Dodaj do ulubionych

Zapalenie pęcherza u psa

22.11.22, 10:48
Witam
Mój pies będzie miał w grudniu 9 lat był kastrowany w tym w styczniu
Od dwóch tygodni zmaga się z przewlekłym zapaleniem pęchęrza
Z zapaleniem zmagał się również w tym okresie w tamtym roku ale mu przeszło po lekach (w formie zastrzyków)ale została podjęta decyzja o kastracji z powodu delikatnej prostaty
W tym roku jest masakra
Dostał zapalenie pęcherza zadzwoniłam do weterynarza i przepisał mi to samo co w ubiegłym roku tylko w formie tabletek + suplementy
Podczas brania leków trochę mu się polepszyło ale nie do końca od wtorku przyjmował leki a w niedziele wieczorem trafiliśmy na ostry dyżur u innego weterynarza ponieważ nie sikał już w ogóle cały dzień kropelkował krwią sprawiało mu to ogromny ból cały czas piszczał i był cały spięty. Na ostrym dyżurze miał zrobione cewnikowanie lekarz powiedział ze miał juz skrzepy w moczu ale na usg nic takiego nie wyszło tylko zobaczył ze pęcherz jest powiększony dostał nowy antybiotyk bo powiedział ze poprzednie były tylko lekami opartymi na roślinach i były za lekkie. Takim sposobem 2 tydzień zaczął brać znowu leki było w miarę dobrze pod koniec było juz cudownie po 5 dniach nowych leków był szczęśliwy bawił się miał super apetyt . Niestety radość nie trwała długo leki skończył w piątek a w niedziele wieczorem znowu zaczął kropelkować całą noc chodził napinał się znowu go wszystko bolało nie dawało mu to spać . W poniedziałek na chwile mu przeszło ale dalej kropelkował jak się cały napinał miał wzdęcia i puszczał bączki jak sprzątałam po nim zobaczyłam na ziemi rzecz która jest za zdjęciu .Dzisiaj rano (wtorek ) byliśmy u weterynarza dał mu zastrzyki na zapalenie nospe i syrop na wzmocnienie pęcherza jutro rano mamy przyjechać żeby oddać mocz do badania
Dodam jeszcze że piesek normalnie pije je i nie wychodzi na zewnątrz od tych 2 tygodni bo boje się ze go zawieje .
Nie wiem co mam robić jak mu pomoc boje się ze coś mu się znowu stanie od brania tyle leków i dalej nie wiem co to jest na tym zdjęciu
Obserwuj wątek
    • aleksandrakuca Re: Zapalenie pęcherza u psa 22.11.22, 10:49
      Piesek wazy 4,5 kg jest to pinczer miniaturka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka