Dodaj do ulubionych

Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?]

16.11.06, 16:41
Wczoraj z kumpela sie natknelysmy w necie an promocje nowego filmu Kult z Cagem i sie zaczelysmy zastanawiac co babki w nim widza. Smiesznie wygalda z tym z tym swoim wzrokiem wiecznie zdziwionym. Widzialysmy trailer filmu i musze przyznac ze fajnie wyglada w mundurze policjanta, chociaz nie tak jak z wąsami jak w World Trade Center heh.
Pewnie lubi policjantow grac LOL. Co myslicie o nim?
Obserwuj wątek
    • Gość: geo Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.06, 16:54
      Wiecie, z aktorami jest tak samo jak z innymi sławnymi i popularnymi ludzmi.
      Jeden dzień ze stylistą, wizażystą i innymi specami od wizerunku i mamy super
      faceta/babkę. Czasem przyglądam się ludziom w tramwajach i autobusach i sobie
      ich "przerabiam" ( skrzywienie zawodowe) i dochodzę do wniosku, że z prawie
      każdego człowieka można zrobic gwiazdę. Myślę, że realnie NC jest bardzo
      przeciętnym facetem.
    • misscraft Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] 16.11.06, 19:49
      Zależy w jakim filmie- mnie się podobał w Mieście Aniołów i Locie Skazańców
      lubie filmy, w których jest taki spokojny, zrównoważony, a jednocześnie twardy i
      męski. Nie podoba mi się kiedy gra jakiś żałosnych gości jak w Oczach Węża czy w
      filmie w którym grał faceta, któremu się wydaje, ze zmienia się w wampira.
    • zbuntowany_aniol2 Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] 16.11.06, 23:22
      ujdzie w tloku:)
    • sigridia Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] 17.11.06, 09:23
      Fakt, wyglądał fajnie w Dzikości serca na przyklad. Teraz sie postarzal i troche chyb ajakby wyblakl . Ale i tak pelno go na ekranie.Ciekawe czy jakeis dlugi musi splacac heh, bo dal sobie nawet te wasy dokleic LOL
      Ale na filmik sie chyba i tak rpzejde, bo lubie taki klimat z dreszczykiem.Przynajmniej na plakatach fajnie to wyglada.
    • agatka_to_ja Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] 17.11.06, 09:45
      fajny facet :)
      podobaja mi sie jego oczy
      • pupciulka Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] 17.11.06, 13:58
        fajny jako aktor, aczkolwiek, tak jak agatce, podobają mi się w nim tylko oczy,
        ten jego wzrok... :)
    • ciarna_87 Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] 17.11.06, 19:39
      Ja przepadam za nim po filmie "Miasto Aniołów"
      • Gość: ja Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.06, 19:51
        a ja po "60 sekund" :D
        • Gość: Ewelina Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] IP: 85.219.140.* 17.11.06, 21:54
          Ja też golubię w każdej z ról. No i podoba mi się.
    • krokiecica Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] 17.11.06, 21:59
      Nie budzi we mnie żadnych emocji....
      • Gość: PLN Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.06, 23:31
        nie przeszkadza Wam, że jest łysy ?
        • zbuntowany_aniol2 Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] 18.11.06, 06:41
          nie..masz cos do lysych?
          • Gość: PLN Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.06, 15:43
            przeciwnie :)
    • karotka1982 Re: Nicolas Cage-oblecha czy fajny facet?] 18.11.06, 18:57
      Jako aktor jest swietny, a co do wygladu to zalezy kiedy, ale raczej nie w moim
      typie, ja np. przepadam na Christianem Balem ;)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka