Dodaj do ulubionych

Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u s...

IP: *.adsl.inetia.pl 25.07.11, 19:10
Serdeczne gratulacje. Macie wspaniałych i oddanych kibiców. Dobrze się stało bo jako kibic Cracovii wiem ile znaczy doping jeśli się gra u siebie. Często oglądałem Wasze mecze na TVP Sport i jestem przekonany, że odniesiecie wiele zwycięstw czego Wam życzę /oczywiście oprócz meczów z Cracovią !/.
Obserwuj wątek
    • Gość: lol Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u s... IP: *.internetia.net.pl 25.07.11, 19:15
      no to super, więcej zadym będzie w Bielsku! Ale bedzie napierd.alanka!
      • Gość: koborlovag Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.11, 00:34
        wiecej? a kiedy jakaś była?
    • Gość: Rafau Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.dynamic.chello.pl 25.07.11, 19:16
      Wreszcie PZPN podjal wlasciwa decyzje, co jest w przypadku tej organizacji ewenementem.
    • Gość: Cracovia Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u s... IP: *.completel.net 25.07.11, 19:29
      Bardzo dobrze się stało , że "Górale" będą grali u siebie. Doping własnych kibiców man nadzieję pozwoli Podbeskidziu po raz kolejny ograć GTS.

Pozdrowienia z krakowskiej "właściwej strony Błoń" !!!
      • Gość: nitro(L) Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.11, 20:54
        Nie ma to jak antydoping, gdy jest się kibicem burackiej drużyny, co tłuku wsiowy ? Co cie baranie obchodzi Podbeskidzie ?
        • Gość: wizjonerka Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.11, 09:37
          Podbeskidzie zakończy sezon na 5 miejscu.
          Amen.
    • adam81w Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u s... 25.07.11, 20:04
      Brawo Bielsko! Pozdrawiam Podbeskidzie!
    • Gość: madry_facet Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u s... IP: *.ghnet.pl 25.07.11, 21:34
      Ehhh kolejna wioska z kurnikiem zamiast stadionu dopuszczona do rozgrywek, niestety :((
      • Gość: frowyz Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 25.07.11, 21:51
        Może i wioska ale duża (170 tys mieszkańców), może i kurnik ale nasz własny. Przynajmniej mamy normalnych kibiców a nie jakiś Litarów, Staruchów i tym podobny element. U nas zadym nie ma, za to są ludzie, którzy z dumą mogą nosić szal swojej drużyny. I w przeciwieństwie do tych wielkomiejskich w Bielsku kibicują również "pikniki". Tak, jak się zastanowić to jestem dumny z tej wioski, nawet bardzo. Bo może nie rozumiesz ale jest pewna różnica między wioską a wiochą... A wiochę robią ludzie tacy jak Ty... Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia.
        • Gość: madry_facet Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.ghnet.pl 25.07.11, 21:59
          Nie o to chodzi, te kurniki zaniżają poziom polskiej ekstraklasy, nikt tego nie chce pokazywać, oglądać, nie ma gdzie postawić kamer itd. Wioska. Szkoda, że przyznano licencję. W ekstraklasie powinny grać tylko kluby z mocną infrastrukturą, ze stadionami.
          • Gość: frowyz Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 25.07.11, 22:18
            Nie rozśmieszaj mnie - widziałeś stadion w Wodzisławiu? Nie wiem w czym on lepszy od tego w Bielsku... Co do pokazywania... Cholera jakoś mecze Wisły czy Lecha z Podbeskidziem w telewizji oglądałem... Może przez pomyłkę pokazali ;) Stadion jest w remoncie. Gdyby nie protesty okolicznych mieszkańców wyglądałby zupełnie inaczej. Legia czy Wisła też grały na remontowanych stadionach gdzie w pewnym momencie była tylko jedna trybuna. Nikt wtedy problemów nie robił... Najbardziej mnie śmieszy to, że wszyscy się wypowiadają o stadionie a mało kto go widział... ;) Znawcy :)
            • Gość: z Bielska Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: 205.203.176.* 26.07.11, 09:27
              A widziałeś kolego murawę w naszej "wiosce" ? A widziałeś murawę w wielkim Poznaniu ? No właśnie.
          • Gość: maciek Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.adsl.inetia.pl 25.07.11, 22:20
            niezaleznie od wynikow, co? :) a moze pojdzmy dalej i niech prawo do gry w ex sprzedaje sie co roku na aukcji dla 16 highest bidders? kto da wiecej :)?
          • Gość: bb Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.11, 22:22
            Panie mądry facet według twojej wypowiedzi wystarczy wybudować stadion wtedy żadne inne względy nie mają znaczenia i zapewniona jest gra w EX. ??!! Totalna bzdura!! Do teraz połowa zespołów EX nie gra na nowych stadionach !!! Jak wyglądało to sezon temu??? Każdy wie!! Wybudowali w twoim mieście stadion to się udzielasz .....buraku!!!
            1
            • Gość: nuter Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.11, 22:53
              Debil facet to ktoś z dużym kompleksem małej drużynki, jej adres w okolicach stadionu Wisły, ale mało kto tam zagląda, kupują mecze, donoszą, generalnie obciach.
        • Gość: z Bielska Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: 205.203.176.* 26.07.11, 09:25
          Popieram! "wioska" ale nasza! ;)
        • Gość: lord Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.lupro.net 26.07.11, 09:56
          hehehe dobre, Z DUMA NOSZĄ SZALIKI, hehehehehe
          Jak konczy sie mecz to chowacie szale do siatek i kanałami do domów idziecie!! Taka macie opinie w świecie KIBOLSKIM!!
          • Gość: normalny kibic Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.11, 12:10
            a wiesz, jak głeboko w dupie mamy opinie w swiecie kibolskim? Gdzies w okolicach dwunastnicy.
            kibole to margines, garstka chuliganow ktorych nalezy jak najszybciej pałą przez łeb nauczyć szacunku. Chcecie sie napierdzielac na ustawkach - wasza sprawa, ale zaczepiania normalnych na ulicach nie bedzie. Nie kazdy kto nosi szalik, jest bandyta i nie kazdy ma ochote na mordobicie, my mamy inne hobby, nie zrozumiecie tego sami, to sie wam te wiedzie wtloczy do pustych łbow siła.
            kibole to 5-10% bywalcow stadionów a bedzie jeszcze mniej bo w naszym kraju pilka tez sie cywilizuje
            Jeszcze kilka lat i bedzie jak na zachodzie - na stadionach po kilkanascie, kilkadziesiat tysiecy ludzi, cale rodziny, z dziecmi.
            Ja akurat szalik zdejmuje dopiero wtedy jak wsiadam do samochodu. Choc raz juz jeden stracilem i po pysku tez dostałem. Trudno. Mam to w dupie i sie was nie boje. Mozecie mi skoczyć. Najwyzej zalatwie sobie pozwolenie na bron i nastepnym razem odstrzele komus jaja. Po czym grzecznie zadzwonie po karetke i policje.
            I'm piknik and I'm proud of it!
    • Gość: zycietowiecej.com wspólnie można wiele! Brawo B.B!. IP: *.dsl.emhril.sbcglobal.net 25.07.11, 22:19
      super, że wspólnymi siłami osiągneli ten wynik. zycietowiecej.com
    • maz-48 Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u s... 25.07.11, 23:08
      Podbeskidziu gratuluję determinacji i poświęcenia. Dobrze się stało, że będziecie grać u siebie, a nie tułać się gdzieś po Wodzisławiach.
      Ciekawe co na to drugi beniaminek ŁKS, podobno firma "Blachy Pruszyński" postawiła (ufundowała) kolejny daszek z blachy falistej nad trybuną pod najstarszym chyba zegarem w Polsce. Oczywiście nieczynnym od wieków. "Estadio da Gruz" się wali, a oni stawiają wiatę jak na wiejskim przystanku i liczą bóg wie na co. Wstyd panowie w Łodzi. Wielki wstyd...
      • Gość: Lord Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u IP: *.lupro.net 26.07.11, 09:59
        Kolego Ty sie tak nie zapędzaj !! Widziałeś stadion w Bielsku, że tak krytykujesz stadion ŁKSu ?? Stadion w Bielsku to plac budowy !!
        • maz-48 Re: Jest decyzja PZPN-u: Podbeskidzie może grać u 26.07.11, 11:32
          W Białymstoku też jest plac budowy, ale wszyscy się cieszą, że w końcu będzie ten stadion przyzwoicie wyglądał. Dobrze, że budują, a nie siedzą z dupami i nic nie robią. W Łodzi niestety, o nowym stadionie tylko się mówi, ale od gadania jeszcze nic nie powstało.
          Przecież to kuriozalne, by ŁKS grał w Bełchatowie i na dodatek bez kibiców. Po co to komu?...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka