nie wszyscy biali są
                                          jednakowi, a parę linijek na dole napisał: Tobie się wydaje, że Polacy to są
                                          różni jeden od drugiego.. :D :D :D Czujecie?
                                          Albo tak: to tak jakbyś oskarżała wszystkich Muzułmanów za 11 września. A potem
                                          na podstawie jednego zdjęcia z mundialu osądził wszystkie rodaczki. Heh. On
                                          nigdy nie widzi co on gada, a co robi.
                                          • figa-z-makiem Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 08.08.06, 00:21
                                            hahahahah... no to też było dobre. Sam się gubi w tym co pisze. Ale ten waldek
                                            ma jakąs magiczną moc chyba. Co jak co, ale zawsze jak załozy wątek to ma on
                                            ogromną popularność :)
                                            • elamodela Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 08.08.06, 00:34
                                              No bo trudno się z nim nie kłócić. Zauważ, że te wątki podbijają najczęściej te
                                              same osoby: agatka, ja, inni mądrzy ludzie. A Waldka nic tak nie irytuje jak
                                              mądre kobiety.. A nas nic tak nie irytuje jak męskie-szowinistyczne i w dodatku
                                              anty-polskie..
                                              • kotek_vel_lol2 Re: Waldek mówi prawdę a ona w oczy kole --- 08.08.06, 00:37
                                                skromna jestes ...