Dodaj do ulubionych

Przyczyna dusznosci

04.07.20, 07:37
Dzien dobry mam pytanie moja sunia 11-letnia od listopada ma problem z kaszlem dostawala zastrzyki antybiotyki gdy je przyjmowala kaszel zniknal czasem byl ale slaby pozniej po tym jak juz nie dostawala okazalo sie ze kaszel powrocil bylo rtg wykazali powiekszone serduszko oraz nie za duza ilosc wody za jakis czad bylo zapalenie pluc choc to tez bylo dziwne bo jedem wet mowi o zapaleniu pluc drugi ze nie bylo zapalenia sunia w koncu byla leczona na zapalenie pluc po antybiotykach zapalenie pluc zniklo ale byl problem z mocznikiem bo dostala za mocne tabletki na odwodnnienie znowu leczenie ale poprawili sie z tym ze kaszel powrocil znowu tabletki i nawet bylo robione ekg ale bylo w pirzadku sunia od pewnego czasu bardzo dyszy no i widze problemy z oddychaniem lekarz mi piwiedzial ze to jet przyczyna tej wody w plucach i na dodatek przepisal jej sterydy na ten kaszel kaszel fakt zmalal ale ona dyszy wolno chodzi boje sie ze te sterydy mi ja zabija prosze o pomoc czy mam zrobic jeszcze raz rtg pluc moze cos sie przeoczylo apety piesek ma ale widze ze jest slaba bo nawet na spacery nie wychodzi chetnie
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka