Dodaj do ulubionych

Shih tzu zdechł po 4 dniach od kupna z hodowli

11.11.20, 15:15
Witam, mam taki problem mianowicie kupilam psa rasy shih tzu. Wieczorem gdy przywiozłam go do domu byl osowialy nie chciał jesc pic ani się bawić. Pomyślałam że to tesknota za matka. Nastepnego dnia ta sama sytuacja ani jesc ani pic cały czas spal dodatkowo pojawiła się biegunka. Zadzwonilam natychmiast do właścicielki hodowli ze z pieskiem dzieje się coś złego ze nie chce jeść jestnosowialy ze ma biegunkę. Wlasciecielka stwierdziła że to tesknota ale gdyby się coś działo to proszę dzwonić. Nastepnego dnia gdy wstałam z samego rana pies byl nieprzytomny nie reagował. Zawiozłam go do weterynarza. Wet stwierdził ze byl juz jedna noga na tamtym świecie zrobił mu test na parwowiroze ,którą wykluczył, piesek mial 32st Celsjusza, podal kroplówki leki kazal przyjechać wieczorem znowu na kroplówkę i dogrzewac pieska. Piesek trochę odżył. W poniedziałek rano taka sama sytuacja piesek nieprzytomny. Pojechałam szybko do weterynarza został tam na cały dzień. Wet zrobił badania okazało się że zrobił wymaz i piesek ma bardzo dużo bakterii coli. Podal antybiotyk. Wieczorem jak pojechałam sprawdzić co z pieskiem wet powiedział że go reanimowali przed chwila dostal tlen. Zaczął samodzielnie oddychać sytuacja się unormowała. Wczoraj rano taka sama sytuacja pies leci przez ręce. Pojechałam do weta dostal ten sam zestaw leków rano i wieczorem tez. Niestety około 23 zdechl. Próbowałam go jakoś ratować niestety nie dałam rady. Wlascicielka umywa ręce mowi ze brałam zdrowego psa, ze ona nie odpowiada za psa po sprzedaży. Wlasciecielka należy do ogólnopolskiego związku hodowli psów zgłosiłam im ten problem. Czy mogę ubiegać się od niej zwrotu pieniędzy za psa?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka