Dodaj do ulubionych

Platinum Towers samowola zarzadu wspolnoty.

25.11.12, 12:22
Tak naprawdę jest to prośba zjednoczenia właścicieli, członków wspólnoty mieszkaniowej Platinum Towers, w Warszawie, ponieważ zarząd wspólnoty powiązany z hotelem Platinum Residence , utrudnia, wręcz uniemożliwia komunikacje wewnętrzna. Dlatego w tej chwili to forum będzie kanałem komunikacyjnym. Jeżeli ktoś z czytelników ma jakieś pomysły , również będą mile widziane. Teraz kilka informacji odnośnie działań członków wspólnoty Platinum Towers.
Ostatnio kilku członków wspólnoty Platinum Towers wniosło do sadu pozew o uchylenie uchwał Wspólnoty Mieszkaniowej Platinum Towers ze względu na to, że są niezgodne z przepisami prawa, naruszają zasady prawidłowego zarządzania nieruchomością wspólną, a także naruszają uzasadniony interes członków wspólnoty, którzy nie maja podpisanych umów z Platinum Residence na wynajem mieszkań na działalność hotelowa.Sprawa odbędzie się 26 listopada.
Poza tym członkowie zarządu wspólnoty podpisują ze swoimi firmami umowy np. na modernizacje , jak to robi pan Michael Lucas, będąc członkiem zarządu podpisuje umowy z swoimi firmami na rożne usługi od modernizacji budynków bez rozpatrywania żadnych ofert konkurencyjnych, bez badan rynku do sprzątania części wspólnych - monopolizując całkowita funkcjonalność budynków .
Konflikt interesów jest w tym wypadku rażący , a zakres nadużyć zarządu wspólnoty , który nie tylko pozwala na takie działania ale i zamyka oczy na podejrzane sytuacje jest bardzo szeroki, nie mówiąc o tak ewidentnym nadużyciu jak obarczanie kosztami prowadzenia recepcji hotelowej, przystosowaniem lobby do obsługi dużej ilości gości hotelowych , modernizacjami to znaczy przystosowaniami budynków do działalności hotelowej , nie tylko właścicieli, którzy powierzyli swoje lokale spółce Platinum Residence w celach hotelowych , ale również pozostali członkowie wspólnoty , którzy tak naprawdę współfinansują działalność hotelowa.Ich argumenty na konieczność np modernizacji budynków, dopiero 3 lata temu oddanych do użytkowania nie maja natomiast nic wspólnego z rzeczywistością. Wiemy , ze istnieje dużo dowodów na niegospodarność zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej Platinum Towers i spodziewamy się , ze zaskarżenie uchwał powstrzyma nieuczciwą działalności, i pozwoli pociągać do odpowiedzialności osoby odpowiedzialne za stwierdzone nadużycia.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka