Dodaj do ulubionych

Guz koło górnego sutka

06.01.20, 10:53
Hej, mój piesek, który ma skończone 12 lat ma guza koło prawego sutka na górnej części brzucha, weterynarz stwierdził, że to guzek rakowy. Nie jest on dość duży, zdecydowałam się na wycięcie, lecz wcześniej zrobiliśmy wszystkie potrzebne badana EKG, morfologia, echo serca i USG jamy brzusznej. Wyniki krwi ma jak szczeniak, narządy jamy brzusznej bez zmian, nie powiększone, natomiast weterynarz stwierdził, ze pies ma kardiomiopatię z uwagi na powiększone cerce i zlecił przyjmowanie leków na w/w dolegliwość i na zastawkę sercową. Na echu serca wyszło również, że pies ma wodę w osierdziu, lecz jest to niewielka ilość. Piesek jest dla mnie bardzo ważny jest to nasz członek rodziny i nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Jestem pełna obaw czy po kolejnej narkozie jej stan zdrowia się nie pogorszy. Pies ogólnie nigdy nie chorował i nie było z nim problemów. Czy ktoś z Was miał podobny przypadek, że u psa wykryto guzka nowotworowego ?
Obserwuj wątek
    • olala234 Re: Guz koło górnego sutka 14.02.20, 12:54
      Witam czy piesek był sterylizowany? Czy był dopuszczany? Jeśli nie to pewnie jak twierdzi wet to rak ze względu np na urojone ciąże itd. Mieliśmy tak z owczarkiem nie wysterylizowalismy a później tylko problemy... u nas miała usunięty cały rząd cycusi we Wrocławiu w klinice polecam gorąco

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka