Dodaj do ulubionych

Dokarmiacie leśną zwierzynę?

21.12.10, 21:23
Nie wiem czy wiecie pierdząc w te swoje wygodne fotele z Bodzia i zagryzając kukurydziane Flipsy, że leśna zwierzyna=np dzik, sarna czy dzięcioł w okresie zimowym mają bardzo ch#ujową sytuację materialną. Po pierwsze nie mają żadnych dochodów, po drugie=nawet gdyby miały, to nie ma możliwości aby mogły sobie coś kupić do jedzenia w popularnych sklepach spożywczych (zazwyczaj ochrona je wyprasza). A nawet jeśli już sobie coś kupią, to często występują problemy logistyczne=jak np taki biedny dzięcioł ma zawieźć w pysku reklamówkę z Lidla do swojej dziupli? Po pierwsze to za ciężkie jest, a po drugie dziura w dziupli jest za mała i każda próba wepchnięcia sprawunków może się skończyć rozsypaniem ich u podnóża drzewa gdzie wpier#dolą je mrówki. Albo np jak taki dzik ma sobie otworzyć konserwę z sardynkami?
Dlatego też weź rusz dupę jeden z drugim, zobacz co tam masz w lodówce dobrego i zanieś zwierzakom. Weź kawałek sernika, jogurt czy inny pasztet i dokarm zwierzynę, bo jak nie będziesz dokarmiać to się wszystkie wkur#wią i wyjadą do bardziej szczodrych krajów i w lesie będzie można co najwyżej starego gumiaka zobaczyć.
Obserwuj wątek
    • happy_time Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:31
      Co Ty tam wiesz, u nas zabronili karmić dziki :)

A nawet jeśli już sobie coś kupią, to często występują problemy logistyczn
      > e=jak np taki biedny dzięcioł ma zawieźć w pysku reklamówkę z Lidla do swojej d
      > ziupli? Po

:D:D:D
    • bijatyka Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:33
      Ja dokarmiam ptaki. Z wyglądu podobne do Ciebie.
      • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:45
        bijatyka napisała:

> Ja dokarmiam ptaki. Z wyglądu podobne do Ciebie.

Co znaczy "do ciebie"?=skąd wiesz jak wyglądam?
        • bijatyka Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:47
          Nie jesteś niskim brunetem ?
          • weekenda Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:50
            z wielkim brzuchem?
            • weekenda Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:50
              i krótkimi krzywymi i chudymi nóżkami?
              • kitek_maly Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:58
                Ta zwierzyna?
      • albina.siwa Re: dokarmiam ptaki. Z wyglądu podobne do Ciebie 25.12.10, 22:27
        Też [i] masz taki gust wypaczony[i/] ? ;)

www.youtube.com/watch?v=KYnH9w1DqJE
    • berta-live Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:52
      Ja chciałam podokarmiać okoliczne ptaki. Wysypałam im kilogram płatków owsianych z pobliskiego spożywczaka. Myślałam, że skoro jest śnieg na ziemi, -10st i w ogóle nieciekawie, to się tym zainteresują. Siedziały na pobliskich drzewach i balkonach, kilka zleciało zobaczyć co to jest i płatki sobie ze 2 dni tam leżały. Chyba jednak w lidlu jest jakaś promocja skoro nie są zainteresowane dokarmianiem.
      • green-chmurka Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:58
        Ja podnioslam dupe i znalazlam w lodowce butelke wodki, wiec jak jestes spragniony to przyjedz do cie dokarmie.
        • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:01
          green-chmurka napisała:

> Ja podnioslam dupe i znalazlam w lodowce butelke wodki, wiec jak jestes spragni
          > ony to przyjedz do cie dokarmie.

Ile tego tam masz?
          • green-chmurka Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:03
            Mam 2 flachy czystej, butelke campari i kista piwa.
            • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:06
              green-chmurka napisała:

> Mam 2 flachy czystej, butelke campari i kista piwa.

Pocoś tyle nakupiła?=nie lepiej było kupić parę bułek suchych i iść do parku pokarmić wiewiórki?
              • green-chmurka Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:08
                Skoro mozna wziasc sardynki, konserwy jakies tam i dokarmiac to ja myslalam ze na rozgrzanie by tez cos trzeba im dac .
                • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:10
                  green-chmurka napisała:

> Skoro mozna wziasc sardynki, konserwy jakies tam i dokarmiac to ja myslalam ze
                  > na rozgrzanie by tez cos trzeba im dac .

I co np dzik miałby zrobić z flaszką Campari?=przecież łba do środka nie włoży bo mu kły zawadzają. Nawet sobie butelki dla ozdoby na telewizorze nie postawi, bo przecież nie ma telewizora.
                  • green-chmurka Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:13
                    potworski napisał:

> green-chmurka napisała:
                    >
                    > > Skoro mozna wziasc sardynki, konserwy jakies tam i dokarmiac to ja myslal
                    > am ze
                    > > na rozgrzanie by tez cos trzeba im dac .

>
                    > I co np dzik miałby zrobić z flaszką Campari?=przecież łba do środka nie włoży
                    > bo mu kły zawadzają. Nawet sobie butelki dla ozdoby na telewizorze nie postawi,
                    > bo przecież nie ma telewizora.
                    >
                    --------------------

Ja nie chce dzikow dokarmiac tylko ptaszki.
                    • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:21
                      green-chmurka napisała:

> Ja nie chce dzikow dokarmiac tylko ptaszki.

No to już w ogóle bez sensu=jak dasz sikorce flaszkę Campari? I co ona z tym zrobi? To tak jakbym ja przyszedł do ciebie na urodziny i powiedział, że w prezencie dałem ci kasę z banku PKO tylko musisz sobie jakoś tam wejść i zabrać pieniądze ze skarbca.
      • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:00
        Ale jak wysypałaś?=luzem na śnieg czy na talerz i zalałaś mlekiem?
    • ind-ja Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:58
      potworski,co niektorym nie musisz obrazowo przedstawiac zaistanialej sytuacji,biorac pod uwage kolejna zime tysiaclecia,z jaka sie zmagamy od kilku lat.Nie tylko ty wychowales sie na wsi i pokochales gegawy(nie wiem do ktorego watku to nawiazuje,nie wnikam).Niektore stworzenia homo sapiens,rowniez przejawiaja milosc braterska wzgledem stworzen z nizszej polki sklepowej.
      Absolutnie cie nie atakuje,moja natura mi na to nie pozwala.a teraz mozesz mnie nazwac gagawa na emigracji i tak moja ludzko-zwierzeca natura polubila twoj niknejm.Normalnie czasem mozesz mnie poglaskac.
      • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:03
        ind-ja napisała:

> potworski,co niektorym nie musisz obrazowo przedstawiac zaistanialej sytuacji,b
        > iorac pod uwage kolejna zime tysiaclecia,z jaka sie zmagamy od kilku lat.Nie ty
        > lko ty wychowales sie na wsi i pokochales gegawy(nie wiem do ktorego watku to n
        > awiazuje,nie wnikam).Niektore stworzenia homo sapiens,rowniez przejawiaja milos
        > c braterska wzgledem stworzen z nizszej polki sklepowej.
        > Absolutnie cie nie atakuje,moja natura mi na to nie pozwala.a teraz mozesz mnie
        > nazwac gagawa na emigracji i tak moja ludzko-zwierzeca natura polubila twoj ni
        > knejm.Normalnie czasem mozesz mnie poglaskac.

Bardzo dziwny było to post ind-ja i za cholerę nie potrafiłem wywnioskować z niego czy dokarmiasz w końcu te gęgawy czy nie?
        • ind-ja Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:08
          podsumowanie bytu forumowego.Gegawy i nie tylko dokarmiam a czasem i przywlaszczam.Czasem brak mi sil by walczyc z ludzkim egoizmem ale nie poddaje sie.Gegawy ukochalam bardziej nizeli ludzi.
    • salma75 Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 21:59
      Sikorki i inne latawice, które karmnik odwiedzają, ziarnem przeznaczonym dla ptaków.
    • aneta-skarpeta Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:03
      Nie wiem czy wiecie pierdząc te swoje wygodne fotele z Bodzia i zagryzając kukurydziane Flipsy, że leśna zwierzyna=np dzik, sarna czy dzięcioł w okresie zimowym mają bardzo ch#ujową sytuację materialną.

cudny fragment, tak cudny, ze uznalam ze warto to podkreslic publicznie:D:D:D
      • alessia27 Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:07
        ja mam kiste piwa,sliwowice,becherovka i z 6 litrow czystej.
        Dokarmiam ptaszki,ale nie tymi trunkami.
        • green-chmurka Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:09
          alessia27 napisała:

> ja mam kiste piwa,sliwowice,becherovka i z 6 litrow czystej.
          > Dokarmiam ptaszki,ale nie tymi trunkami.
          >
          ---------------------
          Jak u mnie braknie mozesz do alessi pojechac.
    • bijatyka Ta zwierzyna ma najgorzej 21.12.10, 22:04
      [img]https://www.kfn.strona.pl/kantpol_tirowka3.jpg[/img]
      • ind-ja Re: Ta zwierzyna ma najgorzej 21.12.10, 22:13
        ano,biedna,nieodziana,nawet siersci na zime nie zmienia
        • green-chmurka Re: Ta zwierzyna ma najgorzej 21.12.10, 22:17
          ind-ja napisała:

> ano,biedna,nieodziana,nawet siersci na zime nie zmienia
          ------------------

A skad wiesz ze nie ma siersci, moze se futerko miedzy nogami na zime zapuscila.
          • ind-ja Re: Ta zwierzyna ma najgorzej 21.12.10, 22:21
            nie wyglada na taka,coby je trzeba bylo siersc podczas linienia wyczesywac
    • hotally Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:09
      Nie chciałabym zjeść później sarny, która żywiła się jogurtem, sernikiem czy pasztetem.
      A dokarmianie zostaw myśliwym...
      • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:13
        Hotally coś mi tu ściemniasz ze zjadaniem sarny=twój forumowy wizerunek wegetarianki oraz przypadkowo widziane przeze mnie zdjęcie twojej kościstej twarzy z cieniami pod oczami wskazywałyby raczej na to, że odżywiasz się jedynie szczawiem, łopianem i igliwiem świerka.
        • ind-ja Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:17
          potwor bo chodzi o przemiane materii.chyba graf chcial znac jej zasady dzialania.Zapytaj jego,moze sie dowiedzial o co wlasciwie kaman.Bozesz jestem niedoinformowana,nie przeczytalam do konca.
        • hotally Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:18
          Raz na kilka miesięcy jem mięso- jeśli jest przygotowane przez dobrego szefa kuchni, albo jest specjalnością danego regionu gdzieś na świecie... Dlatego chcę, żeby było CZYSTE i niekarmione sztuczną, przetworzoną żywnością. Sarny są wegetarianami, więc jeśli chcesz je dokarmić to zgłoś się do jakiegoś kółka strzeleckiego i przyłącz się do pomocy.
          • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:23
            hotally napisała:

> Raz na kilka miesięcy jem mięso- jeśli jest przygotowane przez dobrego szefa ku
            > chni, albo jest specjalnością danego regionu gdzieś na świecie... Dlatego chcę,
            > żeby było CZYSTE i niekarmione sztuczną, przetworzoną żywnością. Sarny są wege
            > tarianami, więc jeśli chcesz je dokarmić to zgłoś się do jakiegoś kółka strzele
            > ckiego i przyłącz się do pomocy.

Jasne=kółko strzelecki nakarmi sarnę tylko po to, żeby tydzień później mieć do czego napier#dalać z dubeltówki. Toś poradziła.
            • hotally Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:28
              Nie lubię kłusowników, ale w czasie zimy to właśnie oni dbają o dokarmianie zwierzyny. Normalne kółko jest spoko, bo mają limity jeśli chodzi o upolowane bambi czy pumby i można to robić tylko w określonych miesiącach.
              Poza tym trochę się na tym znają i to rozsądniejsze niż wysyłanie połowy lasek z forum z jogurtem do lasu i "cip cip cip pumba!" :) a pozniej spi erda lanko na drzewa :D
              • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:32
                No kur#wa hotally powiem ci, że o wiele bardziej wolałbym spotkać w lesie fajną laskę z jogurtem niż kłusownika z dwururką.
                • hotally Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:37
                  spoko, tylko po co w lesie :))
                  • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:40
                    hotally napisała:

> spoko, tylko po co w lesie :))

Że w lesie jogurt gorzej smakuje?
                    • hotally Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:43
                      w ogóle nie powinno się jeść przetworzonej żywności...
                      • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:45
                        hotally napisała:

> w ogóle nie powinno się jeść przetworzonej żywności...

Jahwe zakazał?
                        • hotally Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 23:00
                          jest ot szkodliwe. Stąd raki i inne choroby cywilizacyjne
          • margie Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 26.12.10, 19:20
            hotally napisała: Sarny są wegetarianami,
            boszz, ty czytasz i nie grzmisz......
    • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:50
      Pewnie, orzechami wydłubanymi ze snickersów
      • salma75 Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:54
        lolcia-olcia napisała:

> Pewnie, orzechami wydłubanymi ze snickersów

Ja pierdziu..., co za skąpiec, a snickersika rzucić to nie łaska??
        • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 21.12.10, 22:57
          Zwierząt nie można karmić czekoladą :P
          • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 08:24
            lolcia, ty wierzysz w reklamy w TV jak potworski w kiepski stan materialny zwierzat lesnych? Ty myslisz ze to brazowe na snikersie to jest czekolada? No wez mnie nie rozwalaj normalnie bo niewytrzymam.
            • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 20:09
              oł noł to co to jest ? No powiedz no powiedz powiedz Soul :)
              • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:19
                ależ lolciu zastanów się proszę: co to może być? Lepkie, śliskie, brązowe, trzeba po tym myć rączki, mama zabrania to jeść?
                • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:22
                  Bosze ile to człowiek musi się naprosić by uzyskać odp ;p

a fuuuuj ...nigdy więcej snickersów...
                  • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:28
                    > a fuuuuj ...nigdy więcej snickersów...
                    grzeczna dziewczynka. Bedziemy popierac tylko polscki przemysl cukierniczy kupujac princi-polo
                    • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:31
                      eee to ja wody się napiję...albo piwa...za słodycze dziękuję ;p
                      • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:33
                        <biegnie z dżindżers red>
                        • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:36
                          ha ha za ile będziesz ?
                    • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:37
                      soulshunter napisał:

> > a fuuuuj ...nigdy więcej snickersów...
                      > grzeczna dziewczynka. Bedziemy popierac tylko polscki przemysl cukierniczy kupu
                      > jac princi-polo

Nie zapędzaj się tak=Olza produkująca Prince Polo należy od dłuższego czasu do amerykańskiego Krafta.
                      • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:43
                        Dzięki ! To już na pewno nie tknę słodyczy pozostanę przy paprykarzu z neptuna
                        • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:47
                          ciekawe kto kupil neptuna?
                          • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:52
                            eee ale dzisiaj mamy piękną pogodę :)
                            • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:55
                              taaakkkkk, pieknie strumienie plyna ulicami nieprawdaż meleńka?
                              • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:57
                                och tak piękną mamy wiosnę tej zimy :)))
                                • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 22:00
                                  co sobie zamierzasz opalac w te upalne sloneczne dzni? Ja sie supie na moich boskich łydkach.
                                  • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 22:04
                                    myślę, że powinnam popracować nad prawą łopatką ;p
                                    • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 22:07
                                      masz zamiar ja wyjąć i ulepić z niej Adama? A co na to Stwórca?
                                      • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 22:09
                                        Miał już swoje 5 min teraz moja kolej :)
                                        • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 22:12
                                          Nie watpie ze zrobisz go na podobienstwo swoje. Czy bedzie wyposazony w 75C?
                                          • lolcia-olcia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 22:14
                                            eee a jak to zauważyłeś ???;p
                      • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:44
                        Damn fcuking Yankee, my im jeszcze pokazemy.
                        • potworski Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:58
                          soulshunter napisał:

> Damn fcuking Yankee, my im jeszcze pokazemy.

Zgadza się=słyszałem już, że firma Pudliszki produkująca m.in. pyszne klopsiki wieprzowe ma plany wykupienia większościowego pakietu udziałów w Boeingu, a następnie przerobić hale montażowe samolotu "B787 Dreamliner" na linie produkcyjną musztardy sarepskiej.
                          • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 22:02
                            ja slyszalem ze Rostkowski ma zamiar bic Kaczynskiego na monetach 99 groszowych. Nie podskocza nam spaslaki!
    • eat.clitoristwood Ponieważ jestem 22.12.10, 08:35
      bardzo ubogi więc wykładam tylko życzenia świąteczne na darmowych pocztówkach, które czasami znajduję w skrzynce. Tylko sowie nie wykładam, nie lubię jej, ku....
    • fomica Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 09:21
      Całkiem tanim kosztem i niewielkim wysiłkiem można dokarmiać leśne żuczki gnojarze.
    • takajatysia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 11:24
      Mój mężczyzna dokarmia ptaki, ale ja jakoś niespecjalnie lubię ptaki i na swoim balkonie chyba wolałabym ich nie mieć. Lasu w okolicy brak, żeby co innego dokarmić.
      Uspokajam swe wyrzuty sumienia, ze sama nie dokarmiam wymyślając co można ptaszynom dać, żeby nie wybrzydzały. I co się okazało? Że bardzo posmakowały im fistaszki! A kaszy dranie nie chcą...
    • mili_vanili Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 20:07
      leśnicy dokarmiają wciągając w to dzieciaki za szkół,
      a dokarmiają po to, by mieć do czego potem strzelać :/
      • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:21
        > leśnicy dokarmiają wciągając w to dzieciaki za szkół,
        > by mieć do czego potem strzelać :/
        oh nieeeeeee, wstrętni myśliwi strzelają do dzieci w lesie! To okropne, trzeba coś z tym zrobić!
    • ka.rp Jakis walnięty? 22.12.10, 20:22

• chersona Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 20:31
      ja dokarmiam swoje dwa koty. a ten wychodzący w ramach wdzięczności przyniesie mi czasem pod drzwi balkonowe złowioną mysz, lub upolowaną sikorkę. dla dzików nic nie wystawiam, po co mają się znorowić. Lisy dokarmiają się we własnym zakresie - o świcie buszują przy naszych śmietnikach.
      • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:23
        gbyby mi kot przyniosl do domu upolowana sikorke, to bym miałczysyna wsadził w mikorfale, i nastawił na HIGH na 15 minut.
        • fomica Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:38
          O co zakład że wcale byś tak nie zrobił?
          • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:46
            za bezsensowną śmierć biednej sikorki? Nawet powieka by mi nie drgnęła. Podbijam do 15 minut i 30 sekund na HIGH
            • fomica Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:50
              A jaką konsekwencję przewidujesz dla siebie za bezsensowną śmierć biednego kota? (i zniszczoną mikrofalę)
              • soulshunter Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 22.12.10, 21:54
                w tym wypadku kot to bezwzgledny rasistoski morderca sikorkofob i poniosl zasluzona kare. Na dodatek jest podlym tchorzem, bo to nie sztuka zbic malutka sikorke. Niech sprobuje szczescia z 60 kilowym owczarkiem kaukaskim jak jest taki mundry oooooo.
                • sid.leniwiec Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 26.12.10, 19:03
                  Popieram!
        • albina.siwa Re: wsadziłbym miałczysyna w mikorfale 27.12.10, 18:26
          www.ebaumsworld.com/flash/play/894028/
    • sid.leniwiec Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 23.12.10, 19:08
      Tak, ptactwo oraz inne, które przylezą w okolicę.
    • dorota_w_krainie nie 25.12.10, 21:50
    • wacikowa Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 25.12.10, 21:57
      Najbliżej mam las krzyży.
    • masher Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 25.12.10, 23:17
      bez sensu, przez setki tysiecy lat zwierzeta nie wyjadaly z reklamowek i nie zakladaly zwiazow zawodowych. jest jak powinno byc, jest zima to musi byc zimno. a nie ze pozniej misiek wstaje, przeciaga sie i mysli "nosz kuzwa marchewka, wtrzachnalbym cos tylko cos z kalendarzem nie bardzo" i idzie pozniej taki do restauracji na sepa. a kiedys to sie przeciagnal, wystawil lape i co najwyzej szpetnie zaklal z zimna i poszedl dalej spac.
    • maitresse.d.un.francais Tjaaa, gołębie leśne 25.12.10, 23:24
      Napadało śniegu, gołąbki zostawiły na balkonie takie wzruszające ślady łapek.

Myślę sobie - ani chybi żarcia szukają.

Nasypałam szczodrze (już po zmroku).

Przyszedł mróz.

Po dwóch dniach mrozu pofatygowały się łaskawie i zastały mrożone.

Następnie przyszła odwilż, gołąbki znów się pofatygowały i połowę zostawiły, skubańce.

No i gadaj tu z takimi.
      • akle2 Re: Tjaaa, gołębie leśne 26.12.10, 00:28
        Może nie trafiłaś w menu?
        • maitresse.d.un.francais Re: Tjaaa, gołębie leśne 26.12.10, 17:25
          akle2 napisała:

> Może nie trafiłaś w menu?

Nie wiem, ale część leży do dziś.
      • sid.leniwiec Re: Tjaaa, gołębie leśne 26.12.10, 19:06
        U mnie wokół domu jest ok i mam wielu gości leśnych, ale ptactwo rezydujące w obrębie mej fabryki też jest wybredne.:/
    • akle2 Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 26.12.10, 00:17
      A jak ktoś ma daleko do lasu?
    • vandikia Re: Dokarmiacie leśną zwierzynę? 26.12.10, 13:12
      nie dokarmiam i raczej amatorom bym tego nie proponowała, dokarmiać to można kaczki w parku - chociaż i tu ludzie pojęcia nie mają co przynieść
      w lesie zwierzynę dokarmiają myśliwi, nie bój żaby
    • facettt bardzo bysmy chcieli 26.12.10, 13:24
      ale nie mamy lasu pod reka, a sniegu nawalilo tyle, ze do najblizszego lasu
      nie ma jak i czym dojechac.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka