Nowa bielska szkoła już na ukończeniu

11.08.11, 17:32
Cieszę się ze szkoły w Wapienicy, mniej zaś z błędu ortograficznego w tekście o tej szkole. W Wapienicy są szkoleni robotnicy i oni wykończająroboty, w przeciwieństwie do korektorów GW, którzy wykańczają czytelników.
    • Gość: Adamsky Nowa bielska szkoła już na ukończeniu IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 12.08.11, 10:56
      Przestań się czepiać Wiechu o takie pierdoły :) Pozdrawiam
      • wiech01 Re: Nowa bielska szkoła już na ukończeniu 12.08.11, 11:19
        Przestałem. To była uwaga tak na marginesie. Najważniejsze, że cieszę się, tak jak cieszą się dzieciaki (a pewnie również rodzice i nauczyciele) z Wapienicy. Należy im się. Dzieciaki za nauką wędrują po całej Wapienicy, rodzice za dzieciakami również. Nauczyciele uczą w dwóch, czy w trzech obiektach - przyznasz, że sytuacja nie normalna, jak na XXI w. Pozdrawiam bez czepiania.
        • Gość: miki Re: Nowa bielska szkoła już na ukończeniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.11, 15:54
          ale brzydactwo ! Ludzie ..zacznijmy wymagać chociaż trochę dobrej architektury. Już mamy XXI wiek a nie lata 90te.
          • Gość: 3xc Re: Nowa bielska szkoła już na ukończeniu IP: 80.51.45.* 20.08.11, 09:19
            w przetargu zapewne było 100% cena, to nie ma co artyzmu wymagać
            Ale co by nie było, nowe, to nowe. Trochę szkoda, że dzieci nie rozpoczną tu nauki już w roku szkolnym 2011/2012, bynajmniej nie od początku - pewnie będzie dobrze jak budynek będzie służył swojemu celowi jak się skończą ferie zimowe, czyli w semestrze letnim.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja