Dodaj do ulubionych

Kobiety jesteście obrzydliwe !!

14.10.06, 10:16
Byle łachudra, ciosany typek, może być stary, obmierzły albo tępy jak pień.
Byleby tylko DUUUUŻO KASY miał to już mu wskakujecie do łóżka, a nawet
bierzecie go za męża. Sprzedajne istoty - jesteście najlepsze w jednym: W
NAJSTARSZYM ZAWODZIE ŚWIATA.
Obserwuj wątek
      • marek802 Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 14.10.06, 10:33
        może jakieś przykłady gdzie mężczyzna idzie z kobietą za kasę
        ja podaję przykłady kobiet: Lipnicka ze swoim staruchem, nowa laska - już
        niebawem żona kwadratowego Michalczewskiego, laska (już niebawem żona)bliźniaka
        z M jak miłość - przyznacie kobiety że jako mężczyzna to jest on "0" - taka
        kaszka manna
          • marek802 Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 14.10.06, 10:47
            forum nie jest po to by się obrażać, natomiast faktem jest, że ostatnimi laty z
            Polkami stało się coś okropnego: pęd do pieniędzy bez zapracowania na nie
            spowodował odrzucenie jakichkolwiek oporów moralnych i zwykłego poczucia
            estetyki. Dziś dla większości Polek liczą się wyłącznie łatwe pieniądze. To
            śmieszne że w kraju niby katolickim jest taka demoralizacja kobiet. Efektem
            takiego postępowania jest rosnąca liczba tzw. singli - główniee z tego powodu,
            że kobiety do późnej starości szukają swojego księcia z bajki z grubym
            portfelem. Powiem krótko: dziewczyny!! bogatych jest niewielu. Starczy tylko
            dla najpiękniejszych lasek, a tych jest bardzo niewiele. Wiekszość niech na to
            nie liczy. Rozejrzyjcie się wokół jest tylu porządnych facetów choć nie
            bogatych. W przeciwnym wypadku będziecie albo zawsze same, albo będziecie
            zabawką w łóżku cwaniaków. Wasze matki wybierały mądrzej....
              • Gość: Agnieszka22 Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! IP: *.centertel.pl 07.11.06, 20:39
                Szczerze to masz racje.Niestety ale duzo dziewczn zwraca uwage na to czy facet
                ma kase.Czy to mlody czy stary...Ale zapewniam Cie ze sa jeszcze normalne
                dziewczyny.Te co patrza na portwel to zazwyczaj sa z biednego domu i chca sobie
                lepiej ulozyc zycie niz ich matki... Ale i mam zastrzezenia do facetow.Niestety
                takie sa realia.Wy tez patrzycie na portwele.Ja mam z tym problem...Moim
                rodzicom ulozylo sie wszystko w zyciu i maja troche pieniedzy.Jak spotykam sie
                z jakims chlopakiem to zawsze mam dylemat-zastanawiam sie czy patrzy on na mnie
                czy na pieniadze.Niestety nadal jestem sama.Mimo ze nie narzekam na brak
                powodzenia to zawsze jest ta mysl w glowie... Niestety takie zycie...zapewniam
                Cie ze i faceci zwracaja ogromna uwage na to:( a wiec jestesmy siebie warci...
                Pozdrawiam
            • fajnaret Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 03.01.07, 19:06
              marek802 napisał:

> forum nie jest po to by się obrażać, natomiast faktem jest, że ostatnimi laty
              z
              >
              > Polkami stało się coś okropnego: pęd do pieniędzy bez zapracowania na nie
              > spowodował odrzucenie jakichkolwiek oporów moralnych i zwykłego poczucia
              > estetyki. Dziś dla większości Polek liczą się wyłącznie łatwe pieniądze. To
              > śmieszne że w kraju niby katolickim jest taka demoralizacja kobiet. Efektem
              > takiego postępowania jest rosnąca liczba tzw. singli - główniee z tego
              powodu,
              > że kobiety do późnej starości szukają swojego księcia z bajki z grubym
              > portfelem. Powiem krótko: dziewczyny!! bogatych jest niewielu. Starczy tylko
              > dla najpiękniejszych lasek, a tych jest bardzo niewiele. Wiekszość niech na
              to
              > nie liczy. Rozejrzyjcie się wokół jest tylu porządnych facetów choć nie
              > bogatych. W przeciwnym wypadku będziecie albo zawsze same, albo będziecie
              > zabawką w łóżku cwaniaków. Wasze matki wybierały mądrzej....

To będa w Polsce legalizowac Haremy
        • Gość: szmeks Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! IP: 87.204.65.* 14.10.06, 15:01
          twoje myslenie jest dla mnie strasznie proste skad wiesz ze te pary sie nie
          kochaja???poza tym lipnicka miala pieniadze i kariere juz przed poznaniem
          portera.a jezeli myslisz w takim kierunku to faceci sa dokaldnie tacy sami
          np.tomasz kamel ktory zwiazal sie z milionerka....a tak na marginesie niezly z
          ciebie debil
    • dania_86 Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 14.10.06, 11:07
      z pewnościa jakas kobitka rzuciała cie dla kasiastego gościa ichcesz się
      dowartościowac na forum
      nie ładnie :P
      nie wrzucaj wszystkich do jednego wora to raz
      a dwa może niektóre takie przypadki połączyła prawdziwa miłość ??
      żadne z nas tego nie wie więc gó*wno nam do oceniania!
      tyle!
    • meg262 Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 14.10.06, 13:20
      Jestem kobietą ale niestety muszę Ci przyznać rację...bardzo dużo kobiet się
      teraz sprzedaje...ale smutne, lub śmieszne jest też to, że faceci albo nie chca
      tego widzieć albo naprawdę nie widzą kiedy kobieta jest z nim tylko dla
      materialnych korzyści...
      Mam faceta, któremu na poczatku naszej znajomości wcale sie nie powodziło,ale od
      pewnego czasu może sobie pozwolić na wszysto-nwy samochód, laptop, itd.. i
      zauwazyłam, ze coraz częsciej laski na niego leca-douo cześciej niż
      wcześniej...smutne..
      Ale mam radę dla facetów-testujcie kobiety-to bardzo proste a skuteczne...
      • meg262 Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 14.10.06, 14:25
        kto tu powiedział,ze wszystkie...? nie wszystkie, ale dużo ...za dużo. Nic nie pozostaje facetom, tylko myśleć ze kobiety to szmaty...ale zasłużyły sobie na tą opinię...wystarczy wejsć na internet, poczytac ogłoszenia, zobaczeć, ze żaden stary, obleśny ,ale bogaty facet nigdy nie jest sam. Zawsze się znajdzie jakaś..., która dla kasy go "pokocha"....
    • krokiecica Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 14.10.06, 15:07
      Tiaaa.... wszystkie kobiety lecą na kasę nawet tych paskudnych facetów...., a
      wszyscy faceci tylko czekają, aby przelecieć wszystko co się rusza <niektórzy
      nie stawiają sobie takich ograniczeń>....

heh.... pozytywne myślenie czasem nie boli. Czasem warto komuś zaufać, i nie
      wrzucać wszystkich napotkanych ludzi do jednego worka. Przyklejanie
      standardowych etykietek boli.
      Nie wszyscy są tacy...
        • aniiatka Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 14.10.06, 17:04
          Niestety, ale taka jest prawda, wiadomą jest rzeczą że nie wszystkie kobiety
          mają za priorytet znalezienie nadzianego gościa który zapewni im zycie na
          poziomie, ale jednak nieustannie czyta się o sponsoringu, widzi na ulicach
          starszych panów z mlodymi dziewczynami, czy jakies prymitywne dziewuchy idace
          pod raczke z dresem ktory kupuje im kosmtyki z wyzszych półek. Mnie te widoki
          brzydza i nie moge za bardzo zrozumieć jak można sie tak poniżać. Ale nie ma co
          ukrywać, że coraz wiecej kobiet/dziewczyn przestaje sie szanowac i stad wnioski
          autora watku. Jednak nie przytaczalabym przykladow naszych "gwiazd" bo to
          srodowisko to ma tak we lbach poprzewracane ze nie ma co odrazu pisac ze ta z
          tym dla kasy, bo tak na prawde oni wszyscy maja kase wiec po co takie gadanie.
      • Gość: Olka Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! IP: 80.54.169.* 23.10.06, 08:35

Odpowiadasz na :

krokiecica napisała:
        > wszyscy faceci tylko czekają, aby przelecieć wszystko co się rusza <niektór
        > zy
        > nie stawiają sobie takich ograniczeń>....

Wiesz dlaczego to robia,bo maja kontakty tylko z takimi ktore chetnie rozkładaja
        nogi byle komu.Szanujaca kobieta nie pozwoli sie takiemu zaciągnąc do łożka.
        Gdyby nie było podazy nie byłoby popytu.Prawda jest taka ze kobiety od dawien
        dawna przestały sie szanowac,dziewictwo jest czyms smiesznym wiec takie
        dziewczyny wstydza sie nawet przyznawac kolezankom bo sa wysmiewane ze ich nikt
        nie chce. Sa tez takie ktore lubia i uprawiaja seks nawet naraz z dwoma
        facetami,te rzeczy czyta sie na forach i to zadna nie robi z tego
        tajemnicy.Dziwka to nie zawod to charakter.Myśle że tych z dobrego domu jest
        niestety niewiele i faceci maja racje ze traktuja kobiety jak towar,szkoda tylko
        tych perełek ktore nie maja nic wspolnego z tym moralnym marginesem.
    • aniiatka Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 14.10.06, 17:21
      A pozatym to jest kwestia wychowania, przekazania jakis wartosci. Jesli jakas
      dziewczyna wychowuje sie w środowisku powiedzmy marginesu to ma diwe drogi,
      albo nauka, ciezka praca i osiagniecie czegos, albo szukanie frajera, dawanie
      dupy. I teraz coraz czesciej mamy do czynienia z ta druga opcja, szybsza,
      latwiejsza, mniej zachodu i jakze popularna. Tak samo jak studentki tlumacza
      sponsoring koniecznoscia zarobienia na studia. No gowno prawda jak mozna w ten
      sposob wogole rozumowac. To jest kwestia mentalnosci, lenistwa, a moralnosc,
      honor, szacunek do siebie, sumienie...to juz dzisiaj mało istotna kwestia bo
      jakże niewygodna. Dlatego nie wrzucaj kochany wszytskich kobiet do jednego
      worka, bo mamy dwie skrajności, jedna bedzie ciezko pracowala, ksztalcila sie i
      zarabiala na siebie, a druga owszem pojdzie moze i na studia, moze i zdobedzie
      wyksztalcenie ale za co? za swoja dupe.
    • Gość: kobietka Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! IP: *.CNet2.Gawex.PL 14.10.06, 17:25
      Jak zwykle atakuje sie najpierw kobiety,takie kobiety zawsze byly,sa i beda.Ja
      tego nie popieram,nigdy nie bylam z kims dla pieniedzy i nie bede,ale takze
      takich kobiet nie potepiam,bo one mi krzywdy tym nie robia.To jest ich
      zycie,Jak myslicie one sa szczesliwe?Watpie.To jest ich sprawa.A faceci ktorzy
      sa z takimi kobietami myslicie, ze az tak sie tym przejmuja?Ja osobiscie sadze
      ze rzadkosc,przeciez im chodzi tylko o wyglad kobiety.Daja im pieniadze zeby
      wygladala atrakcyjnie. Chca miec ladna kobiete a przeciez bardzo trudno jest
      znalezc taka kobiete dla malo atrakcyjnego ,straego mezczyzny.Tak jest im
      poprostu wygodniej.
      • meg262 Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 14.10.06, 21:53
        Jezu...no nie każda...ale niestety wszędzie się pałętają takie ogladające się w szybach wystawowych i za co lepszymi autami szukając frajera,który im zapłaci za tipsy....aż niedobrze się robi...kobieta powinna mieć swój honor...
    • bamm86 Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 15.10.06, 10:46
      nie klasyfikuj kazdej do tegio typu....my kobiety mozemy mowic o was facetach
      tez ze jestescie swianiami i wystarczy ze sobaczycie jakas wylansowana laske a
      sie sliniie i jakby nadarzyla sie okazja to zaraz byscie zdradzili bo przeciez
      nie wypada odrzucic takiego towaru :/
    • Gość: czarna mamba Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.06, 22:17
      Nie wszystkie kobiety takie sa, to wszystko zależy od wychowania. Ja jestem z
      mezczyzna który ma wszystko wille, BMW , basen w domu, marmur na podlogach itp
      ale nie jestem z nim z tego wzgledu, juz od pierwszego spotkania widzialam jaki
      jest jego status, ale nie od poczatku z nim bylam , nie zalezalo mi na jego
      majatku i nie chcialam z nim byc od poczatku bo nie jestem kobieta ktora leci na
      kase, zdobywal mnie przez rok, dopiero po roku z nim bylam i jestem z nim teraz
      juz 5 lat i zamierzamy sie pobrac, i po zareczynach mu powiedzialam ze nie chce
      jego majatku ktorego sam sie dorobil i sporzadzimy intercyze, on chce sie ze mna
      dzielic calym swoim majatkiem ale ja nie chce i chyba ta intercyza potwierdzam
      fakt ze mi na jego pieniadzach nie zalezy a na jego milosci bo jestem wspanialym
      czlowiekiem i nie jest wcale zakochany w swoich pieniadzach. Wiec naprawde
      wszystko zalezy od wychowania , jakie kobieta i mezczyzna maja wartosci i czym
      sie kieruja w zyciu, ja postawilam na milosc , pieniadze nie beda decydowaly czy
      bede szczesliwa czy nie.
    • ona19851 akurat:P 15.10.06, 23:27
      Obrażasz nas :(
      Owszem, jest sporo panienek nastawionych na łatwą kasę, ale nie wszystkie !
      Ja rzuciłam obrzyliwie bogatego faceta (w moim wieku, nie jakiegoś emeryta), bo
      Go nie kochałam.
      I wcale nie żałowałam pieniędzy, luksusu.
      Życie ma się tylko jedno:D
      I co ??
      Można??
      A w odniesieniu do innej Twojej wypowiedzi->
      Facet Lipnickiej jest troszkę sfatygowany, ale np. dziewczyna Mroczka jest
      bardzo bogata i raczej nie chodzi z Nim dla kasy.
      Wiem, bo znam Jej rodzinę.
    • Gość: anonimowo Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 01:48
      No jeśli jest stary i obleśny to nie, nigdy. A tępy bardzo często oznacza
      biedny, więc się za dużo tępych i bogatych nie znajdzie. Ale jeżeli ma kasę i
      jest w miarę, to czemu nie? Przecież tak zawsze było i tak zawsze będzie. Kiedyś
      przyjdą dzieci i trzeba im przyszłość zapewnić i dobry start w tym brutalnym
      świecie. A pieniądze w tym mocno pomagają. Poza tym bogaty najczęściej jest też
      zaradny, a więc i dzieci mają dużą szansę być takie. Zawsze lepszy facet mądry,
      przystojny i bogaty niż głupi, brzydki i biedny. Zasobność również należy do
      oceny atrakcyjności, chociaż zawsze znajdą się takie, które powiedzą wprost
      przeciwnie, to nie ja, ja na to nigdy nie patrzę. Po prostu tak już jest, zawsze
      kierujemy się świadomie bądź nieświadomie dobrem naszych przyszłych potomków, bo
      tylko oni po nas zostaną.
    • Gość: rubi Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! IP: *.acn.waw.pl 16.10.06, 12:15
      odbilo ci?faceci tez tak czasami robia!nie mozna tak uogolniac,to zalezy od
      czlowieka!jest wiele dziewcyzn,w tym ja ktore by nigdy nie polecialy na kase i
      to jeszcze na jakiegos starego dziadka.pewnie tak napisales,bo moze miales
      doswiadczenia z taka kobieta o jakich piszesz.ale nie obrazaj porzadnych ludzi!!!!
    • sweet_fantasy Re: Kobiety jesteście obrzydliwe !! 22.10.06, 22:55
      taki madry jestes bo tu mozesz byc anonimowy... poza tym jestes tak
      ograniczony, ze az mi cie zal, myslisz stereotypowo, oceniasz wszystkie jedna
      miarka... i wiesz co mysle, ze ktoras zostawila cie dla kogos bogatszego i na
      forum leczysz kompleksy. Czekamy na przeprosiny.
    • libertine21 GOŃ SIE 27.10.06, 13:44
      jasnowidz sie znalazł na forum na dodatek niedowartosciowany w zyciu uuu tak
      nam przykro zapisz sie do zakonu tam takich potrzebuja :-D
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka