Dodaj do ulubionych

Kursy kosmetyczne -co daja tak naprawde ?

IP: *.dip.t-dialin.net 18.09.03, 23:27
Obserwuj wątek
    • Gość: anusia Re: Kursy kosmetyczne -co daja tak naprawde ? IP: *.kleosin.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 23:35
      czesc, ucze sie w szkole kosmetycznej i tam powiedzieli mi ze po takim kursie
      kosmetycznym<nie szkole> mozesz miec wlasny gabinet, ale.... nie mozesz sie
      szkolic, jesli na przyklad bedziesz uzywac w gabinecie kosmetykow jakiejs
      jednej firmy to oni<z tej firmy> robia szkolenia zeby dobrze stosowac te
      kosmetyki, ale ejsli nie skonczylas szkoły kosmetycznej i nei jestes conajmniej
      Technikiem usług kosmetycznych to nie mozesz sie szkolic, i bedziesz stala w
      martwym punkcie:/ Ale jesli cgcesz pojsc na taki kurs dla wlasnej potrzeby to
      na pewno Ci sie przyda!!!Poznasz rozne kosmetyki, bedziesz wiedziala jak co sie
      robi:)Pozdrawiam, jak chcesz wiedziec cos wiecej to pisz na forum, a ja
      odpisze:)
      pozdrawiam,pa
    • Gość: Grün Re: Kursy kosmetyczne -co daja tak naprawde ? IP: *.dip.t-dialin.net 18.09.03, 23:41
      Poradzcie mi cos ok? nie mam pojecia czy dobrze bym zrobila robiac taki kurs.
      to trwa 2,5 miesiaca .cena nie jest mala , kosztuje to 2500 zl. (w Olsztynie)
      nie mam pojecia czy takie kursy dobrze przygotowuja ludzi .Aha dowiedzialam
      sie , ale nie wiem czy to prawda, ze jesli po pol roku od zakonczenia kursu nie
      otworze wlasnej dzialnosci lub nie zaczne pracowac w zawodzie to kurs przepada
      ( tak jak bym go nigdy nie robila). Dziewczyny prosze poradzcie mi , moze
      ktoras z was robila taki kurs , i co z niego wyniosla ?Taki kurs to fajna
      sprawa , czy raczej strata czasu i kasy ?
    • Gość: Joanna Re: Kursy kosmetyczne -co daja tak naprawde ? IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.03, 21:53
      Witam dziewczyny, jestem kosmetyczką po dyplomie u p. Anielii Goc w Poznaniu i
      w zawodzie pracuję już ponad 5 lat. Miałam szczęście, że po szkole trafiłam do
      fantastycznego gabinetu w Toruniu, gdzie szlify trwały dwa lata. Od ponad dwóch
      lat pracuję w gabinecie, który "rozkręciłam własnoręcznie", mimo, iż nie jestem
      właścicielką, i mam ogromną satysfakcję z mojej pracy pod każdym względem. Z
      perspektywy czasu wiem jedno: szkoła kosmetyczna daje najwyżej 10% wiedzy,
      reszty warto się uczyć od zawodowców, szukać dobrych gabinetów, jeśli chcemy w
      tym zawodzie osiągnąć jakiś poziom. Już jest ogromna konkurencja, choć rynek
      jeszcze się nie nasycił. Moja opinia: kursy są dla kosmetyczek po dyplomie i
      mają dokształcać, a kursy kosmetyczne, których mnóstwo w ogłoszeniach, to
      wyciąganie kasy przez , bez urazy, koleżanki kosmetyczki, które chcą dorobić.
      Nie potępiam, ale nie polecam. Policealne studium kosmetyczne, w dobie
      powstających szkół wyższych ( nota bebe: zasadność ich działania to kolejny
      temat do dyskusji) to elementarz. Pozdrawiam serdecznie, dla mających ochotę na
      branżowe pogawędki podaję adres: jojank2001@poczta.onet.pl
    • olgax7 Re: Kursy kosmetyczne -co daja tak naprawde ? 21.05.18, 13:29
      Ja od zawsze chciałam robić piękne paznokcie hybrydowe, aż się w końcu zawzięłam i poszłam na kurs kosmetyczny. Przez 2 dni intensywnie się uczyłyśmy, dostałam mnóstwo rad i wskazówek, bardzo dużo mi to dało. Pracuję teraz w salonie kosmetycznym, ale planuję założyć własny biznes :) a zaczęło się od jednego kursu :D ja korzystałam z kursów i rad z tej strony tawerna-portowa.pl/wyglad/gdy-chcesz-zostac-kosmetyczka/ i polecam, wszystko dokładnie opisane :)
      • olziik Re: Kursy kosmetyczne -co daja tak naprawde ? 31.05.20, 22:06
        Ja mogę polecić szkolenia z makijazu permanentnego, to dziś bardzo popularne. Jeśli chodzi o nauczenie się profesjonalnego makijazu permanentnego to polecam Akademię Nouveau Contour . Od samego początku szkolenia u nich robię. Super trenerki , konkretnie wiedze przekazują a i pokazują autorskie techniki. Tak nie uczą nigdzie indziej uwierzcie mi bo mam troszkę szkoleń za sobą. www.nouveaucontour.compl/trenerzy
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka