Dodaj do ulubionych

dobry sklep zoologiczny w Warszawie

02.06.05, 09:16
Drodzy Forumowicze, Miłośnicy zwierząt!! Czy możecie polecić jakiś dobrze
zaopatrzony sklep w W-wie. Głownie interesują mnie kocie akcesoria.
Odwiedziłam kilka sklepów w centarch handlowych jednakże asortyment był tam
raczej ubogi.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
          • gwiazdzista29 Re: dobry sklep zoologiczny w Warszawie 02.06.05, 15:50
            Chyba nie zrozumiałes treści tego artykułu. Wątki o karmie czy piasku to wątki
            o najmniejszej liczbie wpisów. Najwięcej bezwartościowych wpisów mają
            wątki "podkręcane" przez trolla podpisującego się nickiem ontarian. MOże ten
            troll ma nadzieję, ze go wyłapią specjaliści od "podkręcaczy" wątków i
            zaproponują nowy etat. Wtedy biedny troll bedzie mógł zrezygnować z wynoszenia
            nocników w domu starców. Obawiam się jednak, ze troll się niepotrzebnie łudzi.
            Poszukiwani są bowiem ludzie inteligentni, potrafiący umiejętnie sterowac
            dyskusją, wyczuwajacy odpowiednio atmosferę. A tego biednemu trollowi akurat
            bardzo brakuje.
    • sara.kaley Re: dobry sklep zoologiczny w Warszawie 03.06.05, 12:39
      Ja ostatnio się zaopatrywałam w Kakadu w Arkadii - dla kota - miałam wrażenie,
      że był duży wybór różności - no i obsługa była kompetentna i chętna, żeby
      doradzić albo choćby zdjąć z górnej półki transporter (w przeciwieństwie do
      koszmarnych ekspedientek w Galerii Mokotów)
      • ska_kanka Re: dobry sklep zoologiczny w Warszawie 03.06.05, 16:07
        Zgadzam się- ekspedientki w sklepie zoologiczny w Galerii Mokotów są bardzo
        niemiłe. A i cały ten sklep nie jest zbyt zadbany, odnosze wrażenie, że np
        przekąski dla psów sa bardzo stare i zeschnięte. Zmuszona byłam kupic tam karmę
        dla psa- tylko raz i więcej tam nie pójdę. Dodatkowo zniechęca mnie fakt, że
        jakiś czas temu sprzadawano tam pieski trzymane w akwariach. A do tego jeszcze
        te biedne gryzonie za szklem na którym co prawda jest wywieszona karta "Prosimy
        nie pukać"- co z tego skoro wszystkie dzieciaki stukają... Właściciel sklepu ma
        to gdzieś. A zwierzaczki cierpią.
    • carmella Re: dobry sklep zoologiczny w Warszawie 05.06.05, 11:37
      ja polecam animalia.pl
      na terenie warszawy dowoz za 5 zl, a od jakiegos czasu mozna odbierac osobiscie
      ja jestem spoza wa-wy, ale tez tam sie zaopatruje. ceny duzo nizsze niz w
      sklepikach w moim miescie, a poza tym wiekszy wybor. czasami placac nawet za
      przesylke jestem do przodu
    • zoozoo_pl Re: dobry sklep zoologiczny w Warszawie 01.04.14, 01:32
      sklep zoologiczny zoozoo.pl Market Zoologiczny - duży asortyment, sklep o dużej powierzchni, stacjonarny sklep zoologiczny wraz z dostawami do domu.

Zapraszamy do nas !!!

www.zoozoo.pl

Pruszków Al. Jerozolimskie 476
      Mysiadło Warszawa ul.Geodetów 28D

Profesjonalne doradztwo, rabaty dla stałych klientów, duży, często unikalny asortyment. Doświadczenie - pasja - wiedza.

Sklep zoologiczny zoozoo.pl - Pruszków, Józefosław, Komorów, Podkowa Leśna, Piastów, Piaseczno , Warszawa

zoozoo.pl produkty: Rufi, Pronaturure, 1st Choice, Prince, Princess, Prince, Hikari, drapaki Rufi, AlmoNature, Tropiclean, Brit, Trovet, Petstages, Nestor, Nootie, Juwel, JBL, Magnusson, Royal Canin, Vitapol, Sushi Cat, Purina, Dr. Saidel, Applaws, Purinna, Royal Canin oraz wiele wiecej

Oferujemy wysokiej jakości produkty akwarystyczne, karmy dla psów, karmy dla kotów, akcesoria i suplementy dla psów i kotów, karmy dla gryzoni i ptaków, które mają sprawdzoną jakość. Większość produktów udało nam się przetestować osobiście.

Pruszków: pruszkow@zoozoo.pl 22.720 04 09
      Piaseczno: info@zoozoo.pl 22 270 10 70
        • kitazori Re: dobry sklep zoologiczny w Warszawie 30.09.14, 17:24
          Kupuję tam żwirek i z tego tytułu polecam, bo mam transport bezpłatnie ( 40 litrów Goldena ), na bazarkach jest drożej o wiele, aczkolwiek nie opłaca mi się kupować jedynie zabawek przez neta, kupuję je za nieduże w sumie pieniądze na bazarkach właśnie. kupowałbym też karmę dobrą w sieci, ale 20 kg na jednego kota, to za dużo jak dla mnie ;], a szkoda, bo cena za Acanę rewelka... ;]
          Tak wiem, można dzielić na kilka osób, ale to jest dobre na raz, dwa razy, ale nie na stałe... ;]
          Kupuję jeszcze w Animalii :)
      • elj Re: dobry sklep zoologiczny w Warszawie 11.11.14, 13:46
        Jeżeli Warszawa i okolice to rekomenduje sklepy Crazy World Pets - CH Marywilska44, Ciołkosza 2 oraz Konstancin Jeziorna w Starej Papierni. Więcej na www.crazyworldpets.pl. Dla lubiących zakupy online jest oczywiście dostępny sklep internetowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka