Dodaj do ulubionych

Co znów budują na Sarnim Stoku?

IP: *.c198.msk.pl 25.11.10, 20:18
Wie ktoś co budują na osiedlu Sarni Stok w miejscu starego boiska piłkarskiego i za nim (spory plac) koło nowej obwodnicy? Codziennie od kilku tygodni przywożą pełno gliny i gruzu, rozbudowują osiedle, parking czy może ta nieszczęsna Biedronka? Bo ten plac za osiedlem robili robili a teraz ucichło
Obserwuj wątek
      • Gość: mieszkaniec Re: Co znów budują na Sarnim Stoku? IP: *.c198.msk.pl 26.11.10, 14:12
        Nie, raczej nie chodzi o tą słynną niedoszłą inwestycję na Trzech Lipkach ani ten teren powyżej osiedla gdzie podobno miała być Biedronka ale chodzi o teren dokładnie na osiedlu gdzie można wjechać zaraz z obwodnicy SS (stare boisko osiedlowe do koszykówki zaraz powyżej szkoły na Filarowej, obeznani wiedzą gdzie to jest)

Nawieźlim, nawieżlim gliny, kupki krecie porobili, przysypał śnieg, nigdzie żadnych tabliczek a ciemny lud nic nie wie po kiego grzyba to?

Nie przypomina to typowej budowy ale po prostu wysypisko gliny i gruzu, którą wciąż dowożą nawet dziś.
        • ciapa147 Re: Co znów budują na Sarnim Stoku? 26.11.10, 14:54
          też mnie to zastanawiało co tam budują... Biedronka to jest juz temat MIT, który krazy od jakiegoś czasu:) a co do tego boiska to z tego co się orientuję to teren spółdzielni Sarni Stok, a nie słyszłąm by go sprzedawali... może pojawia sie tam jakieś tablice. Albo trzeba zapytać Pań co nie mają co robić i wszystko wiedzą, których nigdzie nie brakuje:) albo po prostu w spółdzielni - tyle, że ona czynna jest w takich godzinach, że pewno trudno sie cos dowiedzieć.

a co do osiedla 3 lipki to ma być koło krzyża.... będzie pięknie jak piorun trzaśnie:)
          • Gość: mieszkaniec Re: Co znów budują na Sarnim Stoku? IP: *.c198.msk.pl 27.11.10, 14:15
            A ja zaś słyszałem (też informacja niepotwierdzona) że ten teren spółdzielnia jakiś czas temu sprzedała dlatego też boisko zostało tam zlikwidowane i przeniesione pod górną część osiedla tam w rogu gdzie nowe bloki są , troche głupio iść i sie pytać jakichś tam paniuś ze spóldzielni co to tam robią bo jeszcze opowiedzą : "a co cie to gó... obchodzi" jeśli by to była pełnoprawna budowa to żólta tablica powinna być dawno temu a jakoś nic nie ma i się właśnie zastanawiam czy to budowa czy może składowisko odpadów?

A o tym osiedlu koło Trzech Lipek też coś słyszałem, podobno ostatnio jakaś kosiarka wszystko tam kosiła ale nie chodzi o to słynne ogrodzone miejsce przez Sobiesława Zasadę pod lasem ale podobno gdzieś pod samym krzyżem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka