Dodaj do ulubionych

Wygląda na to,że koniec UNii bliski...

27.08.17, 07:18
...a mówili niektórzy,że Polska chce z UNii wystąpić,a jeśli ona iść będzie tą drogą kończącą się w przepaści to nie będzie z czego wystąpić.
Polska musi jedynie uważać,żeby nie wpaść w tą przepaść razem z tą UNią.

Węgry zawiesiły stosunki dyplomatyczne z Holandią. Działanie Budapesztu jest odpowiedzią na obraźliwe słowa ustępującego holenderskiego ambasadora Gajusa Scheltema, który porównał węgierski rząd do dżihadystów z Państwa Islamskiego.

Obserwuj wątek
  • xyz_xyz1 Re: Wygląda na to,że koniec UNii bliski... 27.08.17, 08:09
   Polska MUSI z UE wyjść ZANIM ROZPOCZNIE się proces upadku (czyli już). Pamiętać należy iż (niestety) o czym przekonali się Brytyjczycy z eurosojuza nie tak prosto wyjść. Tak więc jak najszybciej trzeba zrobić pierwszy krok czyli ogłosić referendum w tej sprawie i rozpocząć kampanie uświadamiającą Polakom iż bycie w eorosojuzie nam się nie opłaca i pokazać korzyści które wynikną z wyjścia z UE.
  • eiran bez przesady... 27.08.17, 08:51
   .. w najgorszym razie Francja i Holandia zostaną zawieszone w swoim członkostwie przez Polskę i Węgry. A jak zapłacą solidne reparacje i przeproszę, to się ich odwiesi.

   "Jadwiniu, proszę w tej chwili rozwiązać tatusia i przeprosić."
  • man_sapiens Re: Wygląda na to,że koniec UNii bliski... 27.08.17, 09:14
   Dziękuje za podtrzymywanie tradycji z lat mojej młodości, łza się w oku kreci.
   Wtedy propagandziści KC PZPR w kółko wieszczyli upadek zgniłego Zachodu, dzisiaj propagandziści KC PiS w kółko wieszczą upadek Unii Europejskiej.
   I wtedy i dzisiaj przekaz był taki sam: być może to prawda, że w krajach Zachodu | UE (niepotrzebne skreślić) jest wolność i demokracja, żyje się dostatniej i bezpieczniej niż w PRL / PRL-bis (niepotrzebne skreślić) i stowarzyszonym z naszą naszością RWPG / Międzymorzu (niepotrzebne skreślić) ale Zachód gnije i chyli się ku upadkowi, co innego przed naszą naszością która rozwija się idąc świetlaną drogą marksizmu-leninizmu | kaczyzmu-orbanizmu (niepotrzebne skreślić) pod świetlanym przywództwem jedynej słusznej partii w wiecznym sojuszu z tow. Breżniewem | Orbanem (niepotrzebne skreślić).
    • xystos Re: Wygląda na to,że koniec UNii bliski... 17.01.18, 22:46
     10+10+

     Rozwiń dyskusję Drzewko Od najnowszego
     Najnowsze wiadomosci ze Szwecji ...
     REKLAMA

     Re: Skrocilam artykul jak moglam ...
     xystos 17.01.18, 21:24

     Wielokulturowe społeczeństwo Szwecji będzie przygotowywane na różnego rodzaju sytuacje kryzysowe - zamachy terrorystyczne, katastrofy naturalne, a nawet na wojnę. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że władze chcą edukować obywateli pod kątem samodzielności na wypadek bliżej nieokreślonego zagrożenia i kryzysu, który może trwać nawet przez kilka miesięcy. Pytanie jakie oczywiście należy zadać brzmi - czego obawia się Szwecja?


     Polecenia władz mogą być dla tamtejszych mieszkańców zaskoczeniem. Nagle okazuje się, że jakieś zagrożenie wisi w powietrzu. Rząd nie podaje żadnych szczegółów, ale informuje wprost, że trzeba przygotować się nawet na najgorsze scenariusze. Ostatnia taka sytuacja w Szwecji miała miejsce za czasów Zimnej Wojny, gdy rozdawane były specjalne broszury, które edukowały ludność i dawały wskazówki jak należy zachować się w przypadku wybuchu wojny.


     Jednak tamte instrukcje są już przestarzałe. Teraz szwedzkie władze opracowały uaktualnione broszury, które zostaną dostarczone już na wiosnę do 4,7 miliona gospodarstw domowych. Pojawią się w nich informacje jak przygotować się na wypadek wojny, ataków terrorystycznych i katastrof naturalnych.


     Media przeważnie wskazują, że największym zagrożeniem dla Szwecji jest Rosja, która podczas niedawnych manewrów Zapad-2017 miała symulować inwazję na państwa Europy Środkowo-Wschodniej i Północnej. Jednak drugim równie ważnym czynnikiem dla bezpieczeństwa tego kraju są islamscy imigranci, którzy żyją w zamkniętych gettach i są odpowiedzialni za drastyczny wzrost przestępczości. Kto wie, czy muzułmanie i islamscy terroryści nie są nawet większym zagrożeniem, skoro rząd traktuje ich na równi z innymi mieszkańcami. Jeśli nawet rząd otwarcie przestrzega przed kryzysem i wojną to społeczeństwo może mieć poważne powody do obaw.

     źródło:internet
     • snajper55 Re: Wygląda na to,że koniec UNii bliski... 18.01.18, 02:50
      xystos napisał:

      > Wielokulturowe społeczeństwo Szwecji będzie przygotowywane na różnego rodzaju s
      > ytuacje kryzysowe - zamachy terrorystyczne, katastrofy naturalne, a nawet na wo
      > jnę. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że władze chcą edukować obywateli pod kątem
      > samodzielności na wypadek bliżej nieokreślonego zagrożenia i kryzysu, który moż
      > e trwać nawet przez kilka miesięcy. Pytanie jakie oczywiście należy zadać brzmi
      > - czego obawia się Szwecja?

      Obawiają się zalewu Polaków uciekających przed dyktaturą Kaczyńskiego. Obawiają się uchodźców z Polski, tak różniących się od Szwedów kulturowo, zarażonych różnego rodzaju pasożytami i zarazkami, oczekujących wysokich szwedzkich zasiłków.

      S.
      • xystos Re: Wygląda na to,że koniec UNii bliski... 25.04.18, 17:11
       innemedium.pl/wiadomosc/najstarsza-historia-swiata
       ostry język ale opis prawdziwy
       piszę z Szwecji i zaświadczam
       że kraj ten odjest puźnych lat '90tych istnieje tylko na mapach i
       w pamięci starszych jeszcze żyjących Szwedów.

       Pzdr.

       PS

       z Polski Kaczyńskiego emigrować będą Obywatele Polscy,Polacy emigrować niebędą.
      • xystos Re: Wygląda na to,że koniec UNii bliski... 06.09.18, 16:01
       instrukcja z 1791 r Wilhelma II w sprawie Polski.


       „W związku z nasileniem się niepokojów na terenach między Berlinem a Moskwą, zaleca się wzmożoną aktywność europejskiej dyplomacji, we wszystkich, także niejawnych, formach jej działalności. Tak jak dotychczas Polacy, którzy - w swoim mniemaniu próbują - „ocalić swoją zagrożoną wolność” traktowani być mają jako gromada warchołów, którzy nie rozumieją międzynarodowej polityki oraz stanowią zagrożenie dla europejskiego ładu, a także dla samych siebie. Należy ich na wszystkie możliwe sposoby izolować, ośmieszać i kompromitować.
       Jednocześnie nieustannie chwalić należy i ciepło przyjmować tych Polaków, którzy blokują tworzenie polskiego wojska albo je likwidują. Nagradzać należy medalami tych, którzy demontują polskie państwo i blokują próby wzmocnienia go oraz ośmieszają polityczne ambicje Polaków jako grożne mrzonki. Jednocześnie tolerować należy fasadowe, sentymentalne obchody barw czy symboli, by dać Polakom iluzję, że wciąż mają swoje państwo. Dbać wszakże należy, by obchody owe nie podnosiły narodowej godności do poziomu narodów podmiotowych.
       Zdecydowana większość Polaków mieć musi poczucie, że w nowoczesnej Europie są narody mądre i państwa silne, które trzymają ster wydarzeń oraz narody niesforne, których rolą i jedyną szansą na istnienie jest bezwzględne podporządkowanie się decyzjom europejskich przywódców, płynięcie w głównym europejskim nurcie. Tych, którzy taki pogląd w Polsce krzewią należy promować jako rozumnych i wiarygodnych Europejczyków, jak najwięcej z nich powinno mieć stale, wysokie pensje wypłacane przez ośrodki europejskie - teraz lub w niedalekiej przyszłości.
    • xystos Re: Wygląda na to,że koniec UNii bliski... 27.10.18, 10:10
     Unia Europejska zaczęła nam wysyłać kolejne sygnały jasno wskazujące, że Polska przestaje być „kompatybilna” z UE. Zmiany zachodzące w naszym kraju w związku z funkcjonowaniem Sądu Najwyższego stały się kolejną okazją, aby pokazać, że Polska w wielu istotnych kwestiach po prostu nie może decydować sama o siebie.     Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE), zawieszając ustawę o Sądzie Najwyższym, pokazał stan naszej niepodległości, która niestety jest w fatalnym stanie. Tak jak kiedyś Polska była pod kontrolą czerwonych komunistów z Związku Radzieckiego, tak teraz kontrolę nad nami sprawuje „organizacja”, zwana Unią Europejską, czyli niebiescy komuniści.     Polski rząd zapowiedział, że będzie kwestionował postanowienia Trybunału Sprawiedliwości. Jednak to niczego nie zmienia – Polska po podpisaniu odpowiednich traktatów zmuszona jest teraz przestrzegać prawa unijnego.     Prezes TSUE Koen Lenaerts ogłosił wczoraj, że kraj, który nie chce się podporządkować orzeczeniom trybunału, zmierza w kierunku wyjścia z Unii Europejskiej. Wyraźnie nawiązując do Polski stwierdził, że skoro nasz kraj nie chce przestrzegać unijnego prawa to „wpisuje się w proces podobny do brexitowego”, a decyzja w tej sprawie to być albo nie być w Unii Europejskiej.     W związku z powyższym, UE stawia nas przed wyborem. Albo w Polsce przywrócone zostaną „rządy prawa” w trybie natychmiastowym, albo Unia nałoży na nas wysokie kary finansowe i być może popchnie Polskę w kierunku Polexitu, a wtedy zostanie nam budowanie Trójmorza.


     źródło:internet


     bez komentarza
  • maadzik3 Re: Wygląda na to,że koniec UNii bliski... 20.11.18, 19:59
   UE wprowadzi ścisłe jądro, eurobudżet (już to robi), trochę zmieni instytucje i zostawi za sobą Polskę, Węgry, Rumunię, Bułgarię i Chorwację (Dania i Szwecja przyjmą euro). Po czym jądro się skonsoliduje a na wakacje można na prowincję (do Chorwacji) ewentualnie można na prowincji części klepać, strefę Schengen ograniczy się do jądra unijnego. Miałeś chamie złoty róg

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka