Dodaj do ulubionych

Co myślicie o dziewicach???

IP: *.tkb.net.pl 28.08.03, 20:30
Mam prawie 21 lat i chłopaka. Chcialabym zacząc sie z nim kochać, ale boję
się, jak on zareaguje na wieść, ze jeszcze tego nie robilam, a mam przeciez
21 lat. Moja kolezanka twierdzi, ze to facetow kreci, bo czuja sie
wyroznieni.Prawda to???
Obserwuj wątek
    • raszefka Dziewice są cool :D 28.08.03, 21:16
      Gość portalu: Kama napisał(a):

jeszcze tego nie robilam, a mam przeciez
      > 21 lat.

Powinnaś się wystawić w muzeum ;)))))))

Tylko się nie obraź czasem :)
      --
      "A ja chcę tu byyyć,
      Nie przychodzę z nieeeba!"
      ;)))
      • Gość: ewi Re: Dziewice są cool :D IP: *.k3.net.pl / 192.168.2.* 29.08.03, 09:49
        Kama...ja też mam 21 lat i mam chłopaka w tym samym wieku, jesteśmy razem ponad
        2 lata i też jeszcze nie kochaliśmy się ani on ani ja. Nie żebyśmy tego nie
        pragneli, wolimy oboje poczekać z tak ważnym dniem dla nas obojga. To cudowne
        uczucie gdy robisz coś z chłopakiem który nigdy tego nie robił ... tak jak ty:))
        • Gość: pokrybala Re: Dziewice są cool :D IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.08.03, 11:45
          Gość portalu: ewi napisał(a):

> Kama...ja też mam 21 lat i mam chłopaka w tym samym wieku, jesteśmy razem
          ponad
          >
          > 2 lata i też jeszcze nie kochaliśmy się ani on ani ja. Nie żebyśmy tego nie
          > pragneli, wolimy oboje poczekać z tak ważnym dniem dla nas obojga. To cudowne
          > uczucie gdy robisz coś z chłopakiem który nigdy tego nie robił ... tak jak
          ty:)
          > )
          Kurcze, tego to zupełnie nie rozumiem. Po co sie katujecie? A jezeli sie okaże,
          ze on jestimpotent, to masz 2 lata do tyłu. Zreszta to wasze najpiekniejsze
          lata, kochacie się... To jest niezdrowe
      • Gość: Bibi Re: Co myślicie o dziewicach??? IP: 62.233.186.* 29.08.03, 11:28
        co prawda jestem dwa lata młodsza, ale szczerze mówiąc trochę mi głupio, ze
        już 13-latki to robia, a ja jeszcze nie...ale w sumie ostatnio stwierdziłam,
        ze to nie jest takie straszne być dziewicą, chociaz Ci, których poznaje
        strasznie sie dziwią, ze jeszcze tego nie robiłam...aktualnie mam chłopaka,
        który ma 25 lat i wiem, ze chce to ze mną zrobić, ale ja własnie pragne, zeby
        nie chciał tylko zaspokoić siebie, ale tez żeby poczuł, ze jest to dla mnie
        cos wyjątkowego, dlatego jeszcze zwlekam
        • mike_mike Re: Co myślicie o dziewicach??? 29.08.03, 12:34
          Gość portalu: Bibi napisał(a):

> co prawda jestem dwa lata młodsza, ale szczerze mówiąc trochę mi głupio, ze
          > już 13-latki to robia, a ja jeszcze nie...ale w sumie ostatnio stwierdziłam,
          > ze to nie jest takie straszne być dziewicą, chociaz Ci, których poznaje
          > strasznie sie dziwią, ze jeszcze tego nie robiłam...aktualnie mam chłopaka,
          > który ma 25 lat i wiem, ze chce to ze mną zrobić, ale ja własnie pragne, zeby
          > nie chciał tylko zaspokoić siebie, ale tez żeby poczuł, ze jest to dla mnie
          > cos wyjątkowego, dlatego jeszcze zwlekam

W sumie im dłużej będziesz zwlekać, on tymbardziej będzie myślał o zaspokojeniu
          siebie. Jeżeli od razu tylko o tym myśli, to może nie jest najlepszym na
          pierwszy raz...
          • Gość: gwen Re: Co myślicie o dziewicach??? IP: *.visp.energis.pl 29.08.03, 17:46
            No tak ja mam 24 lata i jeszcze rok temu bylam dziewica:( zrobilam to z
            chlopakiem ktorego dosyc dlugo znalam, oczywiscie on nie dowiedzial sie ze jest
            moim pierwszym, krotko mowiac wykorzystalam go do osianiecia szczytnego celu:
            rozdziewiczenia:) teraz spotykam sie z chlopakiem ktory jest moim drugim i w
            łózku jest cudownie choc za wielkiego doswiadczenia nie mialam...
            teraz juz sie nie mysli o cnocie jak nascie lat temu... do boju!!
            pozdrowionka....
        • Gość: Bibi Re: Co myślicie o dziewicach??? IP: 62.233.186.* 29.08.03, 18:06
          podobno bycie dziewica jest aktualnie modne...ale nie wszystkich chłopaków to
          rajcuje i nie wszyscy myśla o tym jak o zaszczycie--z tego co mówią moi
          kumple, bo faceci szczególnie młodzi chcą sami się nauczyć nie wazne, czy z
          dziewica, czy nie...a w sumie dziewica stwarza problem, bo zanim osiagną cel
          musza poczekac az ona wreszcie sie odważy
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka