Dodaj do ulubionych

Ograniczenie dostępu do części wspólnej -basenu

28.01.23, 17:42
Czy administrator wspólnoty może ograniczyć dostęp oraz czas korzystania z basenu?Zanim obecny administrator przejął funkcję wszystko było w porządku.Obecnie sytuacja wygląda następująco;aby wejść na basen trzeba zapisać się na konkretną godzinę,jeżeli ktoś się spóźni nie zostaje wpuszczony przez ochronę.Czas pobytu na basenie jest określina w minutach(50).nawet jeżeli na basenie jest jedną osobą ochrona terroryzuje tego człowieka ,że musi opuścić basen i kropka.Administrator tłumaczy to ty,że są słabe filtry i pompy ,przy czym miesięcznie są spore koszty na utrzymanie kompleksu basenowego.Ochrona jest bardzo posłuszna w wykonywaniu poleceń administatorowi bo boi się o pracę .Moje pytanie brzmi czy jest to zgodne z prawem wspólnoty mieszkaniowej.
Obserwuj wątek
    • pawelec47 Re: Ograniczenie dostępu do części wspólnej -base 17.02.23, 15:58
      Trudne pytanie,bo właściwa dla wspólnot Ustawa o własności lokali obecności basenu na nieruchomości wspólnej nie przewidziała,dlatego brak jest tam jakichkolwiek uregulowań. Myślę ,że sposób korzystania z basenu powinna uregulować uchwała wspólnoty w tej sprawie przyjęta większością głosów,i już.
    • mieszkaniowiec66 Re: Ograniczenie dostępu do części wspólnej -base 26.02.23, 23:10
      Od bardzo dawna zajmuję się wynajmowaniem mieszkań, generalnie nieruchomościami. Wiem, jak wazne jest zachowanie dobrego stanu budynków i trzymanie, a nawet podwyższanie wartości nieruchomości. Polecam przedsiębiorstwo Polzen z Gdańska, zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami. Współpracuję z nimi od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka