Dodaj do ulubionych

Szukam szczęścia poprzez urok

14.03.16, 22:42
Obecnie jestem na rozstaju. Moja przyjaciółka chce mnie rzucić dla innej lafiryndy. Byłyśmy razem 7 lat a ta się pokazała 4 miesiące temu i przewróciła całe nasze życie. Zawsze byłyśmy jak dwie siostry i teraz klapa. Ona ją adoruje i zabiera do naszych ulubionych knajp, chadzają do Naszych znajomych. Koszmar jednak nie mam zamiaru się poddawać i szukam kogoś kto mi w tym pomorze.Widzę wielu rytualistów i wróżki, ale same negatywne wpisy. kogo polecacie tak z dobrego serca: Appolonus, Sabina, wróżka Arleta. Dużo dobrego słyszałam o Arturze a znajoma zaś korzystała z egzorcysty.

pomóżcie
Obserwuj wątek
  • skfareek Re: Szukam szczęścia poprzez urok 17.04.16, 12:54
   Pomożemy.
   ulala222 poczytaj posty ulala2222, a znajdziesz pomoc.
   "Wrzucamy obojętnie jakie zdanie z tego co napisał egzorcysta np. "Egzorcyzm to nie jest jedno działanie. Przede wszystkim uwolnienie od wpływu jakiegoś ducha, zwykle złego, wymaga dobrej woli i? chęci uwolnienia przez osobę opętaną". i wyskakuje dobrze nam znany adres www.ezo-coaching.pl/egzorcyzm-swiecki/
   Wystarczy poszukać wszystkie posty ulala2222 i prowadzi to do forum.gazeta.pl/forum/w,468,160679284,160679284,Rytualista_z_Polski_Rosji.html?so=1 zachwala, ale nie pisze, że ma jakieś efekty"
  • camaretto Re: Szukam szczęścia poprzez urok 18.05.21, 13:46
   LGBT?
   Poszukaj kogoś tolerancyjnego a nie kogoś kto ci przewraca życie bo się zasugeruje zachceniami, ale swoimi, kogoś ze zdolnościami - psychologicznymii megatolerancją, u nas online są megatalenty, "sprawdziły się" ale odskoczyły przy tej psychomanipulacji z maseczkami , każdy myśli swoje,ogólnie wszyscy są na "nie" .NIcki jak Inguszetia, Nagietek123, camaretto (to ja sama), rozzsypana, tabularasa czy niki.x to b dobre trafne wróżki, to samo asia33, oyala czy nawet algaria.Ale żadna sugestii palcem nie ruszy. To samo ioke czy doris.
   Może lepiej zapytać co takiego przewraca ci w życiu,może lepiej się odetnij, jak jesteś za bardzo związana z dziewczyną która teraz się od ciebie odcina, a nie chce być "ze wszystkimi" ? Ja też namierzyłam kiedyś koleżankę,która nagle "wyczuła " kogoś na swoim poziomie i ...rzuciła wszystko. Trzecią, Jolkę wepchęłyśmy w samochodzie w kącik i graniu na gitarach i opowiadaniu o konkursach nie było końca. Byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami, ale rozdzieliło nas życie, ona jest teraz jedną ze 100 "najbogatszych", ale szukaj jej - w tym samym mieście ja jestem czymśw rodzaju spontanicznej liderki, a ona robi kasę aż ciemno. Ale zero dawnych natchnionych "odpowiedzi", ballad i muzykowania albo konkursów,każda szefuje ale po swojemu, mężczyźni pod pantoflem i wara. O czym tu gadać zresztą,każdy idzie swoim trybem.
   Może więc się nie OPŁACA?
   A jak piszesz tylko po to żeby "rozsławić nazwisko" to pamiętaj, żemiętaczyprzyjaźnie czy cokolwiek co zrobiłaś/ łeś inym,wszystko wraca do ciebie.
   Sprawiedliwość kosmiczna istnieje, sama widziałam. Tylko po co naginać wtedy innych do naszej woli?
   Jeśli TYLKO dlatego żęby np."mieć megakasę"to ...droga wolna, ale to drugi koniec tych nszych masek. Lub masseczek.
   Pozdrawiam
   Cam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka