Dodaj do ulubionych

Czterolokalowa wspólnota

12.04.22, 13:00
We wspólnocie mieszkaniowej znajdują się 4 lokale mieszkalne, które mają 4 właścicieli. Jeden z lokali jest komunalny, który z ramienia gminy zarządzany jest przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne. Administratorem tej wspólnoty jest to samo Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne.
1. W jaki sposób odbywa się głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla pracy zarządu? Czy głos Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego jest liczony? W jaki sposób liczone są udziały? W jaki sposób liczone są głosy nad odwołaniem i powołaniem nowego zarządu?
2. Wspólnota planuje wykonanie termomodernizacji budynku, pracę chce sfinansować za pomocą kredytu z premią termomodernizacyjną. Czy istnieje możliwość aby jeden z właścicieli swoją cześć opłacił gotówką i nie był obciążany kredytem?
Obserwuj wątek
    • paweljanuszek Re: Czterolokalowa wspólnota 22.11.22, 14:16
      Polecam świetnego zarządzającego POLZEN z Gdańska
    • mieszkaniowiec66 Re: Czterolokalowa wspólnota 26.02.23, 23:05
      Już od bardzo dawna zajmuję się wynajmowaniem mieszkań, generalnie nieruchomościami. Wiem, jak wazne jest zachowanie dobrego stanu budynków i trzymanie, a nawet podwyższanie wartości nieruchomości. Polecam przedsiębiorstwo Polzen z Gdańska, zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami. Współpracuję z nimi od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka