Dodaj do ulubionych

Platinum Edition puszka dla psów - proszę o opinie

08.05.13, 22:15
Czy wiecie coś może o karmach mokrych dla psa Platinum Edition? Znalazłam taką promocję tutaj i zastanawiam się czy je kupić, bo cena jest bardzo dobra ok. 2,5 zł za puszkę.
Obserwuj wątek
  • albert.flasz1 Re: Platinum Edition puszka dla psów - proszę o o 19.05.13, 13:59
   "* odpadowe produkty pochodzenia zwierzęcego

   ** karma wyprodukowana z surowców nadających się do spożycia przez ludzi zgodnie z ustawowdawstwem wspólnotowym ale nie przeznaczonych do spożycia ze względów handlowych.

   Dzięki unikalnej technologii obróbki termicznej w puszce i zamknięcia próżniowego zachowane są wszystkie składniki odżywcze świeżego mięsa. "   ...Czyli "zgodnie z ustawodawstwem wspólnotowym" jest to tak zwany produkt uboczny pochodzenia zwierzęcego, inaczej zwany "materiałem kategorii 3" - czyli praktycznie rzecz biorąc śmietnik. Artykuł 10 tego rozporządzenia:
   eur-lex.europa.eu/Result.do?T1=V2&T2=2009&T3=1069&RechType=RECH_naturel&Submit=Szukaj
  • mieszek4 Re: Platinum Edition puszka dla psów - proszę o o 10.06.13, 13:33
   Ważna jest nie tylko cena, ale również wartości odżywcze, które są w jej składzie. Jeśli nie chcesz, żeby Twój pies miał problemy zdrowotne (czego koszty są spore za leczenie) to kupuj mu dobrą karmę. Ja swojemu taką kupuję mokrą w Maxizoo gdzie jest spory wybór. Ulubioną mojego psa jest z drobiem :)
   • albert.flasz1 Spadaj repie. 11.06.13, 17:09
    Wykup sobie miejsce na reklamę t tam sobie pisz do woli. Nie ma "dobrych karm", wszystkie są produkowane tak samo i z takich samych surowców, różnią się tylko nazwą i ceną.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka