Dodaj do ulubionych

Brak kwalifikacji do wykonania pracy??

14.12.22, 01:42
Witam, pisze, bo nie mogę poradzić sobie ze stresem. Ostatnio trochę bez większego namysłu wysłałam cv do pracy jako technik weterynarii, w ogłoszeniu było napisane, że wszystkiego nauczą. Wysłane cv było zgodne z prawda, napisałam, że skończyłam liceum i posiadam liczne kursy zawodowe behawioryzmu zwierząt i o doświadczeniu w pracy jako opiekun zwierząt w schronisku. Ale nie napisałam w tym cv najważniejszego- nie mam tytułu technika weterynarii, ale z jednej strony też nie napisałam tam, że go mam. No i odezwali się do mnie i mam rozmowę o prace pojutrze, ale jestem tak zestresowana, że nie moge myslec o niczym innym. Na innych grupach wyczytałam pare komentarzy, że bez tytułu technika nie można pomagać lekarzowi weterynarii w podstawowych rzeczach. Jestem załamana bo to moja praca marzeń i boje się, że jak tam pójdę na rozmowę to zrobię z siebie 🤡 że przychodze a nie mam tego technika. Myślicie że gdy czytali moje cv to wpadli na to, że jak nic nie napisalm o wykształceniu technika to wiedzą, że go nie mam? Macie jakieś doświadczenie i wiecie czy osoba bez tytułu technika może pomagać lekarzowi wteyrnarii?
Obserwuj wątek
  • mamtrzykotyidwato5 Re: Brak kwalifikacji do wykonania pracy?? 14.12.22, 09:06
   Myślisz, że tam jakiś idiota czytał twoje CV?
   I nie zauważył, że nie napisałaś o skończeniu technikum weterynaryjnego?

   Może oni właśnie potrzebują kogoś do opieki nad zwierzętami, więc twoje kursy i doświadczenie są lepsze niż skończone technikum?
   • mamtrzykotyidwato5 Re: Brak kwalifikacji do wykonania pracy?? 14.12.22, 09:12
    Są dwuletnie szkoły policealne, w których można zrobić tytuł technika weterynarii, może pomyśl o tym, skoro tak bardzo chcesz w tym zawodzie pracować.
   • sp9tcu Re: Brak kwalifikacji do wykonania pracy?? 15.12.22, 03:51
    wujek kosz przyjmie z radoscią
    idź się leczyć
   • addart Re: Brak kwalifikacji do wykonania pracy?? 15.12.22, 14:30
    sp9tcu 06.10.21, 21:28 napisał:

    "Informuje że z dniem dzisiejszym kończe działalność na forum
    weterynaria ......
    .....więc ja też sram na to forum
    forum zrobiło się dziadostwem
    tylko reklama i wykolenieńcy
    Żegnam ozieble "

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka