Dodaj do ulubionych

Jakie warunki w Grupie Kęty

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.11, 19:43
Witam. Chciałbym zapytać o warunki pracy w Grupie Kęty na stanowiskach fizyczny. Dokładnie o zarobki, traktowanie parcownika itp. Dokładnie mam zamiar udac się na rozmowę kwalifikacyjną do zakładu w Tychach czyli Alupolu. Co sądzicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: 9,50 Re: Jakie warunki w Grupie Kęty IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.11, 10:40
      i jak zatrudnili cię jak się pracuje bo ja zrobiłem tam darmowe uprawnienia na suwnice wózek widłowy I IM UCIEKŁEM ZA GRANICE ŻYJE JAK KRÓL za zarobione pieniądze ZAGRANICĄ kupiłem mieszkanie w ketach wynajmuje je aktualnie kiedyś wrócę ileś dostał 9 zeta czy 9,50 odpisz większość 30latków robiących gk mieszka Z MAMUSIAMI ??????? bo ich nie stać żyć bez mamusi AAAAAA
        • Gość: Ktoś Re: Jakie warunki w Grupie Kęty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.11, 09:41
          Tu się nie ma co cieszyć i gratulować, bo jeżeli to prawda to znaczy, że dział kadr mówiąc kolokwialnie jest do "pupy". Pominę fakt pracy za 9.50 to uwłacza godności pracującego, zajmę się natomiast tym jak można dopuścić by pracownik zrobił uprawnienia na wózki, suwnice itd. po czym z takimi uprawnieniami zmusić go do szukania pracy gdzie indziej. Jeżeli już inwestuje się w pracownika to podstawą jest go odpowiednio wynagrodzić. U nas w Polsce to dość modne, narzucić na pracownika nowe obowiązki, a pensje pozostawić bez zmian. Daleko nam niestety do standardów europejskich, szkoda tylko, że i w największych firmach tak się dzieje.
          • rafikalvi Re: Jakie warunki w Grupie Kęty 05.04.11, 19:11
            A dostałem 9, 50 i prawie miesiąc sie jakos pracuje. Cóż. Koledzy tylko narzekaja i narzekają. Hmm. Kamery na kazdym kroku....Premia motywacyjna 69,52 netto..Szał. trza uważać coby Cię kolega nie podkablował coby sie podlizac kierownikowi. jeszcze pare ciekawych rzeczy by sie znalazło. A dopiero miesiąc..Hmm. Ciekawe co bedzie jak dłużej przerobie...Ostatnio podpadlem bo nie miałem przez chwile zaportkowanej koszulki i akurat to kierownik dostrzegł...I premii nie bedzie...Mam wrażenie, że zaportkowana kopszulka jest wazniejsza niz np sprawna maszyna
            • Gość: Bioly Re: Jakie warunki w Grupie Kęty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.11, 19:31
              A dostałem 9, 50 i prawie miesiąc sie jakos pracuje. Cóż. Koledzy tylko narzekaja i narzekają. Hmm. Kamery na kazdym kroku....Premia motywacyjna 69,52 netto..Szał. trza uważać coby Cię kolega nie podkablował coby sie podlizac kierownikowi. jeszcze pare ciekawych rzeczy by sie znalazło. A dopiero miesiąc..Hmm. Ciekawe co bedzie jak dłużej przerobie...Ostatnio podpadlem bo nie miałem przez chwile zaportkowanej koszulki i akurat to kierownik dostrzegł...I premii nie bedzie...Mam wrażenie, że zaportkowana kopszulka jest wazniejsza niz np sprawna maszyna
    • Gość: gomi Re: Jakie warunki w Grupie Kęty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.11, 08:12
      Witam wszystkich. Idą święta.
      A na święta bony (folia) i kasa np. SWW.
      Na wstępie chciałabym zdementować pogłoski jaką kasę dostali ludzie w Grupie Kęty na święta.
      Większość ludzi została pokrzywdzona tylko tym że pracowali nadgodzinach w 3 kwartale 2011roku (SWW).
      Ponieważ przekroczyli próg 5000zł. Mając zrobiony limit 100godz w kwartale razy 2 (setki) to daje niezłą 4 wypłatę kasy za nadgodziny.
      Większość ludzi przekroczywszy ten próg 5 tyś dostało po 656zł na rękę. Było to wzięte od kwoty 800zł (18%) tyle wychodzi.
      Możemy to zawdzięczać tylko naszym kochanym Związkom Zawodowym gdzie jak twierdzili do końca (dnia wypłaty) nie wiedzieli według jakich kryteriów będą naliczane pieniądze.
      Z Solidarności (od prezesa związku) była informacja że pieniądze będą naliczone z całego poprzedniego roku. A tu taka niespodzianka.
      Najlepsze jest to że osoby które dostały jubileusz czy premie urlopowe itp dodatki w 3 kwartale też przekroczyły próg 5tyś. To już jest bardzo duża niesprawiedliwość.
      Został wybrany najlepszy trzeci kwartał z całego roku. Dziw bierze że związki na to przytaknęły czy ktoś inny się na to zgodził. Nikt tego nie przeanalizował do końca. Gratulujemy negocjacji.
      Niech związki robią tak dalej to wszystko oddadzą. Już jest mowa o socjalu za wczasy pod gruszą, za chwile fundusz emerytalny a potem pogrzebowy. O podwyżkach zapomnieć (KRYZYS). Tu są wyniki Grupy Kęty.
      Piszcie co w innych spółkach GK.

hutnictwo.wnp.pl/grupa-kety-miala-34-04-mln-zl-zysku-netto-w-iii-kw-2011-r-spadek-o-8-5-r-r,153855_1_0_0.html
      hutnictwo.wnp.pl/grupa-kety-szacuje-ze-osiagnela-26-28-mln-zl-zysku-netto-w-ii-kw-2011,144121_1_0_0.html
      hutnictwo.wnp.pl/grupa-kety-ma-kredyt-w-banku-pekao-sa-w-wysokosci-100-mln-zl,154241_1_0_0.html
      hutnictwo.wnp.pl/kety-prognozuja-zysk-netto-w-iii-kw-na-32-33-mln-zl-i-rekordowa-sprzedaz,151683_1_0_0.html
      hutnictwo.wnp.pl/grupa-kety-chwali-sie-wynikami-i-podtrzymuje-prognozy,147665_1_0_0.html
      chemia.wnp.pl/spolka-z-grupy-kety-ma-umowe-ramowa-z-nestle-o-wartosci-ok-61-7-mln-zl,144899_1_0_0.html
      budownictwo.wnp.pl/spolka-z-grupy-kety-ma-umowe-z-budimexem,148435_1_0_0.html
      hutnictwo.wnp.pl/grupa-kety-chwali-sie-wynikami-i-podtrzymuje-prognozy,147665_1_0_0.html
      wyborcza.biz/biznes/1,100969,9416126,Grupa_Kety_planuje_dywidende_w_wysosci_4_0_zl_na_akcje.html
      wyborcza.biz/biznes/1,100969,9344784,Grupa_Kety_prognozuje__ze_w_I_kwartale_miala_15_17.html
      • Gość: zik Re: Jakie warunki w Grupie Kęty IP: 109.95.150.* 16.12.11, 23:30
        To prawda ukarali premią świąteczną tych co tyle lat poświęcili dla tej firmy i akurat jubileusz wypadł im w trzecim kwartale. Bo ci co mają w grudniu to mają całą premię świąteczną i jeszcze jubileusz. W GK a zwłaszcza w sww zawsze był bardzo ,,sprawiedliwy" podział kasy.Ale ja już się przyzwyczaiłem a na Józka już nie płacę więc zróbcie tak samo. Pozdrawiam ZIK
    • Gość: Homo homini lupus Re: Jakie warunki w Grupie Kęty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.11, 11:56
      Brud, smród, kiła i mogiła... hehe... nie no aż tak źle to nie ma, ale znalazło by się parę "perełek". Cóż, jak chcesz niesprawiedliwego wynagrodzenia to jak najbardziej możesz tam się zatrudnić. Pracownik z większą pulą doświadczenia może zarabiać mniej od świeżaka bez uprawnień itp. No chyba, że masz tam kogoś z rodziny na wysokich stołkach to śmiało przegonisz kogoś co tam pracuje ponad 5 lat. Wynagrodzenie nie adekwatne do wyników. Jeśli chcesz, żeby kierownik patrzył Ci na ręce, chował się i znienacka skądś wyskakiwał aby tylko przyłapać Cię jak popijasz kawkę czy na chwilę sobie spoczniesz to tylko tam znajdziesz takie atrakcje. Jeżeli chcesz zobaczyć dżentelmenów w garniturach pod krawatem, których matka nie wychowała to śmialutko szukaj tam. Mam wrażenie, że czasami traktują ludzi jak maszyny, jak roboty, jak mechanizmy do robienia pieniędzy. Nie potrafią podejść do ludzi i przywitać się już nie wspominam o jakimś ciepłym słowie na dzień kobiet czy na święta okolicznościowe. Jeśli chcesz posmakować szantażu, powąchać zapach mobbingu, liznąć zastraszania to też tam zaznasz takich doświadczeń. Brakuje tylko wieżyczek wartowniczych do pilnowania ludzi xD
      Pozdrawiam wszystkich beduinów z Grupy kapitałowej Kęty. Arbeit macht frei
      • Gość: GALVAN Re: Jakie warunki w Grupie Kęty IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.11, 16:31
        Potwierdzam wszystkie słowa poprzednika tam pracowników traktuje sie jak "stado tepych baranów" a niejednokrotnie te barany wiedzą wiecej od przełożonych xD Myslą ze dobra bajeczką o fatalnej sytuacji rynkowej zmyją fizoli co jest ich błędem bo i tak sie mozna dowiedzieć pozniejszych prmiach jakie to zbieraja te barany z zarzadu dyrektorzy a konczac na kierownikach. tobie dadza raz na rok 150zł brutto premi a sami biorą od 10 do 100tys zł Żal
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka