Dodaj do ulubionych

Zerwane wiezadla w obu nogach co robic?

29.04.15, 10:54
Witam moj amstaff Fiodor ma prawie 6 lat to bardzo.przyjacielski i pocieszny pies.W listopadzie zerwal sciegno w lewej nodze ktora odrazu mial operowana metoda sznurka kewlarowego i guzikow tytanowych.Po niecalych 2 miesiacach jak noga juz zaczynala normalnie funkcjonowac zerwal sciegno w prawej nodze:( sytuacja sie powtorzyla ta sama metoda operacji.Niestety po drugiej operacji to juz nie wygladalo tak fajnie prawa noga bardzo dlugobsie goila na poczatku stycznia mial operacje i caly czas kulal i brzydko chodzil a zastrzyki tabketki itd nic nie dawalo.Do tego lewa noga operowana predzej na ktora chodzi ladnie zaczela pstrykac:( a z prawa coraz gorzej az zaczal ja unosic do gory jak mialo to miejsce przed zabiegiem wiec pojechalem znow do doktora i on testem szufladowym stwierdzil ze poszlo sciegno w sumie to kewlar:(Zrobil zdjecie i powiedzial ze teraz bedzie trzeba operowac wycinajac kosc i wstawiajac implant tytanowy ze srubami.Troche sie.naczytalem i nie wiem co mam robic,boje sie ze cos mu sie stanie ze za czesto te operacje i czy np jak ten kewlar mu pekl badz sie rozwiazal to nie mozna tego poprawic zawiazujac go lub naprawic w jakis sposob.Bardzo prosze o porady bo plakac sie chce jak pomysle ile on juz wycierpial i ile jeszcze przed nim aby wyzdrowial:(
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka