Dodaj do ulubionych

Choroba u kota

01.04.20, 20:55
Witam, moj kot od wczoraj ciagle kicha, a od dzisiaj przechyla ciagle glowe w bok i do tylu, przechodzi tak jakby drgawki jesli chodzi o glowe i czasami mu sie ona trzesie.. Trzyma ja ciagle tak jak na zdjeciu. Pije mleko, ale miesa i innych rzeczy nie ruszy.. Co moze mu dolegac, martwie sie o niego, a teraz z tym koronawirusem tyle sie dzieje ze obawiam sie wyjsc do weterynarza..
Obserwuj wątek
    • jul-kot Re: Choroba u kota 01.04.20, 21:40
      A uszy, czy ma czyste? Takie przechylanie głowy może świadczyć o zakłóceniach w działaniu błędnika. A konkretnie świerzbowiec mógł mu się przegryźć do ucha środkowego. Może nawet uszkodzić mózg. Radziłbym jednak wizytę u weterynarza.
      • 5za6 Re: Choroba u kota 01.04.20, 21:52
        Na poczatku tez myslalam o tym swierzbowcu, ale on nawet jakos zbytnio duzo sie nie drapie po uszach i troche mi to wlasnie nie pasuje do tego :/ to drganie glowa to nie jest takie mocne na boki, to sa doslownie takie jakby drgawki.. Tak mysle czy moze on nie jest orzeziebiony po prostu i ma goraczke i moze stad te drgawki, bo wczoraj kichal i mial katar
    • ajaksiowa Re: Choroba u kota 02.04.20, 11:17
      Moze go ucho boli? do lekarza powinnaś iść bo go boli.

--
      ....jak się wyłapie tego,który jest wrażliwy,zamknięty,i mu się dogryzie,to się zyskuje w grupie.Czasem też poniżam.Żeby przypomnieć:wiecie,nie jestem pedałem....,,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka