Dodaj do ulubionych

Zdaniem Ławrowa Wielka Europa wcześniej

17.02.20, 16:44
czy później stanie się faktem. Innej alternatywy nie ma. Kreml nigdy tej idei nie porzucił.
tvn24.pl/swiat/siergiej-lawrow-o-relacjach-rosji-z-unia-europejska-4133803---
]:->
Obserwuj wątek
      • weteran-czasu Re: Zdaniem Ławrowa Wielka Europa wcześniej 17.02.20, 17:11
        Przytoczyłem tylko słowa Ławrowa i dałem link.
        Założyłem temat, aby uświadomić, że zapędy imperialne Kremla mają się dobrze i Polska wcale nie musi czuć się bezpieczna, o czym trzeba zawsze pamiętać i nie "wymachiwać szabelką", jeśli nie ma takiej potrzeby.

PS.
        Nie życzę sobie moherowy ćwoku abyś wyzywał mnie od ruskich trolli.
        Udaj się do specjalisty, aby przepisał ci medykamenty na wyciszenie głupoty.

--
        Kto wynalazł Dupę? Dupę wynalazł uczony Wołow i dlatego mówimy DUPA WOŁOWA.
    • obrotowy tu poprawny link: 17.02.20, 17:12
      tvn24.pl/swiat/siergiej-lawrow-o-relacjach-rosji-z-unia-europejska-4133803

a na temat: Wielka Europa od Lisbony do Wladywostoku z siedziba Rzadu w Moskwie ? :)
      • weteran-czasu Re: tu poprawny link: 17.02.20, 17:22
        Na razie Ławrow może sobie pomarzyć.
        Ponoć Kreml już dokonał asymilacji Białorusi, choć nawet Łukaszenko utrzymuje, ze to nieprawda.

--
        Nie ma nic gorszego jak moherowy, załgany ćwok i często pedofil.
        • lechutek1961 Re: tu poprawny link: 17.02.20, 17:42
          Tym bardziej źle to świadczy o Niemcach które znów podpisały pakt NS2. I tym bardziej świadczy to o krótkowzroczności europejskich przywódców którzy zajmują się praworzadnoscia w Polsce zapominając o ruskich.
          A tak w ogóle Katar zrezygnował z zakupu Caracali za miliard euro.
          • peace2u Re: tu poprawny link: 17.02.20, 18:03
            Rosja byla rzadzona przez Niemcow od 1762 do 1918 roku. Putin tez zaczal kariere w Niemczech. Po tych panstwach zbyt wiele dobrego Polska nie moze sie spodziewac. Wystarczy spojrzec na ich godla - czarny orzel i dwuglowy orzel.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka