Dodaj do ulubionych

wytrysk opozniony

12.09.08, 12:44
mam problem z moim chlopakiem..kiedy kochamy sie bardzo trudno osiagnac mu
orgazm.jego czlonek jest caly czas w stanie zwodu ale ejakulacja moze pojawic
sie dopieor po jakims czasie(ja uwazam ze zdecydowanie za dlugim) albo
wcale..jaka moze byc tego przyczyna i jak temu zaradzic?
Obserwuj wątek
          • Gość: mika orgazm na sucho IP: *.bielsko.dialog.net.pl 15.09.08, 13:02
            uuuu.. nie ma nic gorszego niż ejakulacja z opóźnieniem w stosunku do orgazmu.
            to jakbyś przeszedł szczyt i dopiero schodząc mógł podnieść głowę, rozłorzyć
            ręce i wrzasnąć GERONIMOOO!
            natomiast suchy orgazm to coś w rodzaju gdy stoisz na szczycie, krew szumi w
            uszach, usta masz zamknięte, a w piersi huczy GERONIMOOOOOO!
            taki schemat zamiast Cię rozładować jak w przypadku zwykłego orgazmu daje
            poczucie satysfakcji i jednocześnie nie odbiera ochoty do dalszej zabawy, a
            wręcz przeciwnie :)))

trenuj!
    • tjemujin Re: wytrysk opozniony 26.12.08, 20:37
      Hej!

Problem ten wcale nie jest nietypowy. Przyczyn może być kilka, najpewniej po
      prostu Twój facet za mało czuje będąc w środku. Przyczyn tego może być kilka np:

- Luźna pochwa w niektórych pozycjach. Nie przejmuj się tym - wystarczy zmienić
      pozycję na inną, zwłaszcza taką podczas której masz złączone nogi. Absolutnie
      polecam tu pozycję od tyłu na stojąco ze złączonymi nogami - mało męcząca a
      doznania świetne. Warto zostawić ją sobie na finał! Pomogą też ćwiczenia mięśnia
      kegla - poczytaj trochę o tym i poćwicz! Nawet i bez tego warto!

- Twój facet ma podczas penetracji zasłonięte przed tarciem wrażliwe części
      członka (tuż poniżej żołędzi) np zbyt długim napletkiem, lub ma stulejkę bądź
      też zbyt krótkie wędzidełko. W tym przypadku radykalną poprawę da jedynie
      interwencja chirurgiczna (zakładam że nie był wcześniej obrzezany).

Polecam przyjrzeć się opisanymi przeze mnie kwestiami (zwłaszcza pierwszej).
      Zawsze warto spróbować.

Daj znać czy pomogło!

Życzę mnóstwa SZYBKICH numerków!
      Pozdrawiam!
    • Gość: ppp Ja miałem ten problem. IP: *.chelmnet.pl 28.12.08, 20:59
      Jako facet.

Problem polegał na tym, że moja dziewczyna była dość oziębła i przyjemność
      sprawiało jej kiedy robiłem jej minetkę, albo masturbowałem ją, a w sytuacji
      kiedy chciałem w nią wejść wyglądała jakby zabierała się do zmywania naczyń.
      Kiedy próbowałem parokrotnie poruszyć problem na spokojnie i okrężną drogą to
      zawsze się wymigiwała udając, że wszystko jest OK, zbywając mnie. Większość
      stosunków kończyła się tym, że jeśli już, to kończyłem nie w niej, ale między
      jej zaciśniętymi udami. Dramat.

Poza tym pomimo tego, że byliśmy razem to nie ufałem jej, bo zawsze kiedy z nią
      rozmawiałem miałem wrażenie, że nigdy nie mówi mi wszystkiego co czuje...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka