Dodaj do ulubionych

Dluzej juz nie wytrzymam...

19.10.06, 18:05
Co zrobic zeby byla dziewczyna powrocila? Ma nowego chlopaka od prawie 2
miesiecy... Rozstalismy sie za wspolna decyzja, po 2 miesiacach ona znalazla
sobie nowego... Chcialem wszystko naprawic, ale ona twierdzi, ze go kocha i
ze chce z nim byc ;-/ W miedzyczasie zdayzla mi narobic nadziei, m.in.
napisala mi tydzien temu, ze za mna teskni coraz bardziej z kazdym dniem, ze
teskni za nami, ze chcialaby sie do mnie przytulic... A na drugi dzien jak
mlotem w leb, juz twierdzi, ze go kocha... Bo spotkala sie z nim i
wystarczylo jej, zeby go zobaczyc i juz koniec :-(
Obserwuj wątek
    • Gość: kamilka123 Re: Dluzej juz nie wytrzymam... IP: *.chello.pl 19.10.06, 18:12
      hm. jak to samo przeżywałam dwa lata temu - wpólna decyzja o rozstaniu, dwa
      miesięcae się nie widzielismy,ale kochałam go jak jasna cholera. robiłam
      wszystko by go odzyskać. a okazało się,że po tym czasie on już był z inną.
      wtedy przez rok tkwiłam w klinicznej depresji,ale dziś cieszę sie z takiego
      obrotu sprawy - gdybym nadal była z nim nigdy bym nie doszła do takiej pozycji i
      zadowolenia z życia.
      to brutalne, ale szkoda czasu. olać taką niestałą panienkę.taka jest prawda.
      trzymaj się i nie szalej,chłopie:)
      • hakk Re: Dluzej juz nie wytrzymam... 19.10.06, 18:19
        Moze ze mna nie jest tak zle, ale nie moge sobie wybaczyc, ze to sie tak
        potoczylo! Wiem, ze gdybysmy wtedy nie zerwali ze soba to wszystko nadal byloby
        zle i dalej by sie to ciagnelo. Potrzebowalem przerwy, ale ona sobie znalazla
        kogo innego ;-( Przez 2 gdzie stygodnie mnie olewala, z czasem wszytsko sie
        ocieplalo, jakies pojedyncze slowa miedzy nami, zdania, pozniej zaczelismy ze
        soba gadac, zartowac, wszystko bylo tak dobrze, ze ona zaczela az tesknic.
        Pytala sie mnie dlaczego ja jestem taki kochany... gdyby wtedy sie z nim nie
        spotkala... Ale jedno spotkanie wszystko popsulo i stwierdzila, ze jego kocha,
        malo tego - na tamtym spotkaniu malo co nie zostala rozdziewiczona :-(((
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka